Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

ChinaChina · League 1

Changchun Yatai - Nanjing City

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

ChinaLeague 1 · China Final
Changchun Yatai
VÎVÎV
Final2-1Pauză 2-0
Nanjing City
ÎÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Changchun Yatai 54%Egal 26%Nanjing City 20%

Changchun Yatai 2-1 Nanjing City: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Changchun Yatai 2-1 Nanjing City (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Changchun Yatai, iar cotele fără marjă 54%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 2-1 avea 9,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (4-10) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Changchun Yataiîn meciNanjing City
4
Cornere
10
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Changchun Yatai vs Nanjing City

Changchun Yatai marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,0. Nanjing City marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,6. La Changchun Yatai, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Changchun Yataiultimele 5Nanjing City
1,80
Puncte / meci
0,60
1,8
Goluri marcate / meci
1,0
2,0
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Changchun Yatai și ultimele 5 Nanjing City, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Changchun Yatai3-0-2

V
Changchun Yatai - Nanjing City25.07.26 · League 1
2-1
Î
Changchun Yatai - Wuxi Wuguo17.07.26 · League 1
1-5
V
Meizhou Hakka - Changchun Yatai05.07.26 · League 1
1-3
Î
Changchun Yatai - Guangxi Hengchen27.06.26 · League 1
1-2
V2-1

Nanjing City1-0-4

Î
Changchun Yatai - Nanjing City25.07.26 · League 1
2-1
Î
Nanjing City - Guandong GZ Power18.07.26 · League 1
0-1
Î
Dalian Kuncheng City - Nanjing City11.07.26 · League 1
2-0
V
Nanjing City - Foshan Nanshi05.07.26 · League 1
3-1
Î
Shijiazhuang Gongfu - Nanjing City27.06.26 · League 1
2-1

Întâlniri directe Changchun Yatai - Nanjing City

Changchun Yatai 1Egal 0Nanjing City 1
V
Changchun Yatai - Nanjing City25.07.2026 · pauză 2-0
2-1
Î
Nanjing City - Changchun Yatai15.03.2026 · pauză 1-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Changchun Yatai. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Changchun Yatai - Nanjing City

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Changchun Yatai1.7054% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Nanjing City4.5520% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.71
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.87
Peste 2.5 1.85

Ambele marchează

GG Da 1.71
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.55

Cornere

Sub 9.5 1.67
Peste 9.5 2.07

Analiza de dinainte de meci

Changchun Yatai - Nanjing City s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în League 1 (China). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Changchun Yatai are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 9-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Nanjing City vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 8.

În ultimele 2 întâlniri directe, Changchun Yatai a câștigat o dată, Nanjing City o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Changchun Yatai - Nanjing City 2-1, pe 25 iulie 2026.

Changchun Yatai pleacă favorită, la cota 1.70. Egalul e la 3.50, iar Nanjing City la 4.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.85, iar GG la 1.71.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Changchun Yatai și 1,2 pentru Nanjing City. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.24, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.85 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 58% în model, iar 1.71 e aproape de cota corectă (1.72). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Changchun Yatai - Nanjing City

Goluri estimate: 1,71 Changchun Yatai și 1,23 Nanjing City, total 2,94. 1X2 în model: 49% · 24% · 27%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
16%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%2-19,5%1-09,0%2-07,7%1-26,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Changchun Yatai. Changchun Yatai a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Nanjing City. Nanjing City a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,2 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-0
Cornere4-10
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startChangchun Yatai · 1.70
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Changchun Yatai - Nanjing City?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Changchun Yatai - Nanjing City?

În League 1 (China).

Cine era favorită în Changchun Yatai - Nanjing City?

Changchun Yatai pleca favorită, la cota 1.70. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Changchun Yatai - Nanjing City?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din League 1

Toată liga →