Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

ParaguayParaguay · Division Intermedia

Club 12 de Junio - Paraguari AC

Statistici și rezultat final · marți, 25 august

ParaguayDivision Intermedia · Paraguay Final
Club 12 de Junio
VVÎEV
Final3-2Pauză 1-1
Paraguari AC
ÎÎEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Club 12 de Junio 46%Egal 36%Paraguari AC 18%

Club 12 de Junio 3-2 Paraguari AC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Club 12 de Junio 3-2 Paraguari AC (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Club 12 de Junio, iar cotele fără marjă 46%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 3-2 avea 2,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (5-7) și 7 cartonașe galbene (4-3).

Club 12 de Junioîn meciParaguari AC
5
Cornere
7
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Club 12 de Junio vs Paraguari AC

Club 12 de Junio marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. Paraguari AC marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Club 12 de Junioultimele 5Paraguari AC
2,00
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
1,2
1,4
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Club 12 de Junio și ultimele 5 Paraguari AC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Club 12 de Junio3-1-1

V
Club 12 de Junio - Paraguari AC25.08.26 · Division Intermedia
3-2
V
Encarnacion FC - Club 12 de Junio14.08.26 · Division Intermedia
0-2
Î
Club 12 de Junio - Deportivo Santani08.08.26 · Division Intermedia
2-4
E
Fernando de La Mora - Club 12 de Junio01.08.26 · Division Intermedia
1-1
V
Club 12 de Junio - 3 de Noviembre de B San Pablo28.07.26 · Division Intermedia
1-0

Paraguari AC2-1-2

Î
Club 12 de Junio - Paraguari AC25.08.26 · Division Intermedia
3-2
Î
Paraguari AC - Sportivo Luqueno19.08.26 · Cupa
0-2
E
Paraguari AC - Sol de America15.08.26 · Division Intermedia
1-1
V
Encarnacion FC - Paraguari AC08.08.26 · Division Intermedia
0-1
V
Paraguari AC - Deportivo Capiata04.08.26 · Division Intermedia
2-1

Întâlniri directe Club 12 de Junio - Paraguari AC

Club 12 de Junio 2Egal 0Paraguari AC 0
V
Club 12 de Junio - Paraguari AC25.08.2026 · pauză 1-1
3-2
V
Paraguari AC - Club 12 de Junio01.05.2026 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Club 12 de Junio. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Club 12 de Junio - Paraguari AC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Club 12 de Junio1.9246% fără marjă
X · Egal2.5036% fără marjă
2 · Paraguari AC5.0018% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.14
X2 1.88
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.66
Peste 2.5 2.07

Ambele marchează

GG Da 1.97
GG Nu 1.74

Analiza de dinainte de meci

Club 12 de Junio - Paraguari AC s-a jucat marți, 25 august, în Division Intermedia (Paraguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Club 12 de Junio are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 9-7. Paraguari AC vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 7.

În ultimele 2 întâlniri directe, Club 12 de Junio a câștigat de 2 ori, Paraguari AC niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Club 12 de Junio - Paraguari AC 3-2, pe 25 august 2026.

Club 12 de Junio pleacă favorită, la cota 1.92. Egalul e la 2.50, iar Paraguari AC la 5.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.07, iar GG la 1.97.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Club 12 de Junio și 1,1 pentru Paraguari AC. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.14, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.32 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Club 12 de Junio - Paraguari AC

Goluri estimate: 1,57 Club 12 de Junio și 1,11 Paraguari AC, total 2,68. 1X2 în model: 48% · 25% · 27%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-111,9%1-010,8%2-19,4%2-08,5%0-17,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză1-1
Cornere5-7
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startClub 12 de Junio · 1.92
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Club 12 de Junio - Paraguari AC?

S-a jucat marți, 25 august, ora 00:30 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Club 12 de Junio - Paraguari AC?

În Division Intermedia (Paraguay).

Cine era favorită în Club 12 de Junio - Paraguari AC?

Club 12 de Junio pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Club 12 de Junio - Paraguari AC?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Division Intermedia

Toată liga →