Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

RusiaRusia · Supreme Division (F)

CSKA Moscova (F) - ZHFK Krylya SS (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

RusiaSupreme Division (F) · Rusia Final
CSKA Moscova (F)
VVVVE
Final4-1Pauză 2-1
ZHFK Krylya SS (F)
EVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
CSKA Moscova (F) 43%Egal 27%ZHFK Krylya SS (F) 30%

CSKA Moscova (F) 4-1 ZHFK Krylya SS (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat CSKA Moscova (F) 4-1 ZHFK Krylya SS (F) (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 57% pentru victoria lui CSKA Moscova (F), iar cotele fără marjă 43%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (63%). Scorul exact 4-1 avea 3,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (8-2) și 2 cartonașe galbene (1-1).

CSKA Moscova (F)în meciZHFK Krylya SS (F)
8
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CSKA Moscova (F) vs ZHFK Krylya SS (F)

CSKA Moscova (F) marchează 4,0 goluri pe meci și primește 0,4. ZHFK Krylya SS (F) marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. La ZHFK Krylya SS (F), doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: CSKA Moscova (F) 4, egal 1, ZHFK Krylya SS (F) 1.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
CSKA Moscova (F)ultimele 5ZHFK Krylya SS (F)
2,60
Puncte / meci
1,40
4,0
Goluri marcate / meci
1,4
0,4
Goluri primite / meci
0,6
4
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%
4
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri CSKA Moscova (F) și ultimele 5 ZHFK Krylya SS (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CSKA Moscova (F)4-1-0

V
CSKA Moscova (F) - Ryazan VDV (F)24.07.26 · Russian Cup, Women
2-1
V
CSKA Moscova (F) - FK Rostov (F)17.07.26 · Supreme Division (F)
2-0
V
CSKA Moscova (F) - Spartak Moscova (F)11.07.26 · Supreme Division (F)
3-1
V
Ossh Chelyabinskaya Oblast (F) - CSKA Moscova (F)04.07.26 · Russian Cup, Women
0-13
E
CSKA Moscova (F) - Zenit (F)27.06.26 · Supreme Division (F)
0-0

ZHFK Krylya SS (F)2-1-2

E
ZHFK Krylya SS (F) - Chertanovo Moscova (F)18.07.26 · Supreme Division (F)
1-1
V
ZHFK Krylya SS (F) - Rubin Kazan (F)11.07.26 · Supreme Division (F)
2-0
Î
Zvezda 2005 Perm (F) - ZHFK Krylya SS (F)04.07.26 · Russian Cup, Women
1-0
V
ZHFK Krylya SS (F) - FK Rostov (F)27.06.26 · Supreme Division (F)
4-0
Î
Spartak Moscova (F) - ZHFK Krylya SS (F)30.05.26 · Supreme Division (F)
1-0

Întâlniri directe CSKA Moscova (F) - ZHFK Krylya SS (F)

CSKA Moscova (F) 4Egal 1ZHFK Krylya SS (F) 1
Î
ZHFK Krylya SS (F) - CSKA Moscova (F)24.04.2026 · pauză 0-0
2-0
V
ZHFK Krylya SS (F) - CSKA Moscova (F)10.08.2025 · pauză 0-1
0-2
V
CSKA Moscova (F) - ZHFK Krylya SS (F)04.05.2025 · pauză 0-0
2-0
V
CSKA Moscova (F) - ZHFK Krylya SS (F)03.08.2024 · pauză 2-0
3-0
E
ZHFK Krylya SS (F) - CSKA Moscova (F)21.07.2024 · pauză 0-0
0-0
V
CSKA Moscova (F) - ZHFK Krylya SS (F)09.03.2024 · pauză 1-0
5-0

V/E/Î din perspectiva CSKA Moscova (F). 2 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CSKA Moscova (F) - ZHFK Krylya SS (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CSKA Moscova (F)2.0743% fără marjă
X · Egal3.3027% fără marjă
2 · ZHFK Krylya SS (F)3.0030% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.57
12 1.22

Goluri

Sub 2.5 2.95
Peste 2.5 1.28

Ambele marchează

GG Da 1.10
GG Nu 5.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.45
Pauză peste 1.5 1.42

Analiza de dinainte de meci

CSKA Moscova (F) - ZHFK Krylya SS (F) s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Supreme Division (F) (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CSKA Moscova (F) n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 20 de goluri și a primit 2. În ultimele 5 meciuri, ZHFK Krylya SS (F) are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 6 întâlniri directe, CSKA Moscova (F) a câștigat de 4 ori, ZHFK Krylya SS (F) o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: ZHFK Krylya SS (F) - CSKA Moscova (F) 2-0, pe 24 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe CSKA Moscova (F), la 2.07, cu egalul la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.28, iar GG la 1.10.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru CSKA Moscova (F) și 1,3 pentru ZHFK Krylya SS (F). Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 57% la victorie, față de 43%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie CSKA Moscova (F) merită privit: 57% în model, iar 2.07 plătește peste cota corectă de 1.75. Peste 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. La 1.28, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 63%. Cota de 1.10 e sub cea corectă (1.59) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități CSKA Moscova (F) - ZHFK Krylya SS (F)

Goluri estimate: 2,13 CSKA Moscova (F) și 1,27 ZHFK Krylya SS (F), total 3,40. 1X2 în model: 57% · 21% · 22%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

2-19,6%1-19,0%2-07,6%1-07,1%3-16,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,3 goluri, iar modelul estimează acum 3,4.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză2-1
Cornere8-2
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startCSKA Moscova (F) · 2.07
Goluri estimate~3,4
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CSKA Moscova (F) - ZHFK Krylya SS (F)?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat CSKA Moscova (F) - ZHFK Krylya SS (F)?

În Supreme Division (F) (Rusia).

Unde s-a jucat CSKA Moscova (F) - ZHFK Krylya SS (F)?

Pe Arena Khimki, sâmbătă, 1 august, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în CSKA Moscova (F) - ZHFK Krylya SS (F)?

CSKA Moscova (F) pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în CSKA Moscova (F) - ZHFK Krylya SS (F)?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Supreme Division (F)

Toată liga →