Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Germania Am.Germania Am. · Regionalliga - Vest

FC Bocholt - Schalke II

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Germania Am.Regionalliga - Vest · Germania Am. Final
FC Bocholt
EEÎÎE
Final4-5Pauză 4-1
Schalke II
ÎÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
FC Bocholt 43%Egal 26%Schalke II 31%

FC Bocholt 4-5 Schalke II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FC Bocholt 4-5 Schalke II (pauză 4-1). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Schalke II, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 9 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 4-5 avea 0,0% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FC Bocholt vs Schalke II

FC Bocholt marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4. Schalke II marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,2. Ultimele 4 întâlniri directe: FC Bocholt 1, egal 1, Schalke II 2.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
FC Bocholtultimele 5Schalke II
0,60
Puncte / meci
0,60
0,6
Goluri marcate / meci
0,8
1,4
Goluri primite / meci
2,2
0
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri FC Bocholt și ultimele 5 Schalke II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FC Bocholt0-3-2

E
VfB Hilden - FC Bocholt01.08.26 · Regionalliga - Vest
0-0
E
FC Bocholt - Rot-Weiss Oberhausen16.05.26 · Regionalliga - Vest
2-2
Î
Schalke II - FC Bocholt09.05.26 · Regionalliga - Vest
1-0
Î
Borussia Monchengladbach II - FC Bocholt02.05.26 · Regionalliga - Vest
3-0
E
Lotte - FC Bocholt29.04.26 · Regionalliga - Vest
1-1

Schalke II1-0-4

Î
Schalke II - Paderborn II01.08.26 · Regionalliga - Vest
2-3
Î
Meppen - Schalke II25.07.26 · Amicale intercluburi
4-0
Î
Schalke II - Steinbach Haiger18.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Gievenbeck - Schalke II04.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Dordrecht - Schalke II27.06.26 · Amicale intercluburi
3-0

Întâlniri directe FC Bocholt - Schalke II

FC Bocholt 1Egal 1Schalke II 2
Î
Schalke II - FC Bocholt09.05.2026 · pauză 0-0
1-0
Î
FC Bocholt - Schalke II22.11.2025 · pauză 2-0
2-3
E
Schalke II - FC Bocholt08.02.2025 · pauză 0-0
0-0
V
FC Bocholt - Schalke II17.08.2024 · pauză 1-0
3-1

V/E/Î din perspectiva FC Bocholt. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi FC Bocholt - Schalke II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FC Bocholt2.1543% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Schalke II2.9531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.44
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.10
Sub 2.5 2.50
Peste 2.5 1.44

Ambele marchează

GG Da 1.40
GG Nu 2.72

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.66
Pauză peste 1.5 2.07

Analiza de dinainte de meci

FC Bocholt - Schalke II s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Regionalliga - Vest (Germania Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

FC Bocholt n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-7. Schalke II vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 11.

În ultimele 4 întâlniri directe, FC Bocholt a câștigat o dată, Schalke II de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Schalke II - FC Bocholt 1-0, pe 9 mai 2026.

FC Bocholt pleacă favorită, la cota 2.15. Egalul e la 3.50, iar Schalke II la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.44, iar GG la 1.40.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru FC Bocholt și 1,3 pentru Schalke II. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, iar 1.45 e aproape de cota corectă (1.45). Peste 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. La 1.44, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 58%. Cota de 1.40 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități FC Bocholt - Schalke II

Goluri estimate: 1,59 FC Bocholt și 1,30 Schalke II, total 2,89. 1X2 în model: 44% · 25% · 31%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%2-19,1%1-08,8%1-27,5%0-17,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Schalke II. Schalke II a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,5 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. FC Bocholt e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-5
Pauză4-1
Favorită la startFC Bocholt · 2.15
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FC Bocholt - Schalke II?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 4-5.

În ce competiție s-a jucat FC Bocholt - Schalke II?

În Regionalliga - Vest (Germania Am.).

Unde s-a jucat FC Bocholt - Schalke II?

Pe Stadion am Hunting, în Bocholt, sâmbătă, 8 august, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în FC Bocholt - Schalke II?

FC Bocholt pleca favorită, la cota 2.15. Meciul s-a terminat 4-5.

Câte goluri s-au marcat în FC Bocholt - Schalke II?

9 goluri, scor final 4-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Regionalliga - Vest

Toată liga →