Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

SuediaSuedia · Ettan

Enkoping SK - Karlbergs BK

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

SuediaEttan · Suedia Final
Enkoping SK
ÎÎVVE
Final2-1Pauză 1-1
Karlbergs BK
VVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Enkoping SK 38%Egal 26%Karlbergs BK 36%

Enkoping SK 2-1 Karlbergs BK: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Enkoping SK 2-1 Karlbergs BK (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui Enkoping SK, iar cotele fără marjă 38%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 2-1 avea 7,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (1-6) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Enkoping SKîn meciKarlbergs BK
1
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Enkoping SK vs Karlbergs BK

Enkoping SK marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Karlbergs BK marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,8. În directe, Karlbergs BK nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Enkoping SKultimele 5Karlbergs BK
1,40
Puncte / meci
2,40
1,4
Goluri marcate / meci
2,2
1,2
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Enkoping SK și ultimele 5 Karlbergs BK, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Enkoping SK2-1-2

Î
IF Karlstad - Enkoping SK02.08.26 · Ettan
2-1
Î2-0
V
Enkoping SK - Umea FC21.06.26 · Ettan
3-1
V
Ragsveds IF - Enkoping SK17.06.26 · Cupa
0-2
E
Enkoping SK - Vasalunds IF14.06.26 · Ettan
1-1

Karlbergs BK4-0-1

V
IFK Stocksund - Karlbergs BK01.08.26 · Ettan
0-2
V
Sollentuna FF - Karlbergs BK21.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Karlbergs BK - Pitea IF24.06.26 · Ettan
3-1
V
Vasalunds IF - Karlbergs BK18.06.26 · Ettan
0-4
Î
Karlbergs BK - Hammarby Talang14.06.26 · Ettan
0-2

Întâlniri directe Enkoping SK - Karlbergs BK

Enkoping SK 2Egal 1Karlbergs BK 0
V
Karlbergs BK - Enkoping SK10.04.2026 · pauză 0-0
1-3
V
Enkoping SK - Karlbergs BK24.08.2025 · pauză 3-1
4-2
E
Karlbergs BK - Enkoping SK18.04.2025 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Enkoping SK. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Enkoping SK - Karlbergs BK

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Enkoping SK2.4238% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Karlbergs BK2.5536% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.47
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.40
Peste 2.5 1.48

Ambele marchează

GG Da 1.45
GG Nu 2.57

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.61
Pauză peste 1.5 2.15

Analiza de dinainte de meci

Enkoping SK - Karlbergs BK s-a jucat vineri, 7 august, în Ettan (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Enkoping SK are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-6. Karlbergs BK vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 4.

În ultimele 3 întâlniri directe, Enkoping SK a câștigat de 2 ori, Karlbergs BK niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Karlbergs BK - Enkoping SK 1-3, pe 10 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.42 pentru gazde, 2.55 pentru oaspeți și 3.55 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.48, iar GG la 1.45.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Enkoping SK și 1,6 pentru Karlbergs BK. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 68% în model, iar 1.47 e aproape de cota corectă (1.47). Peste 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.48, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.45 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Enkoping SK - Karlbergs BK

Goluri estimate: 1,36 Enkoping SK și 1,64 Karlbergs BK, total 3,00. 1X2 în model: 32% · 24% · 44%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%1-29,1%0-18,2%2-17,6%1-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 4,0 goluri, iar modelul estimează acum 3,0.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-1
Cornere1-6
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startEnkoping SK · 2.42
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Enkoping SK - Karlbergs BK?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 20:30 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Enkoping SK - Karlbergs BK?

În Ettan (Suedia).

Cine era favorită în Enkoping SK - Karlbergs BK?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Enkoping SK - Karlbergs BK?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Ettan

Toată liga →