Miercuri21 octombrie
Live 48 Pune pont

JaponiaJaponia · J1 League

Fagiano Okayama - Mito Hollyhock

Statistici, scor live și cote · miercuri, 21 octombrie, ora 13:00

JaponiaJ1 League · Japonia Live 82′
Fagiano Okayama
ÎEÎVV
Live2 - 082′
Mito Hollyhock
ÎVÎVÎ
Șanse înainte de start, după cote
Fagiano Okayama 24%Egal 65%Mito Hollyhock 10%

Statistici Fagiano Okayama vs Mito Hollyhock

Fagiano Okayama marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. Mito Hollyhock marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0. La Fagiano Okayama, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Fagiano Okayamaultimele 5Mito Hollyhock
1,40
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
1,8
1,8
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Fagiano Okayama și ultimele 5 Mito Hollyhock, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Fagiano Okayama2-1-2

Î
Fagiano Okayama - Vissel Kobe18.10.26 · J1 League
0-3
E
Nagoya Grampus - Fagiano Okayama14.10.26 · Cupa Ligii
3-3
Î
Avispa Fukuoka - Fagiano Okayama10.10.26 · J1 League
2-1
V1-0
V1-2

Mito Hollyhock2-0-3

Î
Mito Hollyhock - Urawa Red Diamonds17.10.26 · J1 League
0-1
V
Mito Hollyhock - FC Tokyo14.10.26 · Cupa Ligii
1-0
Î
Mito Hollyhock - Shimizu S-Pulse11.10.26 · J1 League
1-2
V
Fukushima United - Mito Hollyhock29.09.26 · Cupa Ligii
0-7
Î
Yokohama F. Marinos - Mito Hollyhock19.09.26 · J1 League
2-0

Întâlniri directe Fagiano Okayama - Mito Hollyhock

Fagiano Okayama 1Egal 1Mito Hollyhock 0
E
Mito Hollyhock - Fagiano Okayama22.09.2024 · pauză 0-0
0-0
V
Fagiano Okayama - Mito Hollyhock20.03.2024 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Fagiano Okayama. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Fagiano Okayama - Mito Hollyhock

0

Nu sunt ponturi publice pe meciul ăsta. Ponturile se închid cu 2 minute înainte de start.

Cotele de dinainte de start

1 · Fagiano Okayama3.8024% fără marjă
X · Egal1.4065% fără marjă
2 · Mito Hollyhock8.7510% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.08
X2 1.92
12 1.40

Goluri

Peste 1.5 2.05
Sub 2.5 1.16
Peste 2.5 4.05

Ambele marchează

GG Da 3.80
GG Nu 1.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 —
Pauză peste 1.5 25.00

Cornere

Sub 9.5 1.83
Peste 9.5 1.87

Analiză și pont Fagiano Okayama - Mito Hollyhock

Fagiano Okayama - Mito Hollyhock se joacă acum, în J1 League (Japonia). Analiza e cea de dinainte de start.

În ultimele 5 meciuri, Fagiano Okayama are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Mito Hollyhock vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Fagiano Okayama a câștigat o dată, Mito Hollyhock niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 0,5 goluri în medie. Ultima: Mito Hollyhock - Fagiano Okayama 0-0, pe 22 septembrie 2024.

Fagiano Okayama pleacă favorită, la cota 3.80. Egalul e la 1.40, iar Mito Hollyhock la 8.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 24% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 4.05, iar GG la 3.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Fagiano Okayama și 1,3 pentru Mito Hollyhock. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 32% la victorie, față de 24%.

Verdict

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 68%. Cota de 1.92 e peste cea corectă (1.47). Sub 2.5 goluri are 59% în model, dar la 1.16 plătește sub cota corectă de 1.69. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Fagiano Okayama - Mito Hollyhock

Goluri estimate: 1,07 Fagiano Okayama și 1,25 Mito Hollyhock, total 2,32. 1X2 în model: 32% · 28% · 40%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

1-113,1%0-112,3%1-010,5%0-09,8%1-28,2%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Fagiano Okayama. Fagiano Okayama a primit 9 goluri în ultimele 5 partide.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,0 goluri, după cote 1,6. Modelul ia media celor două.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start21.10, 13:00
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

La ce oră începe Fagiano Okayama - Mito Hollyhock?

Miercuri, 21 octombrie, ora 13:00, ora României.

În ce competiție se joacă Fagiano Okayama - Mito Hollyhock?

În J1 League (Japonia).

Unde se joacă Fagiano Okayama - Mito Hollyhock?

Pe Stadionul Kanko, în Okayama, miercuri, 21 octombrie, ora 13:00 (ora României).

Cine e favorită în Fagiano Okayama - Mito Hollyhock?

Fagiano Okayama, la cota 3.80. Egalul e la 1.40.

Câte goluri se așteaptă în Fagiano Okayama - Mito Hollyhock?

În jur de 2,3, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.

Alte meciuri din J1 League

Toată liga →