Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

UruguayUruguay · Primera Division

Cerro CA - Racing Montevideo

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

UruguayPrimera Division · Uruguay Final
Cerro CA
VÎÎVÎ
Final1-0Pauză 1-0
Racing Montevideo
EEEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Cerro CA 19%Egal 28%Racing Montevideo 53%

Cerro CA 1-0 Racing Montevideo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cerro CA 1-0 Racing Montevideo (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 20% pentru victoria lui Cerro CA, iar cotele fără marjă 19%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 64%). Scorul exact 1-0 avea 9,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (4-7) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Cerro CAîn meciRacing Montevideo
4
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cerro CA vs Racing Montevideo

Cerro CA marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. Racing Montevideo marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,4. La Racing Montevideo, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Cerro CA 1, egal 2, Racing Montevideo 3.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
36%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Cerro CAultimele 5Racing Montevideo
1,20
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
0,6
1,6
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
0%
40%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Cerro CA și ultimele 5 Racing Montevideo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cerro CA2-0-3

V
Liverpool Montevideo - Cerro CA12.07.26 · Primera Division
1-2
Î
Cerro CA - CA Penarol07.06.26 · Primera Division
0-1
Î
Cerro Largo - Cerro CA30.05.26 · Primera Division
2-0
V
Cerro CA - Central Espanol24.05.26 · Primera Division
1-0
Î
Boston River - Cerro CA16.05.26 · Primera Division
4-1

Racing Montevideo1-4-0

E
Racing Montevideo - CA Penarol13.07.26 · Primera Division
1-1
E
Central Espanol - Racing Montevideo06.06.26 · Primera Division
1-1
E
Racing Montevideo - Defensor Sporting30.05.26 · Primera Division
0-0
E
Liverpool Montevideo - Racing Montevideo23.05.26 · Primera Division
0-0
V
Racing Montevideo - Cerro Largo17.05.26 · Primera Division
1-0

Întâlniri directe Cerro CA - Racing Montevideo

Cerro CA 1Egal 2Racing Montevideo 3
Î
Racing Montevideo - Cerro CA08.03.2026 · pauză 0-0
1-0
Î
Racing Montevideo - Cerro CA15.01.2026 · pauză 0-0
2-1
Î
Cerro CA - Racing Montevideo10.08.2025 · pauză 1-1
1-2
V
Racing Montevideo - Cerro CA08.02.2025 · pauză 0-0
0-1
E
Cerro CA - Racing Montevideo20.10.2024 · pauză 0-1
1-1
E
Racing Montevideo - Cerro CA19.04.2024 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Cerro CA. 2 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cerro CA - Racing Montevideo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cerro CA4.8019% fără marjă
X · Egal3.3528% fără marjă
2 · Racing Montevideo1.7453% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.90
X2 1.17
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.46
Sub 2.5 1.50
Peste 2.5 2.42

Ambele marchează

GG Da 2.25
GG Nu 1.58

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.27
Pauză peste 1.5 3.40

Cornere

Sub 9.5 1.71
Peste 9.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Cerro CA - Racing Montevideo s-a jucat duminică, 26 iulie, în Primera Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Cerro CA vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Racing Montevideo n-a pierdut niciunul (o victorie și patru egaluri). Golaveraj: 3-2. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 6 întâlniri directe, Cerro CA a câștigat o dată, Racing Montevideo de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Racing Montevideo - Cerro CA 1-0, pe 8 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Racing Montevideo, la 1.74, cu egalul la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.42, iar GG la 2.25.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,7 pentru Cerro CA și 1,3 pentru Racing Montevideo. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Racing Montevideo, modelul calculează 51%. Cota de 1.74 e sub cea corectă (1.96) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 68% în model, iar 1.50 e aproape de cota corectă (1.47). Nu marchează ambele (NG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Cota 1.58 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Cerro CA - Racing Montevideo

Goluri estimate: 0,68 Cerro CA și 1,28 Racing Montevideo, total 1,96. 1X2 în model: 20% · 29% · 51%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 36% (cotă corectă 2.78). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

0-118,0%0-014,1%1-112,3%0-211,5%1-09,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Cerro CA. Cerro CA a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,7 goluri, după cote 2,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Racing Montevideo e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere4-7
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startRacing Montevideo · 1.74
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cerro CA - Racing Montevideo?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Cerro CA - Racing Montevideo?

În Primera Division (Uruguay).

Cine era favorită în Cerro CA - Racing Montevideo?

Racing Montevideo pleca favorită, la cota 1.74. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Cerro CA - Racing Montevideo?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →