Paraguay · Division Intermedia
Deportivo Santani – 3 de Noviembre de B San Pablo
Ultimele 5 / 5: Deportivo Santani marchează 1.6 și primește 0.6. 3 de Noviembre de B San Pablo 1.8 / 1.2.
1X2, fără marjă
Gazdă 58% · Egal 23% · Oaspete 19%
Goluri / meci
1.6 + 1.8
Peste 2.5
1.80 · forma 60% / 60%
GG
Da 1.87 · Nu 1.83
Analiză Deportivo Santani – 3 de Noviembre de B San Pablo
Deportivo Santani o primește pe 3 de Noviembre de B San Pablo luni, 19 octombrie, ora 22:30 (ora României), în Division Intermedia (Paraguay). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.
Deportivo Santani are un bilanț de 4-0-1 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 2,40 puncte pe meci, cu 8 goluri marcate și 3 goluri primite (1,6 marcate și 0,6 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 40% au înscris ambele echipe. 3 de Noviembre de B San Pablo are un bilanț de 3-1-1 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 2,00 puncte pe meci, cu 9 goluri marcate și 6 goluri primite (1,8 marcate și 1,2 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 80% au înscris ambele echipe. Pe formă, echipele sunt apropiate: diferența e de doar 0,40 puncte pe meci.
În baza noastră există o singură întâlnire directă între cele două echipe: pe 11.07.2026, 3 de Noviembre de B San Pablo 0–4 Deportivo Santani. Un singur meci spune puțin, așa că analiza se sprijină mai mult pe formă și pe cote.
La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 1.55 / 3.85 / 4.80. După ce scoatem marja (aproximativ 11,3% pe piața asta), rămân 58% pentru Deportivo Santani, 23% pentru egal și 19% pentru 3 de Noviembre de B San Pablo. Favorită e Deportivo Santani. Peste 2.5 goluri e cotat la 1.80 și sub 2.5 la 1.90, adică 51% șanse pentru peste 2.5, fără marjă. Pentru GG, Da e la 1.87 și Nu la 1.83.
Modelul nostru face media între golurile sugerate de formă (1,40 – 1,20) și cele deduse din cote (1,81 – 0,92) și ajunge la 1,60 goluri estimate pentru Deportivo Santani și 1,06 pentru 3 de Noviembre de B San Pablo, adică 2,66 în total. Cu aceste valori, Deportivo Santani câștigă în 50% din cazuri, egalul iese în 25%, iar 3 de Noviembre de B San Pablo câștigă în 25%. Peste 2.5 goluri are 49%, GG are 52%, iar cel mai probabil scor exact este 1–1, cu 11,9%. Față de case, modelul îi dă gazdei cu 8 puncte procentuale mai puțin, pentru că forma recentă trage în altă direcție decât cotele.
| Indicator | Deportivo Santani | 3 de Noviembre de B San Pablo |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 4-0-1 | 3-1-1 |
| Puncte / meci | 2,40 | 2,00 |
| Goluri marcate (medie) | 8 (1,6) | 9 (1,8) |
| Goluri primite (medie) | 3 (0,6) | 6 (1,2) |
| % Peste 2.5 | 60% | 60% |
| % GG | 40% | 80% |
| Victorii H2H (1 meciuri) | 1 | 0 |
| Goluri estimate (model) | 1,60 | 1,06 |
| Șanse de victorie (model) | 50% | 25% |
Goluri estimate
1,60 – 1,06 · total 2,66
1X2 model
50% · 25% · 25%
Peste 2.5 model
49% · cotă corectă 2.04
GG model
52% · cotă corectă 1.92
Sub 2.5: 51% · Peste 2.5: 49% · total goluri în 90 de minute
| Deportivo S. ↓ / 3 de Noviem. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 7,0 | 7,4 | 3,9 | 1,4 | 0,4 | 0,1 |
| 1 | 11,2 | 11,9 | 6,3 | 2,2 | 0,6 | 0,1 |
| 2 | 9,0 | 9,5 | 5,0 | 1,8 | 0,5 | 0,1 |
| 3 | 4,8 | 5,1 | 2,7 | 0,9 | 0,3 | 0,1 |
| 4 | 1,9 | 2,0 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 0,0 |
| 5 | 0,6 | 0,6 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Deportivo Santani, coloane = goluri 3 de Noviembre de B San Pablo.
Factori de risc
- Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
- Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 11,3% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
- Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.
Verdict
Victorie Deportivo Santani are 50% în model (cotă corectă 2.00), dar cota 1.55 e sub ea, deci plătește prea puțin. Peste 1.5 goluri are 74% în model (cotă corectă 1.35), dar cota 1.23 e sub ea, deci plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1–1 (11,9%).
gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 11.07.26 | 3 de Noviembre de B San Pablo – Deportivo Santani | 0–2 | 0–4 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Deportivo Santani – 3 de Noviembre de B San Pablo?
Meciul începe luni, 19 octombrie, ora 22:30, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.
În ce competiție se joacă Deportivo Santani – 3 de Noviembre de B San Pablo?
Meciul face parte din Division Intermedia (Paraguay). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.
Ce spun cotele despre Deportivo Santani – 3 de Noviembre de B San Pablo?
Cotele 1X2 sunt 1.55 / 3.85 / 4.80. Fără marjă, asta înseamnă 58% pentru Deportivo Santani, 23% egal și 19% pentru 3 de Noviembre de B San Pablo, cu Deportivo Santani favorită la cota 1.55.
Câte goluri se așteaptă în Deportivo Santani – 3 de Noviembre de B San Pablo?
Modelul nostru estimează 2,66 goluri (1,60 pentru Deportivo Santani, 1,06 pentru 3 de Noviembre de B San Pablo). Peste 2.5 goluri are 49%, GG are 52%, iar cel mai probabil scor este 1–1.