Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

UruguayUruguay · Primera Division

Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

UruguayPrimera Division · Uruguay Final
Central Espanol
ÎVEÎE
Final0-1Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Central Espanol 29%Egal 30%CA Juventud de Las Piedras 41%

Central Espanol 0-1 CA Juventud de Las Piedras: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Central Espanol 0-1 CA Juventud de Las Piedras (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui CA Juventud de Las Piedras, iar cotele fără marjă 41%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 1,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 74%), iar GG n-a ieșit (NG avea 65%). Scorul exact 0-1 avea 15,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Central Espanolîn meciCA Juventud de Las Piedras
3
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Central Espanol vs CA Juventud de Las Piedras

Central Espanol marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,6. CA Juventud de Las Piedras marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. La Central Espanol, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~1,8goluri estimate
26%peste 2,5 goluri
35%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Central Espanolultimele 5CA Juventud de Las Piedras
1,00
Puncte / meci
1,00
0,4
Goluri marcate / meci
0,6
0,6
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Central Espanol și ultimele 5 CA Juventud de Las Piedras, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Central Espanol1-2-2

Î
CA Penarol - Central Espanol17.08.26 · Primera Division
2-1
V
Central Espanol - CA Progreso08.08.26 · Primera Division
1-0
E
Central Espanol - Liverpool Montevideo02.08.26 · Primera Division
0-0
Î
Central Espanol - Cerro Largo25.07.26 · Primera Division
0-1
E
Boston River - Central Espanol12.07.26 · Primera Division
0-0

CA Juventud de Las Piedras1-2-2

Î0-1
E
Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras08.08.26 · Primera Division
1-1
E
Maldonado - CA Juventud de Las Piedras01.08.26 · Primera Division
0-0
V
Albion FC (URU) - CA Juventud de Las Piedras17.07.26 · Primera Division
0-1
Î1-3

Întâlniri directe Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras

Central Espanol 1Egal 0CA Juventud de Las Piedras 0
V0-1

V/E/Î din perspectiva Central Espanol. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Central Espanol3.1529% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · CA Juventud de Las Piedras2.2541% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.53
X2 1.30
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.41
Sub 2.5 1.52
Peste 2.5 2.32

Ambele marchează

GG Da 2.00
GG Nu 1.72

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.26
Pauză peste 1.5 3.20

Analiza de dinainte de meci

Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Primera Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Central Espanol vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, CA Juventud de Las Piedras are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: CA Juventud de Las Piedras - Central Espanol 0-1, pe 22 februarie 2026.

Casele o dau favorită pe CA Juventud de Las Piedras, la 2.25, cu egalul la 3.05. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.32, iar GG la 2.00.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Central Espanol și 0,9 pentru CA Juventud de Las Piedras. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.30, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.52 e peste cea corectă (1.35). Nu marchează ambele (NG) merită privit: 65% în model, iar 1.72 plătește peste cota corectă de 1.54. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras

Goluri estimate: 0,86 Central Espanol și 0,93 CA Juventud de Las Piedras, total 1,79. 1X2 în model: 32% · 33% · 35%. Peste 2,5: 26% (cotă corectă 3.85). GG: 35% (cotă corectă 2.86). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

17%0
30%1
27%2
16%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 74% · peste 2,5: 26% (verde).

Scoruri probabile

0-016,7%0-115,5%1-014,4%1-113,4%0-27,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Central Espanol. Central Espanol a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,3 goluri, după cote 2,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. CA Juventud de Las Piedras e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere3-3
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startCA Juventud de Las Piedras · 2.25
Goluri estimate~1,8
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras?

În Primera Division (Uruguay).

Unde s-a jucat Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras?

Pe Parque Palermo, în Montevideo, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras?

CA Juventud de Las Piedras pleca favorită, la cota 2.25. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →