Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

ParaguayParaguay · Division Intermedia

Dr Benjamin Aceval - Resistencia

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

ParaguayDivision Intermedia · Paraguay Final
Dr Benjamin Aceval
EEVVÎ
Final2-0Pauză 0-0
Resistencia
VEÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Dr Benjamin Aceval 42%Egal 29%Resistencia 29%

Dr Benjamin Aceval 2-0 Resistencia: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dr Benjamin Aceval 2-0 Resistencia (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Dr Benjamin Aceval, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 2-0 avea 7,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (7-4) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Dr Benjamin Acevalîn meciResistencia
7
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dr Benjamin Aceval vs Resistencia

Dr Benjamin Aceval marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. Resistencia marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Dr Benjamin Acevalultimele 5Resistencia
1,60
Puncte / meci
1,40
2,0
Goluri marcate / meci
1,2
1,8
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Dr Benjamin Aceval și ultimele 5 Resistencia, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dr Benjamin Aceval2-2-1

E
Sol de America - Dr Benjamin Aceval12.07.26 · Division Intermedia
1-1
E
Dr Benjamin Aceval - Deportivo Capiata06.07.26 · Division Intermedia
1-1
V
Independiente FBC - Dr Benjamin Aceval30.06.26 · Division Intermedia
1-2
V
Dr Benjamin Aceval - Club Tacuary06.06.26 · Division Intermedia
3-2
Î
CA Tembetary - Dr Benjamin Aceval30.05.26 · Division Intermedia
4-3

Resistencia2-1-2

E
Resistencia - Carapegua10.07.26 · Division Intermedia
1-1
Î
Club 12 de Junio - Resistencia05.07.26 · Division Intermedia
3-2
V
Resistencia - Encarnacion FC30.06.26 · Division Intermedia
1-0
Î
Deportivo Santani - Resistencia04.06.26 · Division Intermedia
3-0

Ponturi Dr Benjamin Aceval - Resistencia

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dr Benjamin Aceval2.1742% fără marjă
X · Egal3.1029% fără marjă
2 · Resistencia3.1029% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.15
X2 1.80
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.31
Sub 2.5 1.69
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.80

Analiza de dinainte de meci

Dr Benjamin Aceval - Resistencia s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Division Intermedia (Paraguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Dr Benjamin Aceval are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 10-9. Resistencia vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 8.

Dr Benjamin Aceval pleacă favorită, la cota 2.17. Egalul e la 3.10, iar Resistencia la 3.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.90.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Dr Benjamin Aceval și 1,3 pentru Resistencia. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.15, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 55%. Cota de 2.02 e peste cea corectă (1.82). Ambele marchează (GG) merită privit: 58% în model, iar 1.90 plătește peste cota corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Dr Benjamin Aceval - Resistencia

Goluri estimate: 1,59 Dr Benjamin Aceval și 1,31 Resistencia, total 2,90. 1X2 în model: 44% · 24% · 32%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%2-19,1%1-08,7%1-27,5%0-17,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Dr Benjamin Aceval. Dr Benjamin Aceval a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Resistencia. Resistencia a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,3 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză0-0
Cornere7-4
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startDr Benjamin Aceval · 2.17
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dr Benjamin Aceval - Resistencia?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Dr Benjamin Aceval - Resistencia?

În Division Intermedia (Paraguay).

Cine era favorită în Dr Benjamin Aceval - Resistencia?

Dr Benjamin Aceval pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Dr Benjamin Aceval - Resistencia?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Division Intermedia

Toată liga →