Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

ParaguayParaguay · Division Intermedia

Encarnacion FC - Club 12 de Junio

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

ParaguayDivision Intermedia · Paraguay Final
Encarnacion FC
ÎÎEEV
Final0-2Pauză 0-2
Club 12 de Junio
ÎEVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Encarnacion FC 25%Egal 29%Club 12 de Junio 46%

Encarnacion FC 0-2 Club 12 de Junio: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Encarnacion FC 0-2 Club 12 de Junio (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Club 12 de Junio, iar cotele fără marjă 46%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG n-a ieșit (NG avea 58%). Scorul exact 0-2 avea 8,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (2-8) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Encarnacion FCîn meciClub 12 de Junio
2
Cornere
8
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Encarnacion FC vs Club 12 de Junio

Encarnacion FC marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,8. Club 12 de Junio marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. La Encarnacion FC, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Encarnacion FC 1, egal 0, Club 12 de Junio 4.

~2,1goluri estimate
36%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Encarnacion FCultimele 5Club 12 de Junio
1,00
Puncte / meci
1,60
0,6
Goluri marcate / meci
1,2
0,8
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Encarnacion FC și ultimele 5 Club 12 de Junio, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Encarnacion FC1-2-2

Î
Encarnacion FC - Paraguari AC08.08.26 · Division Intermedia
0-1
Î
Deportivo Santani - Encarnacion FC02.08.26 · Division Intermedia
1-0
E
Encarnacion FC - Fernando de La Mora26.07.26 · Division Intermedia
0-0
E1-1
V
Encarnacion FC - 3 de Noviembre de B San Pablo19.07.26 · Division Intermedia
2-1

Club 12 de Junio2-2-1

Î
Club 12 de Junio - Deportivo Santani08.08.26 · Division Intermedia
2-4
E
Fernando de La Mora - Club 12 de Junio01.08.26 · Division Intermedia
1-1
V
Club 12 de Junio - 3 de Noviembre de B San Pablo28.07.26 · Division Intermedia
1-0
E1-1
V
Club 12 de Junio - General Caballero JLM18.07.26 · Division Intermedia
1-0

Întâlniri directe Encarnacion FC - Club 12 de Junio

Encarnacion FC 1Egal 0Club 12 de Junio 4
Î
Club 12 de Junio - Encarnacion FC24.04.2026 · pauză 0-0
1-0
Î
Club 12 de Junio - Encarnacion FC13.09.2025 · pauză 1-0
3-0
Î
Encarnacion FC - Club 12 de Junio09.06.2025 · pauză 0-1
0-3
Î
Club 12 de Junio - Encarnacion FC25.08.2024 · pauză 1-0
2-1
V
Encarnacion FC - Club 12 de Junio18.05.2024 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Encarnacion FC. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Encarnacion FC - Club 12 de Junio

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Encarnacion FC3.6525% fără marjă
X · Egal3.1529% fără marjă
2 · Club 12 de Junio1.9546% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.31
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.36
Sub 2.5 1.59
Peste 2.5 2.17

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.80

Analiza de dinainte de meci

Encarnacion FC - Club 12 de Junio s-a jucat vineri, 14 august, în Division Intermedia (Paraguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Encarnacion FC vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Club 12 de Junio are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Encarnacion FC a câștigat o dată, Club 12 de Junio de 4 ori. Ultima: Club 12 de Junio - Encarnacion FC 1-0, pe 24 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Club 12 de Junio, la 1.95, cu egalul la 3.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.17, iar GG la 1.90.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Encarnacion FC și 1,2 pentru Club 12 de Junio. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 71%. Cota de 1.31 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 64% în model, iar 1.59 e aproape de cota corectă (1.56). Nu marchează ambele (NG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Cota 1.80 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Encarnacion FC - Club 12 de Junio

Goluri estimate: 0,93 Encarnacion FC și 1,20 Club 12 de Junio, total 2,13. 1X2 în model: 29% · 29% · 42%. Peste 2,5: 36% (cotă corectă 2.78). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
25%1
27%2
19%3
10%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 64% · peste 2,5: 36% (verde).

Scoruri probabile

0-114,3%1-113,3%0-011,9%1-011,1%0-28,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-2
Cornere2-8
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startClub 12 de Junio · 1.95
Goluri estimate~2,1
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Encarnacion FC - Club 12 de Junio?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 22:30 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Encarnacion FC - Club 12 de Junio?

În Division Intermedia (Paraguay).

Cine era favorită în Encarnacion FC - Club 12 de Junio?

Club 12 de Junio pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Encarnacion FC - Club 12 de Junio?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Division Intermedia

Toată liga →