Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

CA All Boys - Central Norte Salta

Statistici și rezultat final · luni, 10 august

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
CA All Boys
ÎEEEE
Final1-1Pauză 0-0
Central Norte Salta
VÎÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
CA All Boys 38%Egal 35%Central Norte Salta 27%

CA All Boys 1-1 Central Norte Salta: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA All Boys 1-1 Central Norte Salta (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru egalul, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 1,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 74%), iar GG a ieșit (35%). Scorul exact 1-1 avea 13,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 2 cornere (1-1) și 2 cartonașe galbene (0-2).

CA All Boysîn meciCentral Norte Salta
1
Cornere
1
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA All Boys vs Central Norte Salta

CA All Boys marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,8. Central Norte Salta marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. La CA All Boys, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,8goluri estimate
26%peste 2,5 goluri
35%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
CA All Boysultimele 5Central Norte Salta
0,80
Puncte / meci
1,40
0,4
Goluri marcate / meci
0,8
0,8
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
2
0%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri CA All Boys și ultimele 5 Central Norte Salta, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA All Boys0-4-1

Î
Deportivo Madryn - CA All Boys02.08.26 · Primera Nacional
2-0
E
CA All Boys - Defensores Belgrano26.07.26 · Primera Nacional
0-0
E
Ciudad Bolivar - CA All Boys18.07.26 · Primera Nacional
0-0
E
CA All Boys - Almirante Brown11.07.26 · Primera Nacional
1-1
E
Mitre Santiago del Estero - CA All Boys05.07.26 · Primera Nacional
1-1

Central Norte Salta2-1-2

V
Central Norte Salta - Los Andes02.08.26 · Primera Nacional
1-0
Î
Godoy Cruz - Central Norte Salta26.07.26 · Primera Nacional
2-1
Î
Colon de Santa Fe - Central Norte Salta12.07.26 · Primera Nacional
4-0
E
Central Norte Salta - CA San Miguel05.07.26 · Primera Nacional
1-1
V
Central Norte Salta - Godoy Cruz21.06.26 · Primera Nacional
1-0

Întâlniri directe CA All Boys - Central Norte Salta

CA All Boys 0Egal 0Central Norte Salta 1
Î
Central Norte Salta - CA All Boys22.03.2026 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva CA All Boys. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA All Boys - Central Norte Salta

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA All Boys2.4538% fără marjă
X · Egal2.6235% fără marjă
2 · Central Norte Salta3.5027% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.63
12 1.41

Goluri

Peste 1.5 1.72
Sub 2.5 1.30
Peste 2.5 3.20

Ambele marchează

GG Da 2.62
GG Nu 1.43

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.18
Pauză peste 1.5 4.35

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

CA All Boys - Central Norte Salta s-a jucat luni, 10 august, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CA All Boys n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: patru egaluri și o înfrângere. A marcat 2 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Central Norte Salta are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Central Norte Salta - CA All Boys 1-0, pe 22 martie 2026.

Casele o dau favorită pe CA All Boys, la 2.45, cu egalul la 2.62. Fără marja caselor, asta înseamnă 38% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.20, iar GG la 2.62.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru CA All Boys și 0,8 pentru Central Norte Salta. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 71%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 74% în model, iar 1.30 e aproape de cota corectă (1.35). Nu marchează ambele (NG): 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. La 1.43, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități CA All Boys - Central Norte Salta

Goluri estimate: 0,97 CA All Boys și 0,82 Central Norte Salta, total 1,79. 1X2 în model: 38% · 33% · 29%. Peste 2,5: 26% (cotă corectă 3.85). GG: 35% (cotă corectă 2.86). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

17%0
30%1
27%2
16%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 74% · peste 2,5: 26% (verde).

Scoruri probabile

0-016,7%1-016,2%0-113,7%1-113,3%2-07,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: CA All Boys. CA All Boys a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Favorit fără formă. CA All Boys e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere1-1
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startCA All Boys · 2.45
Goluri estimate~1,8
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA All Boys - Central Norte Salta?

S-a jucat luni, 10 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat CA All Boys - Central Norte Salta?

În Primera Nacional (Argentina).

Unde s-a jucat CA All Boys - Central Norte Salta?

Pe Stadionul Islas Malvinas, în Capital Federal, Ciudad de Buenos Aires, luni, 10 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în CA All Boys - Central Norte Salta?

CA All Boys pleca favorită, la cota 2.45. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în CA All Boys - Central Norte Salta?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →