Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

ParaguayParaguay · Primera Division

CS 2 de Mayo - Cerro Porteno

Statistici și rezultat final · miercuri, 29 iulie

ParaguayPrimera Division · Paraguay Final
CS 2 de Mayo
VVÎEV
Final2-1Pauză 1-0
Cerro Porteno
ÎÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
CS 2 de Mayo 12%Egal 68%Cerro Porteno 20%

CS 2 de Mayo 2-1 Cerro Porteno: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CS 2 de Mayo 2-1 Cerro Porteno (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui CS 2 de Mayo, iar cotele fără marjă 12%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 33%), iar GG a ieșit (40%). Scorul exact 2-1 avea 6,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 2 cartonașe galbene (1-1).

CS 2 de Mayoîn meciCerro Porteno
4
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CS 2 de Mayo vs Cerro Porteno

CS 2 de Mayo marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,4. Cerro Porteno marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. La CS 2 de Mayo, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: CS 2 de Mayo 2, egal 4, Cerro Porteno 2.

~2,0goluri estimate
33%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
CS 2 de Mayoultimele 5Cerro Porteno
2,00
Puncte / meci
1,80
1,0
Goluri marcate / meci
1,4
0,4
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri CS 2 de Mayo și ultimele 5 Cerro Porteno, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CS 2 de Mayo3-1-1

V
CS 2 de Mayo - Cerro Porteno29.07.26 · Primera Division
2-1
V
CS 2 de Mayo - Rubio Nu24.07.26 · Primera Division
1-0
Î
CS 2 de Mayo - Sportivo San Lorenzo23.05.26 · Primera Division
0-1
E
Libertad Asuncion - CS 2 de Mayo14.05.26 · Primera Division
0-0
V
CS 2 de Mayo - Rubio Nu09.05.26 · Primera Division
2-0

Cerro Porteno3-0-2

Î
CS 2 de Mayo - Cerro Porteno29.07.26 · Primera Division
2-1
Î
Cerro Porteno - Sportivo Trinidense25.07.26 · Primera Division
1-2
V
Cerro Porteno - Sporting Cristal29.05.26 · Copa Libertadores
2-0
V
Cerro Porteno - Rubio Nu24.05.26 · Primera Division
2-0
V
Palmeiras - Cerro Porteno21.05.26 · Copa Libertadores
0-1

Întâlniri directe CS 2 de Mayo - Cerro Porteno

CS 2 de Mayo 2Egal 4Cerro Porteno 2
V
CS 2 de Mayo - Cerro Porteno29.07.2026 · pauză 1-0
2-1
Î
Cerro Porteno - CS 2 de Mayo05.04.2026 · pauză 2-0
3-0
E
CS 2 de Mayo - Cerro Porteno08.02.2026 · pauză 0-0
0-0
E
CS 2 de Mayo - Cerro Porteno11.10.2025 · pauză 0-0
0-0
Î
Cerro Porteno - CS 2 de Mayo30.07.2025 · pauză 1-1
3-2
E
Cerro Porteno - CS 2 de Mayo25.05.2025 · pauză 0-0
1-1
E
CS 2 de Mayo - Cerro Porteno23.03.2025 · pauză 1-1
1-1
V
Cerro Porteno - CS 2 de Mayo30.09.2024 · pauză 0-2
0-3

V/E/Î din perspectiva CS 2 de Mayo. 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CS 2 de Mayo - Cerro Porteno

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CS 2 de Mayo7.5012% fără marjă
X · Egal1.3568% fără marjă
2 · Cerro Porteno4.6020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.70
X2 1.25
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.44
Sub 2.5 1.51
Peste 2.5 2.37

Ambele marchează

GG Da 2.07
GG Nu 1.67

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.28
Pauză peste 1.5 3.35

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

CS 2 de Mayo - Cerro Porteno s-a jucat miercuri, 29 iulie, în Primera Division (Paraguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CS 2 de Mayo vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Cerro Porteno are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 7-4.

În ultimele 8 întâlniri directe, CS 2 de Mayo a câștigat de 2 ori, Cerro Porteno de 2 ori, iar patru meciuri s-au terminat egal. Ultima: CS 2 de Mayo - Cerro Porteno 2-1, pe 29 iulie 2026.

La case, diferența e mică: CS 2 de Mayo are cota 7.50, Cerro Porteno 4.60. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.37, iar GG la 2.07.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru CS 2 de Mayo și 1,1 pentru Cerro Porteno. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 32% la victorie, față de 12%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 68%. Cota de 1.25 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 67% în model, iar 1.51 e aproape de cota corectă (1.49). Nu marchează ambele (NG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. Cota 1.67 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități CS 2 de Mayo - Cerro Porteno

Goluri estimate: 0,97 CS 2 de Mayo și 1,05 Cerro Porteno, total 2,02. 1X2 în model: 32% · 31% · 37%. Peste 2,5: 33% (cotă corectă 3.03). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
27%1
27%2
18%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 67% · peste 2,5: 33% (verde).

Scoruri probabile

0-113,9%1-113,5%0-013,3%1-012,9%0-27,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere4-2
Cartonașe galbene1-1
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CS 2 de Mayo - Cerro Porteno?

S-a jucat miercuri, 29 iulie, ora 00:30 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat CS 2 de Mayo - Cerro Porteno?

În Primera Division (Paraguay).

Unde s-a jucat CS 2 de Mayo - Cerro Porteno?

Pe Stadionul Monumental Rio Parapiti, în Pedro Juan Caballero, miercuri, 29 iulie, ora 00:30 (ora României).

Cine era favorită în CS 2 de Mayo - Cerro Porteno?

Niciuna clar: cotele erau 7.50 la gazde și 4.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în CS 2 de Mayo - Cerro Porteno?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →