Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.2

Grom Nowy Staw - Kluczevia Stargard

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

PoloniaIII Liga - Gr.2 · Polonia Final
Grom Nowy Staw
ÎÎÎVÎ
Final3-4Pauză 1-2
Kluczevia Stargard
VEVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Grom Nowy Staw 24%Egal 24%Kluczevia Stargard 51%

Grom Nowy Staw 3-4 Kluczevia Stargard: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Grom Nowy Staw 3-4 Kluczevia Stargard (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 55% pentru victoria lui Kluczevia Stargard, iar cotele fără marjă 51%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 4,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 85%), iar GG a ieșit (81%). Scorul exact 3-4 avea 2,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (4-5) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Grom Nowy Stawîn meciKluczevia Stargard
4
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Grom Nowy Staw vs Kluczevia Stargard

Grom Nowy Staw marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,6. Kluczevia Stargard marchează 3,0 goluri pe meci și primește 2,0. La Kluczevia Stargard, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,8goluri estimate
85%peste 2,5 goluri
81%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Grom Nowy Stawultimele 5Kluczevia Stargard
0,60
Puncte / meci
2,20
2,0
Goluri marcate / meci
3,0
2,6
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Grom Nowy Staw și ultimele 5 Kluczevia Stargard, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Grom Nowy Staw1-0-4

Î
Grom Nowy Staw - Kluczevia Stargard23.08.26 · III Liga - Gr.2
3-4
Î
Wda Swiecie - Grom Nowy Staw19.08.26 · III Liga - Gr.2
4-2
Î
Grom Nowy Staw - Elana Torun15.08.26 · III Liga - Gr.2
1-2
V
Notec Czarnkow - Grom Nowy Staw08.08.26 · III Liga - Gr.2
0-2
Î
Grom Nowy Staw - Unia Swarzedz01.08.26 · III Liga - Gr.2
2-3

Kluczevia Stargard3-2-0

V
Grom Nowy Staw - Kluczevia Stargard23.08.26 · III Liga - Gr.2
3-4
E
Kluczevia Stargard - Gedania Gdansk19.08.26 · III Liga - Gr.2
2-2
V
Lipno Steszew - Kluczevia Stargard15.08.26 · III Liga - Gr.2
1-4
V
Kluczevia Stargard - Blekitni Stargard08.08.26 · III Liga - Gr.2
2-1
E
Chemik Bydgoszcz - Kluczevia Stargard01.08.26 · III Liga - Gr.2
3-3

Întâlniri directe Grom Nowy Staw - Kluczevia Stargard

Grom Nowy Staw 0Egal 0Kluczevia Stargard 1
Î
Grom Nowy Staw - Kluczevia Stargard23.08.2026 · pauză 1-2
3-4

V/E/Î din perspectiva Grom Nowy Staw. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Grom Nowy Staw - Kluczevia Stargard

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Grom Nowy Staw3.8024% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Kluczevia Stargard1.8051% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Grom Nowy Staw - Kluczevia Stargard s-a jucat duminică, 23 august, în III Liga - Gr.2 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Grom Nowy Staw vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Kluczevia Stargard n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 15-10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Grom Nowy Staw - Kluczevia Stargard 3-4, pe 23 august 2026.

Casele o dau favorită pe Kluczevia Stargard, la 1.80, cu egalul la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 51% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Grom Nowy Staw și 2,8 pentru Kluczevia Stargard. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Kluczevia Stargard: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. Cota 1.80 e cam la nivelul ăsta. Peste 2.5 goluri: 85% în model, adică o cotă corectă de 1.18. Ambele marchează (GG): 81% în model, adică o cotă corectă de 1.23. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Grom Nowy Staw - Kluczevia Stargard

Goluri estimate: 2,00 Grom Nowy Staw și 2,80 Kluczevia Stargard, total 4,80. 1X2 în model: 27% · 18% · 55%. Peste 2,5: 85% (cotă corectă 1.18). GG: 81% (cotă corectă 1.23). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
4%1
10%2
15%3
18%4
52%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 15% · peste 2,5: 85% (verde).

Scoruri probabile

1-26,5%2-26,5%1-36,0%2-36,0%1-14,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Grom Nowy Staw. Grom Nowy Staw a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Kluczevia Stargard. Kluczevia Stargard a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-4
Pauză1-2
Cornere4-5
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startKluczevia Stargard · 1.80
Goluri estimate~4,8
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Grom Nowy Staw - Kluczevia Stargard?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 3-4.

În ce competiție s-a jucat Grom Nowy Staw - Kluczevia Stargard?

În III Liga - Gr.2 (Polonia).

Unde s-a jucat Grom Nowy Staw - Kluczevia Stargard?

Pe Stadion Miejski OSiR, în Nowy Staw, duminică, 23 august, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Grom Nowy Staw - Kluczevia Stargard?

Kluczevia Stargard pleca favorită, la cota 1.80. Meciul s-a terminat 3-4.

Câte goluri s-au marcat în Grom Nowy Staw - Kluczevia Stargard?

7 goluri, scor final 3-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,8.

Alte meciuri din III Liga - Gr.2

Toată liga →