Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

DanemarcaDanemarca · 2Nd Division, Promotion Group

Brabrand IF - B.93 Copenhagen

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Danemarca2Nd Division, Promotion Group · Danemarca Final
Brabrand IF
VVÎÎV
Final1-1Pauză 1-1
B.93 Copenhagen
VÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Brabrand IF 22%Egal 24%B.93 Copenhagen 54%

Brabrand IF 1-1 B.93 Copenhagen: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Brabrand IF 1-1 B.93 Copenhagen (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 37%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 1-1 avea 10,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Brabrand IFîn meciB.93 Copenhagen
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Brabrand IF vs B.93 Copenhagen

Brabrand IF marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,6. B.93 Copenhagen marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. La Brabrand IF, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
63%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Brabrand IFultimele 5B.93 Copenhagen
1,80
Puncte / meci
1,20
2,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,6
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Brabrand IF și ultimele 5 B.93 Copenhagen, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Brabrand IF3-0-2

V1-5
V
Frederiksberg Alliancen 2000 - Brabrand IF22.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
2-4
Î
Brabrand IF - Naestved BK14.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-1
Î
Middelfart - Brabrand IF07.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
4-0
V0-3

B.93 Copenhagen2-0-3

V
B.93 Copenhagen - Hellerup IK21.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
3-0
Î
Nykobing - B.93 Copenhagen14.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
4-0
Î
B.93 Copenhagen - FC Roskilde07.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
1-2
Î
Nykobing - B.93 Copenhagen04.08.26 · Cupa
2-0
V
Frederiksberg Alliancen 2000 - B.93 Copenhagen31.07.26 · 2Nd Division, Promotion Group
1-3

Ponturi Brabrand IF - B.93 Copenhagen

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Brabrand IF4.1522% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · B.93 Copenhagen1.6954% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.85
X2 1.21
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.30

Analiza de dinainte de meci

Brabrand IF - B.93 Copenhagen s-a jucat sâmbătă, 29 august, în 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Brabrand IF vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, B.93 Copenhagen are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Casele o dau favorită pe B.93 Copenhagen, la 1.69, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.60.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Brabrand IF și 1,7 pentru B.93 Copenhagen. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 37% la victorie, față de 22%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Brabrand IF are 37%, B.93 Copenhagen 40%. Peste 2.5 goluri: 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. Cota 1.62 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 65%. Cota de 1.60 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Brabrand IF - B.93 Copenhagen

Goluri estimate: 1,60 Brabrand IF și 1,67 B.93 Copenhagen, total 3,27. 1X2 în model: 37% · 23% · 40%. Peste 2,5: 63% (cotă corectă 1.59). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
20%2
22%3
18%4
23%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 37% · peste 2,5: 63% (verde).

Scoruri probabile

1-110,2%1-28,5%2-18,1%2-26,8%0-16,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Brabrand IF. Brabrand IF a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: B.93 Copenhagen. B.93 Copenhagen a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startB.93 Copenhagen · 1.69
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Brabrand IF - B.93 Copenhagen?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Brabrand IF - B.93 Copenhagen?

În 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca).

Cine era favorită în Brabrand IF - B.93 Copenhagen?

B.93 Copenhagen pleca favorită, la cota 1.69. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Brabrand IF - B.93 Copenhagen?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din 2Nd Division, Promotion Group

Toată liga →