Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

DanemarcaDanemarca · 2Nd Division, Promotion Group

Frederiksberg Alliancen 2000 - Brabrand IF

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Danemarca2Nd Division, Promotion Group · Danemarca Final
Final2-4Pauză 0-1
Brabrand IF
ÎÎVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Frederiksberg Alliancen 2000 49%Egal 28%Brabrand IF 23%

Frederiksberg Alliancen 2000 2-4 Brabrand IF: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Frederiksberg Alliancen 2000 2-4 Brabrand IF (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Brabrand IF, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 2-4 avea 0,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 7 cartonașe galbene (3-4).

Frederiksberg Alliancen 2000în meciBrabrand IF
5
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Frederiksberg Alliancen 2000 vs Brabrand IF

Frederiksberg Alliancen 2000 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. Brabrand IF marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8. Ultimele 5 întâlniri directe: Frederiksberg Alliancen 2000 3, egal 1, Brabrand IF 1.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Frederiksberg Alliancen 2000ultimele 5Brabrand IF
1,20
Puncte / meci
0,80
0,8
Goluri marcate / meci
1,0
1,4
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Frederiksberg Alliancen 2000 și ultimele 5 Brabrand IF, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Frederiksberg Alliancen 20002-0-3

Î
Hellerup IK - Frederiksberg Alliancen 200014.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
2-1
V
Thisted - Frederiksberg Alliancen 200008.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-1
Î
Frederiksberg Alliancen 2000 - B.93 Copenhagen31.07.26 · 2Nd Division, Promotion Group
1-3
Î
Al Draih - Frederiksberg Alliancen 200023.07.26 · Amicale intercluburi
2-0

Brabrand IF1-1-3

Î
Brabrand IF - Naestved BK14.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-1
Î
Middelfart - Brabrand IF07.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
4-0
V0-3
Î
Brabrand IF - Skive IK01.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
1-3
E
Brabrand IF - Thisted25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Întâlniri directe Frederiksberg Alliancen 2000 - Brabrand IF

Frederiksberg Alliancen 2000 3Egal 1Brabrand IF 1

V/E/Î din perspectiva Frederiksberg Alliancen 2000. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Frederiksberg Alliancen 2000 - Brabrand IF

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Frederiksberg Alliancen 20001.8849% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Brabrand IF3.9023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.77
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.27
Sub 2.5 1.77
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.70

Analiza de dinainte de meci

Frederiksberg Alliancen 2000 - Brabrand IF s-a jucat sâmbătă, 22 august, în 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Frederiksberg Alliancen 2000 vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Brabrand IF are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-9.

În ultimele 5 întâlniri directe, Frederiksberg Alliancen 2000 a câștigat de 3 ori, Brabrand IF o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Brabrand IF - Frederiksberg Alliancen 2000 4-3, pe 12 aprilie 2025.

Casele o dau favorită pe Frederiksberg Alliancen 2000, la 1.88, cu egalul la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 1.80.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Frederiksberg Alliancen 2000 și 1,1 pentru Brabrand IF. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.21, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.27 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Frederiksberg Alliancen 2000 - Brabrand IF

Goluri estimate: 1,43 Frederiksberg Alliancen 2000 și 1,11 Brabrand IF, total 2,54. 1X2 în model: 45% · 26% · 29%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,5%1-011,3%2-19,0%0-18,8%2-08,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Brabrand IF. Brabrand IF a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Pauză0-1
Cornere5-4
Cartonașe galbene3-4
Favorită la startFrederiksberg Alliancen 2000 · 1.88
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Frederiksberg Alliancen 2000 - Brabrand IF?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Frederiksberg Alliancen 2000 - Brabrand IF?

În 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca).

Cine era favorită în Frederiksberg Alliancen 2000 - Brabrand IF?

Frederiksberg Alliancen 2000 pleca favorită, la cota 1.88. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Frederiksberg Alliancen 2000 - Brabrand IF?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din 2Nd Division, Promotion Group

Toată liga →