Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

CanadaCanada · Premier League

FC Supra Du Quebec - Forge

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

CanadaPremier League · Canada Final
FC Supra Du Quebec
EÎÎEE
Final1-0Pauză 1-0
Forge
VVÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
FC Supra Du Quebec 26%Egal 26%Forge 48%

FC Supra Du Quebec 1-0 Forge: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FC Supra Du Quebec 1-0 Forge (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui FC Supra Du Quebec, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG n-a ieșit (NG avea 45%). Scorul exact 1-0 avea 7,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 8 cartonașe galbene (5-3).

FC Supra Du Quebecîn meciForge
2
Cornere
6
5
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FC Supra Du Quebec vs Forge

FC Supra Du Quebec marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,0. Forge marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. În directe, FC Supra Du Quebec nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
FC Supra Du Quebecultimele 5Forge
0,60
Puncte / meci
1,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,2
2,0
Goluri primite / meci
1,0
0
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri FC Supra Du Quebec și ultimele 5 Forge, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FC Supra Du Quebec0-3-2

E
Inter Toronto - FC Supra Du Quebec23.08.26 · Premier League
1-1
Î
Forge - FC Supra Du Quebec20.08.26 · Premier League
3-2
Î
FC Supra Du Quebec - Atletico Ottawa16.08.26 · Premier League
1-2
E
Atletico Ottawa - FC Supra Du Quebec12.08.26 · Championship
3-3
E
FC Supra Du Quebec - Cavalry09.08.26 · Premier League
1-1

Forge2-1-2

V
Forge - Pacific23.08.26 · Premier League
2-0
V
Forge - FC Supra Du Quebec20.08.26 · Premier League
3-2
Î
Cavalry - Forge16.08.26 · Premier League
2-1
Î
Forge - Vancouver FC08.08.26 · Premier League
0-1
E
HFX Wanderers - Forge03.08.26 · Premier League
0-0

Întâlniri directe FC Supra Du Quebec - Forge

FC Supra Du Quebec 0Egal 0Forge 3
Î
Forge - FC Supra Du Quebec20.08.2026 · pauză 2-2
3-2
Î
FC Supra Du Quebec - Forge05.07.2026 · pauză 0-1
1-2
Î
Forge - FC Supra Du Quebec13.05.2026 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva FC Supra Du Quebec. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi FC Supra Du Quebec - Forge

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FC Supra Du Quebec3.6526% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Forge1.9548% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.72
X2 1.31
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.27
Sub 2.5 1.83
Peste 2.5 1.87

Ambele marchează

GG Da 1.76
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.72

Analiza de dinainte de meci

FC Supra Du Quebec - Forge s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Premier League (Canada). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

FC Supra Du Quebec n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 8-10. Forge vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 5.

În ultimele 3 întâlniri directe, FC Supra Du Quebec a câștigat niciodată, Forge de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Forge - FC Supra Du Quebec 3-2, pe 20 august 2026.

Forge pleacă favorită, la cota 1.95. Egalul e la 3.55, iar FC Supra Du Quebec la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.87, iar GG la 1.76.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,2 pentru FC Supra Du Quebec și 1,6 pentru Forge. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 71%. Cota de 1.31 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 77% în model, iar 1.27 e aproape de cota corectă (1.30). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități FC Supra Du Quebec - Forge

Goluri estimate: 1,19 FC Supra Du Quebec și 1,58 Forge, total 2,77. 1X2 în model: 29% · 25% · 46%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%0-19,9%1-29,3%0-27,8%1-07,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: FC Supra Du Quebec. FC Supra Du Quebec a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere2-6
Cartonașe galbene5-3
Favorită la startForge · 1.95
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FC Supra Du Quebec - Forge?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat FC Supra Du Quebec - Forge?

În Premier League (Canada).

Cine era favorită în FC Supra Du Quebec - Forge?

Forge pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în FC Supra Du Quebec - Forge?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Premier League

Toată liga →