Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

ParaguayParaguay · Primera Division

CS 2 de Mayo - Club Guarani

Statistici și rezultat final · miercuri, 26 august

ParaguayPrimera Division · Paraguay Final
CS 2 de Mayo
EVVVE
Final0-0Pauză 0-0
Club Guarani
EÎÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
CS 2 de Mayo 22%Egal 50%Club Guarani 28%

CS 2 de Mayo 0-0 Club Guarani: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CS 2 de Mayo 0-0 Club Guarani (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru egalul, iar cotele fără marjă 50%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG n-a ieșit (NG avea 56%). Scorul exact 0-0 avea 10,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (5-7) și 1 cartonașe galbene (1-0).

CS 2 de Mayoîn meciClub Guarani
5
Cornere
7
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CS 2 de Mayo vs Club Guarani

CS 2 de Mayo marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,6. Club Guarani marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. Ultimele 8 întâlniri directe: CS 2 de Mayo 3, egal 3, Club Guarani 2.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
CS 2 de Mayoultimele 5Club Guarani
2,20
Puncte / meci
1,00
1,6
Goluri marcate / meci
1,0
0,6
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri CS 2 de Mayo și ultimele 5 Club Guarani, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CS 2 de Mayo3-2-0

E
CS 2 de Mayo - Club Guarani26.08.26 · Primera Division
0-0
V1-4
V
Deportivo Recoleta - CS 2 de Mayo15.08.26 · Primera Division
1-2
V
CS 2 de Mayo - Olimpia Asuncion09.08.26 · Primera Division
1-0
E
Sportivo Ameliano - CS 2 de Mayo01.08.26 · Primera Division
1-1

Club Guarani1-2-2

E
CS 2 de Mayo - Club Guarani26.08.26 · Primera Division
0-0
Î
Club Guarani - Rubio Nu15.08.26 · Primera Division
2-3
Î
Sportivo Iteno - Club Guarani12.08.26 · Cupa
2-1
E
Nacional Asuncion - Club Guarani10.08.26 · Primera Division
0-0
V
Club Guarani - Libertad Asuncion03.08.26 · Primera Division
2-1

Întâlniri directe CS 2 de Mayo - Club Guarani

CS 2 de Mayo 3Egal 3Club Guarani 2
E
CS 2 de Mayo - Club Guarani26.08.2026 · pauză 0-0
0-0
E
CS 2 de Mayo - Club Guarani26.04.2026 · pauză 0-1
2-2
E
Club Guarani - CS 2 de Mayo26.03.2026 · pauză 1-0
1-1
V
CS 2 de Mayo - Club Guarani07.11.2025 · pauză 0-0
1-0
V
CS 2 de Mayo - Club Guarani13.09.2025 · pauză 0-0
1-0
Î
Club Guarani - CS 2 de Mayo07.07.2025 · pauză 1-0
3-1
V
Club Guarani - CS 2 de Mayo17.04.2025 · pauză 0-1
0-1
Î
Club Guarani - CS 2 de Mayo07.03.2025 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva CS 2 de Mayo. 2 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CS 2 de Mayo - Club Guarani

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CS 2 de Mayo4.1022% fără marjă
X · Egal1.8350% fără marjă
2 · Club Guarani3.2028% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.40
12 1.34

Goluri

Peste 1.5 1.44
Sub 2.5 1.52
Peste 2.5 2.37

Ambele marchează

GG Da 2.02
GG Nu 1.71

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.27
Pauză peste 1.5 3.40

Analiza de dinainte de meci

CS 2 de Mayo - Club Guarani s-a jucat miercuri, 26 august, în Primera Division (Paraguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CS 2 de Mayo n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 8 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, Club Guarani are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-6.

În ultimele 8 întâlniri directe, CS 2 de Mayo a câștigat de 3 ori, Club Guarani de 2 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,9 goluri în medie. Ultima: CS 2 de Mayo - Club Guarani 0-0, pe 26 august 2026.

La case, diferența e mică: CS 2 de Mayo are cota 4.10, Club Guarani 3.20. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.37, iar GG la 2.02.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,2 pentru CS 2 de Mayo și 1,0 pentru Club Guarani. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 42% la victorie, față de 22%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Cota 1.46 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.52 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități CS 2 de Mayo - Club Guarani

Goluri estimate: 1,23 CS 2 de Mayo și 0,99 Club Guarani, total 2,22. 1X2 în model: 42% · 29% · 29%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

1-013,4%1-113,2%0-010,9%0-110,8%2-08,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere5-7
Cartonașe galbene1-0
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CS 2 de Mayo - Club Guarani?

S-a jucat miercuri, 26 august, ora 00:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat CS 2 de Mayo - Club Guarani?

În Primera Division (Paraguay).

Unde s-a jucat CS 2 de Mayo - Club Guarani?

Pe Stadionul Monumental Rio Parapiti, în Pedro Juan Caballero, miercuri, 26 august, ora 00:30 (ora României).

Cine era favorită în CS 2 de Mayo - Club Guarani?

Niciuna clar: cotele erau 4.10 la gazde și 3.20 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în CS 2 de Mayo - Club Guarani?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →