Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

ParaguayParaguay · Primera Division

Cerro Porteno - Sportivo Trinidense

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

ParaguayPrimera Division · Paraguay Final
Cerro Porteno
ÎVVVÎ
Final1-2Pauză 1-0
Sportivo Trinidense
VVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Cerro Porteno 47%Egal 31%Sportivo Trinidense 21%

Cerro Porteno 1-2 Sportivo Trinidense: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cerro Porteno 1-2 Sportivo Trinidense (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Sportivo Trinidense, iar cotele fără marjă 21%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 1-2 avea 7,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (5-6) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Cerro Portenoîn meciSportivo Trinidense
5
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cerro Porteno vs Sportivo Trinidense

Cerro Porteno marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. Sportivo Trinidense marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. La Sportivo Trinidense, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Cerro Porteno 2, egal 1, Sportivo Trinidense 5.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Cerro Portenoultimele 5Sportivo Trinidense
1,80
Puncte / meci
1,80
1,4
Goluri marcate / meci
1,8
1,0
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%
2
Victorii în directe
5

Ultimele 5 meciuri Cerro Porteno și ultimele 5 Sportivo Trinidense, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cerro Porteno3-0-2

Î
Cerro Porteno - Sportivo Trinidense25.07.26 · Primera Division
1-2
V
Cerro Porteno - Sporting Cristal29.05.26 · Copa Libertadores
2-0
V
Cerro Porteno - Rubio Nu24.05.26 · Primera Division
2-0
V
Palmeiras - Cerro Porteno21.05.26 · Copa Libertadores
0-1
Î
Sportivo Trinidense - Cerro Porteno15.05.26 · Primera Division
3-1

Sportivo Trinidense3-0-2

V
Cerro Porteno - Sportivo Trinidense25.07.26 · Primera Division
1-2
V
Sportivo Ameliano - Sportivo Trinidense24.05.26 · Primera Division
1-2
V
Sportivo Trinidense - Cerro Porteno15.05.26 · Primera Division
3-1
Î
Nacional Asuncion - Sportivo Trinidense10.05.26 · Primera Division
2-1
Î
Sportivo Trinidense - CS 2 de Mayo01.05.26 · Primera Division
1-2

Întâlniri directe Cerro Porteno - Sportivo Trinidense

Cerro Porteno 2Egal 1Sportivo Trinidense 5
Î
Cerro Porteno - Sportivo Trinidense25.07.2026 · pauză 1-0
1-2
Î
Sportivo Trinidense - Cerro Porteno15.05.2026 · pauză 1-0
3-1
V
Cerro Porteno - Sportivo Trinidense15.03.2026 · pauză 0-1
2-1
E
Sportivo Trinidense - Cerro Porteno09.11.2025 · pauză 0-0
0-0
Î
Cerro Porteno - Sportivo Trinidense25.08.2025 · pauză 1-1
1-3
V
Cerro Porteno - Sportivo Trinidense21.04.2025 · pauză 1-0
1-0
Î
Sportivo Trinidense - Cerro Porteno09.02.2025 · pauză 0-0
1-0
Î
Sportivo Trinidense - Cerro Porteno22.11.2024 · pauză 0-2
3-2

V/E/Î din perspectiva Cerro Porteno. 5 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cerro Porteno - Sportivo Trinidense

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cerro Porteno1.9047% fără marjă
X · Egal2.9031% fără marjă
2 · Sportivo Trinidense4.2021% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.17
X2 1.78
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.34
Sub 2.5 1.64
Peste 2.5 2.10

Ambele marchează

GG Da 1.97
GG Nu 1.75

Analiza de dinainte de meci

Cerro Porteno - Sportivo Trinidense s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Primera Division (Paraguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Cerro Porteno are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 7-5. Sportivo Trinidense vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 8 întâlniri directe, Cerro Porteno a câștigat de 2 ori, Sportivo Trinidense de 5 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Cerro Porteno - Sportivo Trinidense 1-2, pe 25 iulie 2026.

Cerro Porteno pleacă favorită, la cota 1.90. Egalul e la 2.90, iar Sportivo Trinidense la 4.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.10, iar GG la 1.97.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Cerro Porteno și 1,2 pentru Sportivo Trinidense. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.17, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.34 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Cerro Porteno - Sportivo Trinidense

Goluri estimate: 1,44 Cerro Porteno și 1,17 Sportivo Trinidense, total 2,61. 1X2 în model: 43% · 26% · 31%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%1-010,6%2-18,9%0-18,6%2-07,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-0
Cornere5-6
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startCerro Porteno · 1.90
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cerro Porteno - Sportivo Trinidense?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 00:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Cerro Porteno - Sportivo Trinidense?

În Primera Division (Paraguay).

Cine era favorită în Cerro Porteno - Sportivo Trinidense?

Cerro Porteno pleca favorită, la cota 1.90. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Cerro Porteno - Sportivo Trinidense?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →