Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

AustriaAustria · Cupa

FC Lustenau - Kitzbuhel

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

AustriaCupa · Austria Final
FC Lustenau
VÎEÎE
Final1-4Pauză 0-3
Kitzbuhel
VVEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
FC Lustenau 32%Egal 25%Kitzbuhel 43%

FC Lustenau 1-4 Kitzbuhel: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FC Lustenau 1-4 Kitzbuhel (pauză 0-3). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Kitzbuhel, iar cotele fără marjă 43%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG a ieșit (69%). Scorul exact 1-4 avea 3,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 4 cartonașe galbene (2-2).

FC Lustenauîn meciKitzbuhel
3
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FC Lustenau vs Kitzbuhel

FC Lustenau marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,4. Kitzbuhel marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,4. La FC Lustenau, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
FC Lustenauultimele 5Kitzbuhel
1,00
Puncte / meci
2,00
1,8
Goluri marcate / meci
2,4
2,4
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri FC Lustenau și ultimele 5 Kitzbuhel, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FC Lustenau1-2-2

V
FC Lustenau - TSV St. Johann13.06.26 · Regionalliga
3-1
Î
Kufstein - FC Lustenau06.06.26 · Regionalliga
4-1
E
FC Lustenau - Hohenems04.06.26 · Regionalliga
2-2
Î
SV Kuchl - FC Lustenau30.05.26 · Regionalliga
3-1
E
FC Lustenau - Schwaz23.05.26 · Regionalliga
2-2

Kitzbuhel3-1-1

V
Kitzbuhel - Seekirchen13.06.26 · Regionalliga
4-1
V
Altach II - Kitzbuhel07.06.26 · Regionalliga
2-5
E
Kitzbuhel - TSV St. Johann04.06.26 · Regionalliga
0-0
Î
Kufstein - Kitzbuhel29.05.26 · Regionalliga
3-1
V
Kitzbuhel - Hohenems22.05.26 · Regionalliga
2-1

Întâlniri directe FC Lustenau - Kitzbuhel

FC Lustenau 0Egal 1Kitzbuhel 1
Î
Kitzbuhel - FC Lustenau11.04.2026 · pauză 0-0
1-0
E
FC Lustenau - Kitzbuhel13.09.2025 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva FC Lustenau. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi FC Lustenau - Kitzbuhel

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FC Lustenau2.9232% fără marjă
X · Egal3.8025% fără marjă
2 · Kitzbuhel2.1543% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.63
X2 1.39
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.65
Peste 2.5 1.43

Ambele marchează

GG Da 1.41
GG Nu 2.70

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.67
Pauză peste 1.5 2.07

Cornere

Sub 9.5 1.90
Peste 9.5 1.80

Analiza de dinainte de meci

FC Lustenau - Kitzbuhel s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Cupa (Austria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, FC Lustenau are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 9-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Kitzbuhel vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 7. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, FC Lustenau a câștigat niciodată, Kitzbuhel o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Kitzbuhel - FC Lustenau 1-0, pe 11 aprilie 2026.

Kitzbuhel pleacă favorită, la cota 2.15. Egalul e la 3.80, iar FC Lustenau la 2.92. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.43, iar GG la 1.41.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru FC Lustenau și 2,1 pentru Kitzbuhel. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Kitzbuhel, modelul calculează 50%. Cota de 2.15 e peste cea corectă (2.00). Peste 2.5 goluri are 71% în model, iar 1.43 e aproape de cota corectă (1.41). Ambele marchează (GG): 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Cota 1.41 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități FC Lustenau - Kitzbuhel

Goluri estimate: 1,57 FC Lustenau și 2,10 Kitzbuhel, total 3,67. 1X2 în model: 29% · 21% · 50%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

1-28,8%1-18,4%2-26,9%2-16,6%1-36,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: FC Lustenau. FC Lustenau a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,0 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-4
Pauză0-3
Cornere3-3
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startKitzbuhel · 2.15
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FC Lustenau - Kitzbuhel?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-4.

În ce competiție s-a jucat FC Lustenau - Kitzbuhel?

În Cupa (Austria).

Unde s-a jucat FC Lustenau - Kitzbuhel?

Pe Stadion an der Holzstrasse, în Lustenau, sâmbătă, 25 iulie, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în FC Lustenau - Kitzbuhel?

Kitzbuhel pleca favorită, la cota 2.15. Meciul s-a terminat 1-4.

Câte goluri s-au marcat în FC Lustenau - Kitzbuhel?

5 goluri, scor final 1-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.