Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

ChileChile · Primera B

CD Santa Cruz - Santiago Wanderers

Statistici și rezultat final · luni, 3 august

ChilePrimera B · Chile Final
CD Santa Cruz
ÎÎÎVE
Final1-3Pauză 0-1
Santiago Wanderers
VVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
CD Santa Cruz 34%Egal 28%Santiago Wanderers 39%

CD Santa Cruz 1-3 Santiago Wanderers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CD Santa Cruz 1-3 Santiago Wanderers (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Santiago Wanderers, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 1-3 avea 4,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 4 cartonașe galbene (2-2).

CD Santa Cruzîn meciSantiago Wanderers
6
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CD Santa Cruz vs Santiago Wanderers

CD Santa Cruz marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,2. Santiago Wanderers marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,4. La CD Santa Cruz, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: CD Santa Cruz 1, egal 2, Santiago Wanderers 3.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
CD Santa Cruzultimele 5Santiago Wanderers
0,80
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
1,6
2,2
Goluri primite / meci
2,4
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri CD Santa Cruz și ultimele 5 Santiago Wanderers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CD Santa Cruz1-1-3

Î
CD Santa Cruz - Santiago Wanderers03.08.26 · Primera B
1-3
Î
Cobreloa Calama - CD Santa Cruz26.07.26 · Primera B
4-2
Î
Palestino - CD Santa Cruz11.07.26 · Cupa
3-2
V
CD Santa Cruz - Audax Italiano05.07.26 · Cupa
2-1
E
CD Santa Cruz - Palestino28.06.26 · Cupa
0-0

Santiago Wanderers2-0-3

V
CD Santa Cruz - Santiago Wanderers03.08.26 · Primera B
1-3
V
Santiago Wanderers - Union San Felipe25.07.26 · Primera B
2-0
Î4-0

Întâlniri directe CD Santa Cruz - Santiago Wanderers

CD Santa Cruz 1Egal 2Santiago Wanderers 3
Î
CD Santa Cruz - Santiago Wanderers03.08.2026 · pauză 0-1
1-3
Î
Santiago Wanderers - CD Santa Cruz09.03.2026 · pauză 2-2
3-2
E
Santiago Wanderers - CD Santa Cruz14.09.2025 · pauză 0-0
1-1
E
CD Santa Cruz - Santiago Wanderers18.05.2025 · pauză 0-2
2-2
Î
CD Santa Cruz - Santiago Wanderers21.07.2024 · pauză 0-1
1-2
V
Santiago Wanderers - CD Santa Cruz04.03.2024 · pauză 0-1
1-2

V/E/Î din perspectiva CD Santa Cruz. 5 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CD Santa Cruz - Santiago Wanderers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CD Santa Cruz2.7534% fără marjă
X · Egal3.3528% fără marjă
2 · Santiago Wanderers2.4039% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.45
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.97
Peste 2.5 1.74

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.46
Pauză peste 1.5 2.55

Cornere

Sub 9.5 2.50
Peste 9.5 1.47

Analiza de dinainte de meci

CD Santa Cruz - Santiago Wanderers s-a jucat luni, 3 august, în Primera B (Chile). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CD Santa Cruz vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Santiago Wanderers are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-12. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 6 întâlniri directe, CD Santa Cruz a câștigat o dată, Santiago Wanderers de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: CD Santa Cruz - Santiago Wanderers 1-3, pe 3 august 2026.

La case, diferența e mică: CD Santa Cruz are cota 2.75, Santiago Wanderers 2.40. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.74, iar GG la 1.62.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru CD Santa Cruz și 1,7 pentru Santiago Wanderers. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: CD Santa Cruz are 37%, Santiago Wanderers 40%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 64%. Cota de 1.74 e peste cea corectă (1.56). Ambele marchează (GG) merită privit: 65% în model, iar 1.62 plătește peste cota corectă de 1.54. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități CD Santa Cruz - Santiago Wanderers

Goluri estimate: 1,62 CD Santa Cruz și 1,68 Santiago Wanderers, total 3,30. 1X2 în model: 37% · 23% · 40%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-110,0%1-28,4%2-18,1%2-26,8%0-16,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: CD Santa Cruz. CD Santa Cruz a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Santiago Wanderers. Santiago Wanderers a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,8 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză0-1
Cornere6-2
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startSantiago Wanderers · 2.40
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CD Santa Cruz - Santiago Wanderers?

S-a jucat luni, 3 august, ora 00:30 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat CD Santa Cruz - Santiago Wanderers?

În Primera B (Chile).

Unde s-a jucat CD Santa Cruz - Santiago Wanderers?

Pe Estadio Municipal Joaquín Muñoz García, în Santa Cruz, luni, 3 august, ora 00:30 (ora României).

Cine era favorită în CD Santa Cruz - Santiago Wanderers?

Niciuna clar: cotele erau 2.75 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în CD Santa Cruz - Santiago Wanderers?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →