Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

UruguayUruguay · Primera Division

Cerro CA - Racing Montevideo

Statistici și rezultat final · duminică, 6 septembrie

UruguayPrimera Division · Uruguay Final
Cerro CA
EEÎVV
Final1-0Pauză 1-0
Racing Montevideo
VVEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Cerro CA 21%Egal 30%Racing Montevideo 49%

Cerro CA 1-0 Racing Montevideo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cerro CA 1-0 Racing Montevideo (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru victoria lui Cerro CA, iar cotele fără marjă 21%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG n-a ieșit (NG avea 58%). Scorul exact 1-0 avea 9,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (4-9) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Cerro CAîn meciRacing Montevideo
4
Cornere
9
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cerro CA vs Racing Montevideo

Cerro CA marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. Racing Montevideo marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. Ultimele 7 întâlniri directe: Cerro CA 2, egal 2, Racing Montevideo 3.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Cerro CAultimele 5Racing Montevideo
1,60
Puncte / meci
2,20
1,0
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Cerro CA și ultimele 5 Racing Montevideo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cerro CA2-2-1

E
Montevideo Wanderers - Cerro CA02.09.26 · Copa Uruguay
1-1
E
Boston River - Cerro CA29.08.26 · Primera Division
1-1
Î
Liverpool Montevideo - Cerro CA22.08.26 · Primera Division
4-0
V
Cerro CA - Albion FC (URU)15.08.26 · Primera Division
2-1
V
Danubio - Cerro CA09.08.26 · Primera Division
0-1

Racing Montevideo3-2-0

V
Club Oriental - Racing Montevideo04.09.26 · Copa Uruguay
1-2
V
Racing Montevideo - Albion FC (URU)31.08.26 · Primera Division
1-0
E
Danubio - Racing Montevideo23.08.26 · Primera Division
0-0
V
Racing Montevideo - Nacional Montevideo15.08.26 · Primera Division
2-0
E
Maldonado - Racing Montevideo11.08.26 · Primera Division
2-2

Întâlniri directe Cerro CA - Racing Montevideo

Cerro CA 2Egal 2Racing Montevideo 3
V
Cerro CA - Racing Montevideo26.07.2026 · pauză 1-0
1-0
Î
Racing Montevideo - Cerro CA08.03.2026 · pauză 0-0
1-0
Î
Racing Montevideo - Cerro CA15.01.2026 · pauză 0-0
2-1
Î
Cerro CA - Racing Montevideo10.08.2025 · pauză 1-1
1-2
V
Racing Montevideo - Cerro CA08.02.2025 · pauză 0-0
0-1
E
Cerro CA - Racing Montevideo20.10.2024 · pauză 0-1
1-1
E
Racing Montevideo - Cerro CA19.04.2024 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Cerro CA. 2 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cerro CA - Racing Montevideo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cerro CA4.3521% fără marjă
X · Egal3.1030% fără marjă
2 · Racing Montevideo1.8749% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.75
X2 1.18
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.47
Sub 2.5 1.46
Peste 2.5 2.45

Ambele marchează

GG Da 2.20
GG Nu 1.60

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.23
Pauză peste 1.5 3.35

Cornere

Sub 9.5 1.61
Peste 9.5 2.17

Analiza de dinainte de meci

Cerro CA - Racing Montevideo s-a jucat duminică, 6 septembrie, în Primera Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Cerro CA vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Racing Montevideo n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 7-3.

În ultimele 7 întâlniri directe, Cerro CA a câștigat de 2 ori, Racing Montevideo de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,9 goluri în medie. Ultima: Cerro CA - Racing Montevideo 1-0, pe 26 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Racing Montevideo, la 1.87, cu egalul la 3.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.45, iar GG la 2.20.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 0,8 pentru Cerro CA și 1,4 pentru Racing Montevideo. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Racing Montevideo are 51% în model, iar 1.87 e aproape de cota corectă (1.96). Sub 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. La 1.46, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 58%. Cota de 1.60 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Cerro CA - Racing Montevideo

Goluri estimate: 0,81 Cerro CA și 1,39 Racing Montevideo, total 2,20. 1X2 în model: 22% · 27% · 51%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

0-115,4%1-112,5%0-011,1%0-210,7%1-09,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere4-9
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startRacing Montevideo · 1.87
Goluri estimate~2,2
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cerro CA - Racing Montevideo?

S-a jucat duminică, 6 septembrie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Cerro CA - Racing Montevideo?

În Primera Division (Uruguay).

Unde s-a jucat Cerro CA - Racing Montevideo?

Pe Stadionul Luis Troccoli, în Montevideo, duminică, 6 septembrie, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Cerro CA - Racing Montevideo?

Racing Montevideo pleca favorită, la cota 1.87. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Cerro CA - Racing Montevideo?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →