Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

UruguayUruguay · Primera Division

CA Juventud de Las Piedras - Maldonado

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

UruguayPrimera Division · Uruguay Final
Final2-0Pauză 2-0
Maldonado
EVEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
CA Juventud de Las Piedras 34%Egal 30%Maldonado 36%

CA Juventud de Las Piedras 2-0 Maldonado: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA Juventud de Las Piedras 2-0 Maldonado (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru victoria lui CA Juventud de Las Piedras, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 1,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 73%), iar GG n-a ieșit (NG avea 64%). Scorul exact 2-0 avea 6,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 5 cartonașe galbene (2-3).

CA Juventud de Las Piedrasîn meciMaldonado
3
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA Juventud de Las Piedras vs Maldonado

CA Juventud de Las Piedras marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,4. Maldonado marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. La CA Juventud de Las Piedras, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,8goluri estimate
27%peste 2,5 goluri
36%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
CA Juventud de Las Piedrasultimele 5Maldonado
1,60
Puncte / meci
1,20
0,6
Goluri marcate / meci
0,8
0,4
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
1
0%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri CA Juventud de Las Piedras și ultimele 5 Maldonado, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA Juventud de Las Piedras2-2-1

V
CA Juventud de Las Piedras - Club Oriental26.08.26 · Copa Uruguay
1-0
V
Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras22.08.26 · Primera Division
0-1
Î0-1
E
Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras08.08.26 · Primera Division
1-1
E
Maldonado - CA Juventud de Las Piedras01.08.26 · Primera Division
0-0

Maldonado1-3-1

E
Maldonado - CA Penarol23.08.26 · Primera Division
0-0
V
CA Progreso - Maldonado16.08.26 · Primera Division
0-2
E
Maldonado - Racing Montevideo11.08.26 · Primera Division
2-2
E
Maldonado - CA Juventud de Las Piedras01.08.26 · Primera Division
0-0
Î
CA Progreso - Maldonado18.07.26 · Primera Division
1-0

Întâlniri directe CA Juventud de Las Piedras - Maldonado

CA Juventud de Las Piedras 0Egal 1Maldonado 1
E
Maldonado - CA Juventud de Las Piedras01.08.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
Maldonado - CA Juventud de Las Piedras03.03.2026 · pauză 2-1
2-1

V/E/Î din perspectiva CA Juventud de Las Piedras. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA Juventud de Las Piedras - Maldonado

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA Juventud de Las Piedras2.7034% fără marjă
X · Egal3.1030% fără marjă
2 · Maldonado2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.43
X2 1.38
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.33
Sub 2.5 1.64
Peste 2.5 2.10

Ambele marchează

GG Da 1.83
GG Nu 1.88

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.31
Pauză peste 1.5 2.90

Cornere

Sub 9.5 1.92
Peste 9.5 1.78

Analiza de dinainte de meci

CA Juventud de Las Piedras - Maldonado s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Primera Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CA Juventud de Las Piedras are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 3-2. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Maldonado vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, CA Juventud de Las Piedras a câștigat niciodată, Maldonado o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Maldonado - CA Juventud de Las Piedras 0-0, pe 1 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.70 pentru gazde, 2.52 pentru oaspeți și 3.10 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.10, iar GG la 1.83.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,9 pentru CA Juventud de Las Piedras și 0,9 pentru Maldonado. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: CA Juventud de Las Piedras are 33%, Maldonado 34%. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 73%. Cota de 1.64 e peste cea corectă (1.37). Nu marchează ambele (NG) merită privit: 64% în model, iar 1.88 plătește peste cota corectă de 1.56. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități CA Juventud de Las Piedras - Maldonado

Goluri estimate: 0,90 CA Juventud de Las Piedras și 0,92 Maldonado, total 1,82. 1X2 în model: 33% · 33% · 34%. Peste 2,5: 27% (cotă corectă 3.70). GG: 36% (cotă corectă 2.78). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

16%0
30%1
27%2
16%3
7%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 73% · peste 2,5: 27% (verde).

Scoruri probabile

0-016,2%0-114,9%1-014,6%1-113,4%0-26,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,2 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză2-0
Cornere3-4
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startMaldonado · 2.52
Goluri estimate~1,8
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA Juventud de Las Piedras - Maldonado?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat CA Juventud de Las Piedras - Maldonado?

În Primera Division (Uruguay).

Cine era favorită în CA Juventud de Las Piedras - Maldonado?

Niciuna clar: cotele erau 2.70 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în CA Juventud de Las Piedras - Maldonado?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →