Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

DanemarcaDanemarca · 2Nd Division, Promotion Group

FC Roskilde - Middelfart

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Danemarca2Nd Division, Promotion Group · Danemarca Final
FC Roskilde
VVEEE
Final1-1Pauză 1-1
Middelfart
VVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
FC Roskilde 35%Egal 27%Middelfart 38%

FC Roskilde 1-1 Middelfart: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FC Roskilde 1-1 Middelfart (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 35%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 1-1 avea 9,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

FC Roskildeîn meciMiddelfart
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FC Roskilde vs Middelfart

FC Roskilde marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,6. Middelfart marchează 2,8 goluri pe meci și primește 0,2. La FC Roskilde, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: FC Roskilde 1, egal 1, Middelfart 1.

~3,4goluri estimate
65%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
FC Roskildeultimele 5Middelfart
1,80
Puncte / meci
3,00
2,8
Goluri marcate / meci
2,8
1,6
Goluri primite / meci
0,2
2
Victorii
5
100%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri FC Roskilde și ultimele 5 Middelfart, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FC Roskilde2-3-0

V
B.93 Copenhagen - FC Roskilde07.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
1-2
V0-5
E
FC Roskilde - Naestved BK31.07.26 · 2Nd Division, Promotion Group
2-2
E
Horsholm Usserod - FC Roskilde25.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
E
Fremad Amager - FC Roskilde18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Middelfart5-0-0

V
Middelfart - Brabrand IF07.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
4-0
V
Bredballe If - Middelfart04.08.26 · Cupa
0-2
V
Middelfart - Thisted01.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
4-1
V
Naesby BK - Middelfart25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Middelfart - VSK Aarhus18.07.26 · Amicale intercluburi
3-0

Întâlniri directe FC Roskilde - Middelfart

FC Roskilde 1Egal 1Middelfart 1
E0-0
Î2-0
V3-1

V/E/Î din perspectiva FC Roskilde. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi FC Roskilde - Middelfart

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FC Roskilde2.6535% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Middelfart2.4238% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.48
X2 1.40
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.59

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.53
Pauză peste 1.5 2.30

Analiza de dinainte de meci

FC Roskilde - Middelfart s-a jucat sâmbătă, 15 august, în 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, FC Roskilde n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 14-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Middelfart n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 14 goluri și a primit 1.

În ultimele 3 întâlniri directe, FC Roskilde a câștigat o dată, Middelfart o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: FC Roskilde - Middelfart 0-0, pe 18 mai 2024.

Casele văd un meci echilibrat: 2.65 pentru gazde, 2.42 pentru oaspeți și 3.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.59, iar GG la 1.51.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru FC Roskilde și 1,9 pentru Middelfart. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 69%. Cota de 1.40 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 65% în model, iar 1.59 e aproape de cota corectă (1.54). Ambele marchează (GG): 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.51 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități FC Roskilde - Middelfart

Goluri estimate: 1,48 FC Roskilde și 1,87 Middelfart, total 3,35. 1X2 în model: 31% · 22% · 47%. Peste 2,5: 65% (cotă corectă 1.54). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
20%2
22%3
18%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 35% · peste 2,5: 65% (verde).

Scoruri probabile

1-19,7%1-29,1%2-17,2%2-26,7%0-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: FC Roskilde. FC Roskilde a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,0 goluri, iar modelul estimează acum 3,4.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startMiddelfart · 2.42
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FC Roskilde - Middelfart?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat FC Roskilde - Middelfart?

În 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca).

Cine era favorită în FC Roskilde - Middelfart?

Niciuna clar: cotele erau 2.65 la gazde și 2.42 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în FC Roskilde - Middelfart?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din 2Nd Division, Promotion Group

Toată liga →