Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

PortugaliaPortugalia · Liga Revelacao U23

Estoril Praia U23 - Gil Vicente U23

Statistici și rezultat final · miercuri, 12 august

PortugaliaLiga Revelacao U23 · Portugalia Final
Estoril Praia U23
ÎEVÎE
Final3-3Pauză 1-3
Gil Vicente U23
VVEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Estoril Praia U23 35%Egal 27%Gil Vicente U23 38%

Estoril Praia U23 3-3 Gil Vicente U23: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Estoril Praia U23 3-3 Gil Vicente U23 (pauză 1-3). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 3-3 avea 1,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (10-5) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Estoril Praia U23în meciGil Vicente U23
10
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Estoril Praia U23 vs Gil Vicente U23

Estoril Praia U23 marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. Gil Vicente U23 marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,0. La Estoril Praia U23, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Estoril Praia U23 1, egal 1, Gil Vicente U23 3.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Estoril Praia U23ultimele 5Gil Vicente U23
1,00
Puncte / meci
2,20
1,0
Goluri marcate / meci
2,0
1,2
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Estoril Praia U23 și ultimele 5 Gil Vicente U23, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Estoril Praia U231-2-2

Î
Estoril Praia U23 - Gil Vicente U2328.04.26 · Liga Revelacao U23
1-2
E
Farense U23 - Estoril Praia U2321.04.26 · Liga Revelacao U23
1-1
V
Rio Ave U23 - Estoril Praia U2314.04.26 · Liga Revelacao U23
0-2
Î
Vizela U23 - Estoril Praia U2307.04.26 · Liga Revelacao U23
2-0
E
Estoril Praia U23 - UD Leiria U2329.03.26 · Liga Revelacao U23
1-1

Gil Vicente U233-2-0

V
Santa Clara U23 - Gil Vicente U2303.06.26 · U23 Taca Revelacao
1-2
V
Gil Vicente U23 - Santa Clara U2326.05.26 · U23 Taca Revelacao
2-1
E
Leixoes U23 - Gil Vicente U2320.05.26 · U23 Taca Revelacao
0-0
E
Gil Vicente U23 - Leixoes U2316.05.26 · U23 Taca Revelacao
2-2
V
Famalicao U23 - Gil Vicente U2311.05.26 · U23 Taca Revelacao
1-4

Întâlniri directe Estoril Praia U23 - Gil Vicente U23

Estoril Praia U23 1Egal 1Gil Vicente U23 3
Î
Estoril Praia U23 - Gil Vicente U2328.04.2026 · pauză 0-2
1-2
Î
Gil Vicente U23 - Estoril Praia U2319.02.2026 · pauză 1-1
2-1
E
Estoril Praia U23 - Gil Vicente U2325.02.2025 · pauză 1-0
1-1
V
Gil Vicente U23 - Estoril Praia U2302.04.2024 · pauză 1-0
1-5

V/E/Î din perspectiva Estoril Praia U23. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Estoril Praia U23 - Gil Vicente U23

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Estoril Praia U232.5735% fără marjă
X · Egal3.3027% fără marjă
2 · Gil Vicente U232.4038% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.45
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.71

Ambele marchează

GG Da 1.58
GG Nu 2.22

Analiza de dinainte de meci

Estoril Praia U23 - Gil Vicente U23 s-a jucat miercuri, 12 august, în Liga Revelacao U23 (Portugalia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Estoril Praia U23 vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Gil Vicente U23 n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 10-5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Estoril Praia U23 a câștigat o dată, Gil Vicente U23 de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,4 goluri în medie. Ultima: Estoril Praia U23 - Gil Vicente U23 1-2, pe 28 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Estoril Praia U23 are cota 2.57, Gil Vicente U23 2.40. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.71, iar GG la 1.58.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Estoril Praia U23 și 1,5 pentru Gil Vicente U23. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 70% în model, iar 1.45 e aproape de cota corectă (1.43). Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.19, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Estoril Praia U23 - Gil Vicente U23

Goluri estimate: 1,20 Estoril Praia U23 și 1,52 Gil Vicente U23, total 2,72. 1X2 în model: 30% · 25% · 45%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,0%0-110,0%1-29,1%1-07,9%0-27,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-3
Pauză1-3
Cornere10-5
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startGil Vicente U23 · 2.40
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Estoril Praia U23 - Gil Vicente U23?

S-a jucat miercuri, 12 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 3-3.

În ce competiție s-a jucat Estoril Praia U23 - Gil Vicente U23?

În Liga Revelacao U23 (Portugalia).

Unde s-a jucat Estoril Praia U23 - Gil Vicente U23?

Pe Stadionul António Coimbra da Mota, în Estoril, miercuri, 12 august, ora 22:00 (ora României).

Cine era favorită în Estoril Praia U23 - Gil Vicente U23?

Niciuna clar: cotele erau 2.57 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-3.

Câte goluri s-au marcat în Estoril Praia U23 - Gil Vicente U23?

6 goluri, scor final 3-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Liga Revelacao U23

Toată liga →