Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

ParaguayParaguay · Cupa

General Caballero JLM - Rubio Nu

Statistici și rezultat final · marți, 25 august

ParaguayCupa · Paraguay Final
Final2-2Pauză 1-1
Rubio Nu
EVÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
General Caballero JLM 33%Egal 30%Rubio Nu 37%

General Caballero JLM 2-2 Rubio Nu: statisticile meciului

Meciul s-a terminat General Caballero JLM 2-2 Rubio Nu (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 52%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 2-2 avea 5,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (3-11) și 2 cartonașe galbene (0-2).

General Caballero JLMîn meciRubio Nu
3
Cornere
11
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici General Caballero JLM vs Rubio Nu

General Caballero JLM marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,6. Rubio Nu marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,2.

~2,8goluri estimate
52%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
General Caballero JLMultimele 5Rubio Nu
2,60
Puncte / meci
1,00
2,2
Goluri marcate / meci
1,0
0,6
Goluri primite / meci
2,2
4
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri General Caballero JLM și ultimele 5 Rubio Nu, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

General Caballero JLM4-1-0

E
Independiente FBC - General Caballero JLM22.08.26 · Division Intermedia
0-0
V
General Caballero JLM - Club Tacuary18.08.26 · Division Intermedia
4-1
V
CA Tembetary - General Caballero JLM11.08.26 · Division Intermedia
1-3
V
General Caballero JLM - Dr Benjamin Aceval31.07.26 · Division Intermedia
2-0
V
Carapegua - General Caballero JLM26.07.26 · Division Intermedia
1-2

Rubio Nu1-2-2

E
Rubio Nu - Sportivo Trinidense22.08.26 · Primera Division
0-0
V
Club Guarani - Rubio Nu15.08.26 · Primera Division
2-3
Î
Rubio Nu - Deportivo Recoleta08.08.26 · Primera Division
1-3
Î
Olimpia Asuncion - Rubio Nu02.08.26 · Primera Division
5-0
E
Rubio Nu - Sportivo Ameliano28.07.26 · Primera Division
1-1

Ponturi General Caballero JLM - Rubio Nu

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · General Caballero JLM2.7733% fără marjă
X · Egal3.1030% fără marjă
2 · Rubio Nu2.4737% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.42
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.70
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.33
Pauză peste 1.5 2.82

Cornere

Sub 9.5 1.46
Peste 9.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

General Caballero JLM - Rubio Nu s-a jucat marți, 25 august, în Cupa (Paraguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, General Caballero JLM n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 11-3. Rubio Nu vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 11.

Casele văd un meci echilibrat: 2.77 pentru gazde, 2.47 pentru oaspeți și 3.10 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,7 pentru General Caballero JLM și 1,1 pentru Rubio Nu. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 53% la victorie, față de 33%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie General Caballero JLM merită privit: 53% în model, iar 2.77 plătește peste cota corectă de 1.89. Peste 1.5 goluri: 76% în model, cota corectă ar fi 1.32. Cota 1.30 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități General Caballero JLM - Rubio Nu

Goluri estimate: 1,70 General Caballero JLM și 1,05 Rubio Nu, total 2,75. 1X2 în model: 53% · 24% · 23%. Peste 2,5: 52% (cotă corectă 1.92). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
18%1
24%2
22%3
15%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 48% · peste 2,5: 52% (verde).

Scoruri probabile

1-111,4%1-010,9%2-19,7%2-09,2%0-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Rubio Nu. Rubio Nu a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-1
Cornere3-11
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startRubio Nu · 2.47
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat General Caballero JLM - Rubio Nu?

S-a jucat marți, 25 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat General Caballero JLM - Rubio Nu?

În Cupa (Paraguay).

Unde s-a jucat General Caballero JLM - Rubio Nu?

Pe Estadio Ka'Arendy, în Doctor Juan Leon Mallorquin, marți, 25 august, ora 22:00 (ora României).

Cine era favorită în General Caballero JLM - Rubio Nu?

Niciuna clar: cotele erau 2.77 la gazde și 2.47 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în General Caballero JLM - Rubio Nu?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →