Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

UruguayUruguay · Primera Division

Boston River - Cerro CA

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

UruguayPrimera Division · Uruguay Final
Boston River
VEVÎÎ
Final1-1Pauză 1-1
Cerro CA
ÎVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Boston River 47%Egal 30%Cerro CA 23%

Boston River 1-1 Cerro CA: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Boston River 1-1 Cerro CA (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (47%). Scorul exact 1-1 avea 13,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Boston Riverîn meciCerro CA
6
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Boston River vs Cerro CA

Boston River marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. Cerro CA marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. În directe, Cerro CA nu a câștigat niciuna dintre ultimele 7 întâlniri.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Boston Riverultimele 5Cerro CA
1,40
Puncte / meci
1,80
1,0
Goluri marcate / meci
1,0
1,4
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Boston River și ultimele 5 Cerro CA, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Boston River2-1-2

V
Albion FC (URU) - Boston River21.08.26 · Primera Division
2-3
E
Boston River - Danubio15.08.26 · Primera Division
0-0
V
Nacional Montevideo - Boston River10.08.26 · Primera Division
1-2
Î
Racing Montevideo - Boston River02.08.26 · Primera Division
1-0
Î
CA Penarol - Boston River18.07.26 · Primera Division
3-0

Cerro CA3-0-2

Î
Liverpool Montevideo - Cerro CA22.08.26 · Primera Division
4-0
V
Cerro CA - Albion FC (URU)15.08.26 · Primera Division
2-1
V
Danubio - Cerro CA09.08.26 · Primera Division
0-1
Î
Defensor Sporting - Cerro CA04.08.26 · Primera Division
2-1
V
Cerro CA - Racing Montevideo26.07.26 · Primera Division
1-0

Întâlniri directe Boston River - Cerro CA

Boston River 3Egal 4Cerro CA 0
V
Boston River - Cerro CA16.05.2026 · pauză 2-1
4-1
E
Cerro CA - Boston River28.02.2026 · pauză 1-1
1-1
E
Cerro CA - Boston River09.11.2025 · pauză 0-0
0-0
E
Boston River - Cerro CA20.05.2025 · pauză 0-0
0-0
E
Cerro CA - Boston River19.11.2024 · pauză 0-0
0-0
V
Boston River - Cerro CA06.07.2024 · pauză 1-0
2-0
V
Boston River - Cerro CA19.05.2024 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Boston River. 1 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Boston River - Cerro CA

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Boston River1.9547% fără marjă
X · Egal3.1030% fără marjă
2 · Cerro CA3.9023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.74
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.43
Sub 2.5 1.50
Peste 2.5 2.35

Ambele marchează

GG Da 2.12
GG Nu 1.65

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.25
Pauză peste 1.5 3.25

Cornere

Sub 9.5 1.48
Peste 9.5 2.47

Analiza de dinainte de meci

Boston River - Cerro CA s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Primera Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Boston River vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Cerro CA are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 5-7.

În ultimele 7 întâlniri directe, Boston River a câștigat de 3 ori, Cerro CA niciodată, iar patru meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,6 goluri în medie. Ultima: Boston River - Cerro CA 4-1, pe 16 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Boston River, la 1.95, cu egalul la 3.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.35, iar GG la 2.12.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Boston River și 1,0 pentru Cerro CA. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.20, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.50 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Boston River - Cerro CA

Goluri estimate: 1,28 Boston River și 1,04 Cerro CA, total 2,32. 1X2 în model: 42% · 28% · 30%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

1-113,1%1-012,6%0-110,2%0-09,8%2-18,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere6-2
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startBoston River · 1.95
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Boston River - Cerro CA?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Boston River - Cerro CA?

În Primera Division (Uruguay).

Cine era favorită în Boston River - Cerro CA?

Boston River pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Boston River - Cerro CA?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →