Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

ChileChile · Primera B

CD Santa Cruz - San Luis Quillota

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

ChilePrimera B · Chile Final
CD Santa Cruz
ÎVEÎÎ
Final0-2Pauză 0-2
San Luis Quillota
VEEEV
Șanse înainte de meci, după cote
CD Santa Cruz 42%Egal 30%San Luis Quillota 28%

CD Santa Cruz 0-2 San Luis Quillota: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CD Santa Cruz 0-2 San Luis Quillota (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui San Luis Quillota, iar cotele fără marjă 28%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 47%). Scorul exact 0-2 avea 7,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (7-4) și 4 cartonașe galbene (2-2).

CD Santa Cruzîn meciSan Luis Quillota
7
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CD Santa Cruz vs San Luis Quillota

CD Santa Cruz marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,0. San Luis Quillota marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. La San Luis Quillota, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: CD Santa Cruz 1, egal 3, San Luis Quillota 2.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
CD Santa Cruzultimele 5San Luis Quillota
0,80
Puncte / meci
1,80
1,0
Goluri marcate / meci
1,4
2,0
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri CD Santa Cruz și ultimele 5 San Luis Quillota, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CD Santa Cruz1-1-3

Î
CD Santa Cruz - San Luis Quillota18.08.26 · Primera B
0-2
V
Curico Unido - CD Santa Cruz14.08.26 · Primera B
1-2
E
CD Santa Cruz - Puerto Montt08.08.26 · Primera B
0-0
Î
CD Santa Cruz - Santiago Wanderers03.08.26 · Primera B
1-3
Î
Cobreloa Calama - CD Santa Cruz26.07.26 · Primera B
4-2

San Luis Quillota2-3-0

V
CD Santa Cruz - San Luis Quillota18.08.26 · Primera B
0-2
E
San Luis Quillota - Deportes Temuco14.08.26 · Primera B
1-1
E
Deportes Copiapo - San Luis Quillota09.08.26 · Primera B
1-1
E
San Luis Quillota - Rangers Talca01.08.26 · Primera B
1-1
V
Curico Unido - San Luis Quillota25.07.26 · Primera B
1-2

Întâlniri directe CD Santa Cruz - San Luis Quillota

CD Santa Cruz 1Egal 3San Luis Quillota 2
Î
CD Santa Cruz - San Luis Quillota18.08.2026 · pauză 0-2
0-2
Î
San Luis Quillota - CD Santa Cruz30.03.2026 · pauză 1-2
3-2
E
CD Santa Cruz - San Luis Quillota26.07.2025 · pauză 1-0
2-2
E
San Luis Quillota - CD Santa Cruz10.03.2025 · pauză 0-0
1-1
E
CD Santa Cruz - San Luis Quillota06.10.2024 · pauză 1-1
1-1
V
San Luis Quillota - CD Santa Cruz19.05.2024 · pauză 1-1
1-2

V/E/Î din perspectiva CD Santa Cruz. 3 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CD Santa Cruz - San Luis Quillota

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CD Santa Cruz2.1742% fără marjă
X · Egal3.0030% fără marjă
2 · San Luis Quillota3.2528% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.32
X2 1.58
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.80
Peste 2.5 1.92

Ambele marchează

GG Da 1.74
GG Nu 1.97

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.80

Cornere

Sub 9.5 2.32
Peste 9.5 1.54

Analiza de dinainte de meci

CD Santa Cruz - San Luis Quillota s-a jucat marți, 18 august, în Primera B (Chile). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CD Santa Cruz are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-10. San Luis Quillota n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 7 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 6 întâlniri directe, CD Santa Cruz a câștigat o dată, San Luis Quillota de 2 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: CD Santa Cruz - San Luis Quillota 0-2, pe 18 august 2026.

CD Santa Cruz pleacă favorită, la cota 2.17. Egalul e la 3.00, iar San Luis Quillota la 3.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.92, iar GG la 1.74.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,2 pentru CD Santa Cruz și 1,4 pentru San Luis Quillota. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 31% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 69%. Cota de 1.58 e peste cea corectă (1.45). Peste 1.5 goluri are 74% în model, iar 1.29 e aproape de cota corectă (1.35). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități CD Santa Cruz - San Luis Quillota

Goluri estimate: 1,18 CD Santa Cruz și 1,43 San Luis Quillota, total 2,61. 1X2 în model: 31% · 26% · 43%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-110,5%1-28,9%1-08,7%0-27,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: CD Santa Cruz. CD Santa Cruz a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. CD Santa Cruz e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-2
Cornere7-4
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startCD Santa Cruz · 2.17
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CD Santa Cruz - San Luis Quillota?

S-a jucat marți, 18 august, ora 01:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat CD Santa Cruz - San Luis Quillota?

În Primera B (Chile).

Unde s-a jucat CD Santa Cruz - San Luis Quillota?

Pe Estadio Municipal Joaquín Muñoz García, în Santa Cruz, marți, 18 august, ora 01:00 (ora României).

Cine era favorită în CD Santa Cruz - San Luis Quillota?

CD Santa Cruz pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în CD Santa Cruz - San Luis Quillota?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →