Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

CanadaCanada · Premier League

Forge - Inter Toronto

Statistici și rezultat final · duminică, 6 septembrie

CanadaPremier League · Canada Final
Forge
EÎVVÎ
Final1-1Pauză 0-1
Inter Toronto
ÎEVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Forge 74%Egal 16%Inter Toronto 11%

Forge 1-1 Inter Toronto: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Forge 1-1 Inter Toronto (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 20% pentru egalul, iar cotele fără marjă 16%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 1-1 avea 9,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (7-1) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Forgeîn meciInter Toronto
7
Cornere
1
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Forge vs Inter Toronto

Forge marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Inter Toronto marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,4. În directe, Inter Toronto nu a câștigat niciuna dintre ultimele 8 întâlniri.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Forgeultimele 5Inter Toronto
1,40
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,2
Goluri primite / meci
2,4
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
5
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Forge și ultimele 5 Inter Toronto, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Forge2-1-2

E
FC Supra Du Quebec - Forge02.09.26 · Championship
1-1
Î
FC Supra Du Quebec - Forge29.08.26 · Premier League
1-0
V
Forge - Pacific23.08.26 · Premier League
2-0
V
Forge - FC Supra Du Quebec20.08.26 · Premier League
3-2
Î
Cavalry - Forge16.08.26 · Premier League
2-1

Inter Toronto1-2-2

Î
Atletico Ottawa - Inter Toronto29.08.26 · Premier League
2-1
E
Inter Toronto - FC Supra Du Quebec23.08.26 · Premier League
1-1
V
Inter Toronto - HFX Wanderers16.08.26 · Premier League
4-3
E
Pacific - Inter Toronto09.08.26 · Premier League
1-1
Î
Cavalry - Inter Toronto02.08.26 · Premier League
5-0

Întâlniri directe Forge - Inter Toronto

Forge 5Egal 3Inter Toronto 0
V
Inter Toronto - Forge27.07.2026 · pauză 1-1
1-3
V
Inter Toronto - Forge07.06.2026 · pauză 0-2
1-4
V
Forge - Inter Toronto18.10.2025 · pauză 2-0
3-0
V
Inter Toronto - Forge09.08.2025 · pauză 1-1
1-2
E
Forge - Inter Toronto29.06.2025 · pauză 1-2
2-2
E
Inter Toronto - Forge27.04.2025 · pauză 2-2
2-2
V
Forge - Inter Toronto28.09.2024 · pauză 0-0
2-0
E
Inter Toronto - Forge24.08.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Forge. 6 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Forge - Inter Toronto

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Forge1.2674% fără marjă
X · Egal5.8516% fără marjă
2 · Inter Toronto8.8011% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.05
X2 3.45
12 1.11

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.47
Peste 2.5 1.48

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.67
Pauză peste 1.5 2.07

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Forge - Inter Toronto s-a jucat duminică, 6 septembrie, în Premier League (Canada). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Forge vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Inter Toronto are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-12.

În ultimele 8 întâlniri directe, Forge a câștigat de 5 ori, Inter Toronto niciodată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,1 goluri în medie. Ultima: Inter Toronto - Forge 1-3, pe 27 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Forge, la 1.26, cu egalul la 5.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 74% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.48, iar GG la 1.92.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru Forge și 1,1 pentru Inter Toronto. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 63% la victorie, față de 74%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Forge: 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. La 1.26, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.48 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Ambele marchează (GG) merită privit: 58% în model, iar 1.92 plătește peste cota corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Forge - Inter Toronto

Goluri estimate: 2,16 Forge și 1,05 Inter Toronto, total 3,21. 1X2 în model: 63% · 20% · 17%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

2-19,9%2-09,4%1-19,2%1-08,7%3-17,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Inter Toronto. Inter Toronto a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere7-1
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startForge · 1.26
Goluri estimate~3,2
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Forge - Inter Toronto?

S-a jucat duminică, 6 septembrie, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Forge - Inter Toronto?

În Premier League (Canada).

Unde s-a jucat Forge - Inter Toronto?

Pe Hamilton Stadium, duminică, 6 septembrie, ora 02:00 (ora României).

Cine era favorită în Forge - Inter Toronto?

Forge pleca favorită, la cota 1.26. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Forge - Inter Toronto?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Premier League

Toată liga →