Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

AustriaAustria · Cupa

Deutschlandsberger - Amstetten

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

AustriaCupa · Austria Final
Deutschlandsberger
EÎÎEV
Final1-1Pauză 1-0
Amstetten
VEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Deutschlandsberger 38%Egal 28%Amstetten 34%

Deutschlandsberger 1-1 Amstetten: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Deutschlandsberger 1-1 Amstetten (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 27%), iar GG a ieșit (71%). Scorul exact 1-1 avea 7,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (4-4) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Deutschlandsbergerîn meciAmstetten
4
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Deutschlandsberger vs Amstetten

Deutschlandsberger marchează 2,0 goluri pe meci și primește 3,2. Amstetten marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,8. La Deutschlandsberger, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,8goluri estimate
73%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Deutschlandsbergerultimele 5Amstetten
1,00
Puncte / meci
2,00
2,0
Goluri marcate / meci
1,8
3,2
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Deutschlandsberger și ultimele 5 Amstetten, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Deutschlandsberger1-2-2

E
Deutschlandsberger - SK Treibach17.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Deutschlandsberger - Kapfenberger03.07.26 · Amicale intercluburi
2-7
Î
ASKO Oedt - Deutschlandsberger03.06.26 · Regionalliga
5-2
E
Deutschlandsberger - Atus Velden29.05.26 · Regionalliga
1-1
V
SV Ried II - Deutschlandsberger22.05.26 · Regionalliga
1-3

Amstetten3-1-1

V
Kremser SC - Amstetten17.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Amstetten - SK Artis Brno10.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Amstetten - SV Horn04.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Taborsko - Amstetten30.06.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Crvena Zvezda - Amstetten25.06.26 · Amicale intercluburi
2-1

Ponturi Deutschlandsberger - Amstetten

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Deutschlandsberger2.4038% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Amstetten2.6534% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.47
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 —
Sub 2.5 3.15
Peste 2.5 1.25

Ambele marchează

GG Da 1.12
GG Nu 5.25

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.95
Pauză peste 1.5 1.72

Analiza de dinainte de meci

Deutschlandsberger - Amstetten s-a jucat vineri, 24 iulie, în Cupa (Austria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Deutschlandsberger are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 10-16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Amstetten vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 4.

Casele văd un meci echilibrat: 2.40 pentru gazde, 2.65 pentru oaspeți și 3.30 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.25, iar GG la 1.12.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Deutschlandsberger și 2,2 pentru Amstetten. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 30% la victorie, față de 38%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 70% în model, iar 1.47 e aproape de cota corectă (1.43). Peste 2.5 goluri: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.25, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 71%. Cota de 1.12 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Deutschlandsberger - Amstetten

Goluri estimate: 1,65 Deutschlandsberger și 2,15 Amstetten, total 3,80. 1X2 în model: 30% · 21% · 49%. Peste 2,5: 73% (cotă corectă 1.37). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
16%2
21%3
19%4
33%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 27% · peste 2,5: 73% (verde).

Scoruri probabile

1-28,5%1-17,9%2-27,0%2-16,5%1-36,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Deutschlandsberger. Deutschlandsberger a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere4-4
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startDeutschlandsberger · 2.40
Goluri estimate~3,8
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Deutschlandsberger - Amstetten?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Deutschlandsberger - Amstetten?

În Cupa (Austria).

Unde s-a jucat Deutschlandsberger - Amstetten?

Pe Koralmstadion, în Deutschlandsberg, vineri, 24 iulie, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Deutschlandsberger - Amstetten?

Niciuna clar: cotele erau 2.40 la gazde și 2.65 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Deutschlandsberger - Amstetten?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.