Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

CA All Boys - Defensores Belgrano

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
CA All Boys
EEEVÎ
Final0-0Pauză 0-0
Defensores Belgrano
ÎVÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
CA All Boys 34%Egal 38%Defensores Belgrano 28%

CA All Boys 0-0 Defensores Belgrano: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA All Boys 0-0 Defensores Belgrano (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru egalul, iar cotele fără marjă 38%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 1,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 76%), iar GG n-a ieșit (NG avea 68%). Scorul exact 0-0 avea 18,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 4 cartonașe galbene (3-1).

CA All Boysîn meciDefensores Belgrano
3
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA All Boys vs Defensores Belgrano

CA All Boys marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. Defensores Belgrano marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,2. La CA All Boys, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~1,7goluri estimate
24%peste 2,5 goluri
32%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
CA All Boysultimele 5Defensores Belgrano
1,20
Puncte / meci
0,80
0,8
Goluri marcate / meci
0,4
0,8
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri CA All Boys și ultimele 5 Defensores Belgrano, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA All Boys1-3-1

E
Ciudad Bolivar - CA All Boys18.07.26 · Primera Nacional
0-0
E
CA All Boys - Almirante Brown11.07.26 · Primera Nacional
1-1
E
Mitre Santiago del Estero - CA All Boys05.07.26 · Primera Nacional
1-1
V
Defensores Belgrano - CA All Boys21.06.26 · Primera Nacional
0-1
Î
Estudiantes BA - CA All Boys14.06.26 · Primera Nacional
2-1

Defensores Belgrano1-1-3

Î
Godoy Cruz - Defensores Belgrano12.07.26 · Primera Nacional
1-0
V
Defensores Belgrano - Deportivo Moron04.07.26 · Primera Nacional
2-1
Î
Defensores Belgrano - CA All Boys21.06.26 · Primera Nacional
0-1
Î
Defensores Belgrano - Colon de Santa Fe13.06.26 · Primera Nacional
0-3
E
CA San Miguel - Defensores Belgrano06.06.26 · Primera Nacional
0-0

Întâlniri directe CA All Boys - Defensores Belgrano

CA All Boys 1Egal 0Defensores Belgrano 0
V
Defensores Belgrano - CA All Boys21.06.2026 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva CA All Boys. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA All Boys - Defensores Belgrano

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA All Boys2.7234% fără marjă
X · Egal2.4738% fără marjă
2 · Defensores Belgrano3.3528% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.46
12 1.45

Goluri

Peste 1.5 1.80
Sub 2.5 1.26
Peste 2.5 3.50

Ambele marchează

GG Da 2.67
GG Nu 1.42

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.15
Pauză peste 1.5 4.80

Cornere

Sub 9.5 1.57
Peste 9.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

CA All Boys - Defensores Belgrano s-a jucat duminică, 26 iulie, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CA All Boys are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Defensores Belgrano vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 6.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Defensores Belgrano - CA All Boys 0-1, pe 21 iunie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.72 pentru gazde, 3.35 pentru oaspeți și 2.47 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.50, iar GG la 2.67.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,0 pentru CA All Boys și 0,7 pentru Defensores Belgrano. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 74%. Cota de 1.30 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri are 76% în model, iar 1.26 e aproape de cota corectă (1.32). Nu marchează ambele (NG): 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Cota 1.42 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități CA All Boys - Defensores Belgrano

Goluri estimate: 0,98 CA All Boys și 0,72 Defensores Belgrano, total 1,70. 1X2 în model: 40% · 34% · 26%. Peste 2,5: 24% (cotă corectă 4.17). GG: 32% (cotă corectă 3.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

18%0
31%1
27%2
15%3
6%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 76% · peste 2,5: 24% (verde).

Scoruri probabile

0-018,3%1-017,9%0-113,2%1-112,9%2-08,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Defensores Belgrano. Defensores Belgrano a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 34%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene3-1
Goluri estimate~1,7
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA All Boys - Defensores Belgrano?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat CA All Boys - Defensores Belgrano?

În Primera Nacional (Argentina).

Unde s-a jucat CA All Boys - Defensores Belgrano?

Pe Stadionul Islas Malvinas, în Capital Federal, Ciudad de Buenos Aires, duminică, 26 iulie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în CA All Boys - Defensores Belgrano?

Niciuna clar: cotele erau 2.72 la gazde și 3.35 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în CA All Boys - Defensores Belgrano?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,7.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →