Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

PortugaliaPortugalia · Liga Revelacao U23

Braga U23 - Farense U23

Statistici și rezultat final · marți, 11 august

PortugaliaLiga Revelacao U23 · Portugalia Final
Braga U23
EEÎÎÎ
Final2-3Pauză 1-0
Farense U23
VEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Braga U23 18%Egal 65%Farense U23 17%

Braga U23 2-3 Farense U23: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Braga U23 2-3 Farense U23 (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Farense U23, iar cotele fără marjă 17%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 2-3 avea 2,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (7-6) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Braga U23în meciFarense U23
7
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Braga U23 vs Farense U23

Braga U23 marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8. Farense U23 marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. Ultimele 3 întâlniri directe: Braga U23 1, egal 1, Farense U23 1.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Braga U23ultimele 5Farense U23
0,40
Puncte / meci
2,00
1,0
Goluri marcate / meci
1,6
1,8
Goluri primite / meci
1,2
0
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Braga U23 și ultimele 5 Farense U23, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Braga U230-2-3

E
Benfica U23 - Braga U2311.05.26 · U23 Taca Revelacao
1-1
E
Torreense U23 - Braga U2328.04.26 · Liga Revelacao U23
1-1
Î
Braga U23 - Academico Viseu U2321.04.26 · Liga Revelacao U23
0-2
Î
Braga U23 - Famalicao U2314.04.26 · Liga Revelacao U23
2-3
Î
Sporting Lisabona U23 - Braga U2306.04.26 · Liga Revelacao U23
2-1

Farense U233-1-1

V
Portimonense U23 - Farense U2328.04.26 · Liga Revelacao U23
1-2
E
Farense U23 - Estoril Praia U2321.04.26 · Liga Revelacao U23
1-1
V
Maritimo U23 - Farense U2314.04.26 · Liga Revelacao U23
1-2
V
Farense U23 - Estrela Amadora U2308.04.26 · Liga Revelacao U23
1-0
Î
Gil Vicente U23 - Farense U2303.04.26 · Liga Revelacao U23
3-2

Întâlniri directe Braga U23 - Farense U23

Braga U23 1Egal 1Farense U23 1
Î
Farense U23 - Braga U2315.04.2025 · pauză 0-0
2-0
V
Braga U23 - Farense U2304.02.2025 · pauză 0-0
1-0
E
Farense U23 - Braga U2304.03.2024 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Braga U23. 0 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Braga U23 - Farense U23

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Braga U235.0018% fără marjă
X · Egal1.3865% fără marjă
2 · Farense U235.2517% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, cornere

Șansă dublă

1X 1.01
X2 3.60
12 1.12

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 1.62
Peste 2.5 2.10

Ambele marchează

GG Da 2.10
GG Nu 1.65

Cornere

Sub 9.5 2.65
Peste 9.5 1.38

Analiza de dinainte de meci

Braga U23 - Farense U23 s-a jucat marți, 11 august, în Liga Revelacao U23 (Portugalia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Braga U23 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 5 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Farense U23 are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 8-6.

În ultimele 3 întâlniri directe, Braga U23 a câștigat o dată, Farense U23 o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,7 goluri în medie. Ultima: Farense U23 - Braga U23 2-0, pe 15 aprilie 2025.

La case, diferența e mică: Braga U23 are cota 5.00, Farense U23 5.25. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.10, iar GG la 2.10.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Braga U23 și 1,5 pentru Farense U23. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 30% la victorie, față de 18%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Casele dau 3.60, mai mult. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.20 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Braga U23 - Farense U23

Goluri estimate: 1,16 Braga U23 și 1,45 Farense U23, total 2,61. 1X2 în model: 30% · 26% · 44%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-110,7%1-29,0%1-08,5%0-27,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Braga U23. Braga U23 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză1-0
Cornere7-6
Cartonașe galbene3-2
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Braga U23 - Farense U23?

S-a jucat marți, 11 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Braga U23 - Farense U23?

În Liga Revelacao U23 (Portugalia).

Cine era favorită în Braga U23 - Farense U23?

Niciuna clar: cotele erau 5.00 la gazde și 5.25 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Braga U23 - Farense U23?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Liga Revelacao U23

Toată liga →