Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

ChileChile · Primera B

Curico Unido - Cobreloa Calama

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

ChilePrimera B · Chile Final
Curico Unido
EÎEEV
Final0-0Pauză 0-0
Cobreloa Calama
EVVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Curico Unido 40%Egal 38%Cobreloa Calama 22%

Curico Unido 0-0 Cobreloa Calama: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Curico Unido 0-0 Cobreloa Calama (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 38%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 52%), iar GG n-a ieșit (NG avea 48%). Scorul exact 0-0 avea 7,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 8 cartonașe galbene (5-3).

Curico Unidoîn meciCobreloa Calama
3
Cornere
3
5
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Curico Unido vs Cobreloa Calama

Curico Unido marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. Cobreloa Calama marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. În directe, Curico Unido nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~2,6goluri estimate
48%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Curico Unidoultimele 5Cobreloa Calama
1,20
Puncte / meci
1,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,6
1,2
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Curico Unido și ultimele 5 Cobreloa Calama, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Curico Unido1-3-1

E
Curico Unido - Cobreloa Calama02.08.26 · Primera B
0-0
Î
Curico Unido - San Luis Quillota25.07.26 · Primera B
1-2
E
Nublense - Curico Unido05.07.26 · Cupa
2-2
V
Curico Unido - Nublense21.06.26 · Cupa
1-0

Cobreloa Calama2-2-1

E
Curico Unido - Cobreloa Calama02.08.26 · Primera B
0-0
V
Cobreloa Calama - CD Santa Cruz26.07.26 · Primera B
4-2
V1-0
E
Cobresal - Cobreloa Calama05.07.26 · Cupa
2-2
Î2-1

Întâlniri directe Curico Unido - Cobreloa Calama

Curico Unido 0Egal 1Cobreloa Calama 3
E
Curico Unido - Cobreloa Calama02.08.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
Cobreloa Calama - Curico Unido07.03.2026 · pauză 3-0
5-1
Î
Curico Unido - Cobreloa Calama02.11.2025 · pauză 0-1
0-2
Î
Cobreloa Calama - Curico Unido20.06.2025 · pauză 2-0
3-2

V/E/Î din perspectiva Curico Unido. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Curico Unido - Cobreloa Calama

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Curico Unido2.3040% fără marjă
X · Egal2.4038% fără marjă
2 · Cobreloa Calama4.0522% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.47
X2 1.38
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.76
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 1.73
GG Nu 2.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.82

Cornere

Sub 9.5 1.87
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Curico Unido - Cobreloa Calama s-a jucat duminică, 2 august, în Primera B (Chile). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Curico Unido vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Cobreloa Calama are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 8-6.

În ultimele 4 întâlniri directe, Curico Unido a câștigat niciodată, Cobreloa Calama de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Curico Unido - Cobreloa Calama 0-0, pe 2 august 2026.

Casele o dau favorită pe Curico Unido, la 2.30, cu egalul la 2.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 40% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 1.73.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Curico Unido și 1,3 pentru Cobreloa Calama. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Curico Unido are 39%, Cobreloa Calama 35%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 73%. Cota de 1.29 e sub cea corectă (1.37) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Curico Unido - Cobreloa Calama

Goluri estimate: 1,33 Curico Unido și 1,25 Cobreloa Calama, total 2,58. 1X2 în model: 39% · 26% · 35%. Peste 2,5: 48% (cotă corectă 2.08). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
19%1
25%2
22%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 52% · peste 2,5: 48% (verde).

Scoruri probabile

1-112,6%1-010,1%0-19,5%2-18,4%1-27,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Curico Unido e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-3
Cartonașe galbene5-3
Favorită la startCurico Unido · 2.30
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Curico Unido - Cobreloa Calama?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 00:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Curico Unido - Cobreloa Calama?

În Primera B (Chile).

Cine era favorită în Curico Unido - Cobreloa Calama?

Curico Unido pleca favorită, la cota 2.30. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Curico Unido - Cobreloa Calama?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →