Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

JaponiaJaponia · Cupa Ligii

Giravanz Kitakyushu - Iwaki

Statistici și rezultat final · miercuri, 2 septembrie

JaponiaCupa Ligii · Japonia Final
Final1-0Pauză 0-0
Iwaki
ÎÎEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Giravanz Kitakyushu 30%Egal 27%Iwaki 43%

Giravanz Kitakyushu 1-0 Iwaki: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Giravanz Kitakyushu 1-0 Iwaki (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Giravanz Kitakyushu, iar cotele fără marjă 30%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 1-0 avea 11,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (9-3) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Giravanz Kitakyushuîn meciIwaki
9
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Giravanz Kitakyushu vs Iwaki

Giravanz Kitakyushu marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. Iwaki marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,2. La Giravanz Kitakyushu, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Giravanz Kitakyushuultimele 5Iwaki
1,40
Puncte / meci
0,20
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
0,8
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
0
20%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Giravanz Kitakyushu și ultimele 5 Iwaki, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Giravanz Kitakyushu1-4-0

V
Giravanz Kitakyushu - Iwaki02.09.26 · Cupa Ligii
1-0
E
Giravanz Kitakyushu - Matsumoto Yamaga30.08.26 · J3 League
1-1
E
Tochigi City - Giravanz Kitakyushu22.08.26 · J3 League
2-2
E1-1
E
Giravanz Kitakyushu - Kamatamare Sanuki15.08.26 · J3 League
0-0

Iwaki0-1-4

Î
Giravanz Kitakyushu - Iwaki02.09.26 · Cupa Ligii
1-0
Î
Iwaki - Albirex Niigata29.08.26 · J2/J3 League
2-3
E
Iwaki - Oita Trinita26.08.26 · Cupa
0-0
Î
Oita Trinita - Iwaki22.08.26 · J2/J3 League
4-1
Î
Fujieda MYFC - Iwaki15.08.26 · J2/J3 League
3-1

Întâlniri directe Giravanz Kitakyushu - Iwaki

Giravanz Kitakyushu 1Egal 0Iwaki 0
V
Giravanz Kitakyushu - Iwaki02.09.2026 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Giravanz Kitakyushu. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Giravanz Kitakyushu - Iwaki

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Giravanz Kitakyushu3.1030% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Iwaki2.1543% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.68
X2 1.28
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.70
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.85
GG Nu 1.87

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.36
Pauză peste 1.5 2.92

Analiza de dinainte de meci

Giravanz Kitakyushu - Iwaki s-a jucat miercuri, 2 septembrie, în Cupa Ligii (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Giravanz Kitakyushu n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: o victorie și patru egaluri. A marcat 5 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Iwaki n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-11.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Giravanz Kitakyushu - Iwaki 1-0, pe 2 septembrie 2026.

Casele o dau favorită pe Iwaki, la 2.15, cu egalul la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.85.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Giravanz Kitakyushu și 1,1 pentru Iwaki. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 43% la victorie, față de 30%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 70%. Cota de 1.68 e peste cea corectă (1.43). Sub 2.5 goluri are 56% în model, iar 1.70 e aproape de cota corectă (1.79). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Giravanz Kitakyushu - Iwaki

Goluri estimate: 1,36 Giravanz Kitakyushu și 1,10 Iwaki, total 2,46. 1X2 în model: 43% · 27% · 30%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%1-011,6%0-19,4%2-18,7%0-08,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Iwaki. Iwaki a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Iwaki e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere9-3
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startIwaki · 2.15
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Giravanz Kitakyushu - Iwaki?

S-a jucat miercuri, 2 septembrie, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Giravanz Kitakyushu - Iwaki?

În Cupa Ligii (Japonia).

Cine era favorită în Giravanz Kitakyushu - Iwaki?

Iwaki pleca favorită, la cota 2.15. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Giravanz Kitakyushu - Iwaki?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Cupa Ligii

Toată liga →