Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

JaponiaJaponia · J2/J3 League

Fujieda MYFC - Vegalta Sendai

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

JaponiaJ2/J3 League · Japonia Final
Fujieda MYFC
VEEVE
Final2-0Pauză 1-0
Vegalta Sendai
EVÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Fujieda MYFC 24%Egal 29%Vegalta Sendai 47%

Fujieda MYFC 2-0 Vegalta Sendai: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Fujieda MYFC 2-0 Vegalta Sendai (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Fujieda MYFC, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG n-a ieșit (NG avea 59%). Scorul exact 2-0 avea 6,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (5-5) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Fujieda MYFCîn meciVegalta Sendai
5
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Fujieda MYFC vs Vegalta Sendai

Fujieda MYFC marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,2. Vegalta Sendai marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La Fujieda MYFC, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Fujieda MYFC 1, egal 2, Vegalta Sendai 1.

~2,0goluri estimate
33%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Fujieda MYFCultimele 5Vegalta Sendai
1,80
Puncte / meci
1,60
1,0
Goluri marcate / meci
1,0
0,2
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Fujieda MYFC și ultimele 5 Vegalta Sendai, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Fujieda MYFC2-3-0

V
Fujieda MYFC - Ehime06.06.26 · J2/J3 League
1-0
E
Sagamihara - Fujieda MYFC30.05.26 · J2/J3 League
1-1
E
Fujieda MYFC - Iwaki23.05.26 · J2/J3 League
0-0
V
Jubilo Iwata - Fujieda MYFC16.05.26 · J2/J3 League
0-3
E
Matsumoto Yamaga - Fujieda MYFC10.05.26 · J2/J3 League
0-0

Vegalta Sendai2-2-1

E
Vegalta Sendai - Kataller Toyama06.06.26 · J2/J3 League
1-1
V
Vegalta Sendai - Ventforet Kofu30.05.26 · J2/J3 League
1-0
Î
Vegalta Sendai - Yokohama FC23.05.26 · J2/J3 League
0-3
V
Shonan Bellmare - Vegalta Sendai16.05.26 · J2/J3 League
0-2
E
Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai10.05.26 · J2/J3 League
1-1

Întâlniri directe Fujieda MYFC - Vegalta Sendai

Fujieda MYFC 1Egal 2Vegalta Sendai 1
E
Fujieda MYFC - Vegalta Sendai12.07.2025 · pauză 1-0
1-1
Î
Vegalta Sendai - Fujieda MYFC06.05.2025 · pauză 1-0
2-1
V
Vegalta Sendai - Fujieda MYFC14.09.2024 · pauză 1-2
2-3
E
Fujieda MYFC - Vegalta Sendai07.04.2024 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Fujieda MYFC. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Fujieda MYFC - Vegalta Sendai

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Fujieda MYFC3.8024% fără marjă
X · Egal3.2529% fără marjă
2 · Vegalta Sendai1.9747% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.69
X2 1.27
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.34
Sub 2.5 1.68
Peste 2.5 2.07

Ambele marchează

GG Da 1.88
GG Nu 1.82

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.34
Pauză peste 1.5 3.00

Cornere

Sub 9.5 1.80
Peste 9.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

Fujieda MYFC - Vegalta Sendai s-a jucat sâmbătă, 8 august, în J2/J3 League (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Fujieda MYFC n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 5 goluri și a primit 1. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Vegalta Sendai are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Fujieda MYFC a câștigat o dată, Vegalta Sendai o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Fujieda MYFC - Vegalta Sendai 1-1, pe 12 iulie 2025.

Casele o dau favorită pe Vegalta Sendai, la 1.97, cu egalul la 3.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.07, iar GG la 1.88.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Fujieda MYFC și 1,0 pentru Vegalta Sendai. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 34% la victorie, față de 24%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Fujieda MYFC are 34%, Vegalta Sendai 36%. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 67%. Cota de 1.68 e peste cea corectă (1.49). Nu marchează ambele (NG) merită privit: 59% în model, iar 1.82 plătește peste cota corectă de 1.69. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Fujieda MYFC - Vegalta Sendai

Goluri estimate: 1,00 Fujieda MYFC și 1,04 Vegalta Sendai, total 2,04. 1X2 în model: 34% · 30% · 36%. Peste 2,5: 33% (cotă corectă 3.03). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
27%1
27%2
18%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 67% · peste 2,5: 33% (verde).

Scoruri probabile

0-113,5%1-113,5%0-013,0%1-013,0%0-27,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,6 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere5-5
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startVegalta Sendai · 1.97
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Fujieda MYFC - Vegalta Sendai?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 12:30 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Fujieda MYFC - Vegalta Sendai?

În J2/J3 League (Japonia).

Cine era favorită în Fujieda MYFC - Vegalta Sendai?

Vegalta Sendai pleca favorită, la cota 1.97. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Fujieda MYFC - Vegalta Sendai?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din J2/J3 League

Toată liga →