Duminică18 octombrie
Live 6 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Cagliari - Modena

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

Amicale intercluburi Final
Cagliari
VEVVÎ
Final1-0Pauză 0-0
Modena
ÎÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Cagliari 53%Egal 26%Modena 21%

Cagliari 1-0 Modena: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cagliari 1-0 Modena (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Cagliari, iar cotele fără marjă 53%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 66%), iar GG n-a ieșit (NG avea 61%). Scorul exact 1-0 avea 16,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (0-8) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Cagliariîn meciModena
0
Cornere
8
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cagliari vs Modena

Cagliari marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. Modena marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,0. La Modena, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,1goluri estimate
34%peste 2,5 goluri
39%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Cagliariultimele 5Modena
2,00
Puncte / meci
0,60
1,0
Goluri marcate / meci
0,4
0,8
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Cagliari și ultimele 5 Modena, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cagliari3-1-1

V
Cagliari - Modena28.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Cagliari - Sampdoria23.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
AC Milan - Cagliari24.05.26 · Serie A
1-2
V
Cagliari - Torino FC17.05.26 · Serie A
2-1
Î
Cagliari - Udinese09.05.26 · Serie A
0-2

Modena1-0-4

Î
Cagliari - Modena28.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Modena - Juve Stabia12.05.26 · Serie B
0-1
Î
Avellino - Modena08.05.26 · Serie B
1-0
V
Modena - Reggiana01.05.26 · Serie B
2-1
Î
Monza - Modena24.04.26 · Serie B
1-0

Întâlniri directe Cagliari - Modena

Cagliari 1Egal 1Modena 0
V
Cagliari - Modena28.07.2026 · pauză 0-0
1-0
E
Modena - Cagliari03.08.2024 · pauză 1-1
2-2

V/E/Î din perspectiva Cagliari. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cagliari - Modena

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cagliari1.7453% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Modena4.4521% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.11
X2 2.25
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.72
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 2.12
GG Nu 1.65

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.35
Pauză peste 1.5 2.75

Analiza de dinainte de meci

Cagliari - Modena s-a jucat marți, 28 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Cagliari vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Modena are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 2-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Cagliari a câștigat o dată, Modena niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Cagliari - Modena 1-0, pe 28 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Cagliari, la 1.74, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 2.12.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,3 pentru Cagliari și 0,8 pentru Modena. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 78% în model, dar la 1.11 plătește sub cota corectă de 1.28. Sub 2.5 goluri: 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. Casele dau 1.72, mai mult. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 61%. Cota de 1.65 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Cagliari - Modena

Goluri estimate: 1,30 Cagliari și 0,76 Modena, total 2,06. 1X2 în model: 49% · 29% · 22%. Peste 2,5: 34% (cotă corectă 2.94). GG: 39% (cotă corectă 2.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
26%1
27%2
19%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 66% · peste 2,5: 34% (verde).

Scoruri probabile

1-016,6%0-012,7%1-112,6%2-010,8%0-19,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Modena. Modena a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,6 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere0-8
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startCagliari · 1.74
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cagliari - Modena?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Cagliari - Modena?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Cagliari - Modena?

Cagliari pleca favorită, la cota 1.74. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Cagliari - Modena?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →