Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

4. Liga lubuska

Czarni Zagan - Piast Karnin

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 12 septembrie

4. Liga lubuska Final
Czarni Zagan
EVÎVV
Final0-0
Piast Karnin
VVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Czarni Zagan 60%Egal 19%Piast Karnin 22%

Czarni Zagan 0-0 Piast Karnin: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Czarni Zagan 0-0 Piast Karnin. Înainte de start, modelul dădea 19% pentru egalul, iar cotele fără marjă 19%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 4,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 15%), iar GG n-a ieșit (NG avea 18%). Scorul exact 0-0 avea 0,9% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Czarni Zagan vs Piast Karnin

Czarni Zagan marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. Piast Karnin marchează 3,4 goluri pe meci și primește 2,4. La Piast Karnin, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,7goluri estimate
85%peste 2,5 goluri
82%ambele marchează
2-2scorul cel mai probabil
Czarni Zaganultimele 5Piast Karnin
2,00
Puncte / meci
2,40
2,0
Goluri marcate / meci
3,4
1,6
Goluri primite / meci
2,4
3
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Czarni Zagan și ultimele 5 Piast Karnin, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Czarni Zagan3-1-1

E
donotuse - Czarni Zagan05.09.26 · 4. Liga lubuska
2-2
V
Czarni Zagan - Promien Zary29.08.26 · 4. Liga lubuska
2-0
Î
Pogoń Świebodzin - Czarni Zagan22.08.26 · 4. Liga lubuska
2-0
V
Czarni Zagan - Piast Iłowa15.08.26 · 4. Liga lubuska
3-2
V
Nowa Sol - Czarni Zagan08.08.26 · 4. Liga lubuska
2-3

Piast Karnin4-0-1

V
Piast Karnin - Lechia Zielona Góra II05.09.26 · 4. Liga lubuska
4-3
V
Piast Karnin - Odra Nietków29.08.26 · 4. Liga lubuska
3-1
Î
donotuse - Piast Karnin22.08.26 · 4. Liga lubuska
6-4
V
Piast Karnin - Promien Zary15.08.26 · 4. Liga lubuska
1-0
V
Pogoń Świebodzin - Piast Karnin08.08.26 · 4. Liga lubuska
2-5

Ponturi Czarni Zagan - Piast Karnin

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Czarni Zagan1.5160% fără marjă
X · Egal4.8019% fără marjă
2 · Piast Karnin4.1522% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.16
X2 2.22
12 1.12

Analiza de dinainte de meci

Czarni Zagan - Piast Karnin s-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, în 4. Liga lubuska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Czarni Zagan vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Piast Karnin are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 17-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Czarni Zagan, la 1.51, cu egalul la 4.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 60% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru Czarni Zagan și 2,5 pentru Piast Karnin. Scorul cel mai probabil e 2-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 35% la victorie, față de 60%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Czarni Zagan are 35%, Piast Karnin 46%. Peste 2.5 goluri: 85% în model, adică o cotă corectă de 1.18. Ambele marchează (GG): 82% în model, adică o cotă corectă de 1.22. Scorul cel mai probabil: 2-2.

Probabilități Czarni Zagan - Piast Karnin

Goluri estimate: 2,20 Czarni Zagan și 2,50 Piast Karnin, total 4,70. 1X2 în model: 35% · 19% · 46%. Peste 2,5: 85% (cotă corectă 1.18). GG: 82% (cotă corectă 1.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
4%1
10%2
16%3
18%4
51%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 15% · peste 2,5: 85% (verde).

Scoruri probabile

2-26,9%1-26,3%2-35,7%2-15,5%1-35,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Czarni Zagan. Czarni Zagan a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Piast Karnin. Piast Karnin a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Favorită la startCzarni Zagan · 1.51
Goluri estimate~4,7
Scor probabil2-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Czarni Zagan - Piast Karnin?

S-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Czarni Zagan - Piast Karnin?

În 4. Liga lubuska.

Cine era favorită în Czarni Zagan - Piast Karnin?

Czarni Zagan pleca favorită, la cota 1.51. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Czarni Zagan - Piast Karnin?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,7.