Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

DanemarcaDanemarca · 3Rd Division, Relegation Round

BK Frem - ASA Aarhus

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Danemarca3Rd Division, Relegation Round · Danemarca Final
BK Frem
ÎEVÎV
Final3-1Pauză 2-0
ASA Aarhus
ÎVVEE
Șanse înainte de meci, după cote
BK Frem 56%Egal 24%ASA Aarhus 20%

BK Frem 3-1 ASA Aarhus: statisticile meciului

Meciul s-a terminat BK Frem 3-1 ASA Aarhus (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui BK Frem, iar cotele fără marjă 56%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 39%), iar GG a ieșit (44%). Scorul exact 3-1 avea 4,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (6-7) și 1 cartonașe galbene (1-0).

BK Fremîn meciASA Aarhus
6
Cornere
7
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici BK Frem vs ASA Aarhus

BK Frem marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. ASA Aarhus marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. La BK Frem, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
39%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
BK Fremultimele 5ASA Aarhus
1,40
Puncte / meci
1,60
0,8
Goluri marcate / meci
0,8
0,8
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri BK Frem și ultimele 5 ASA Aarhus, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

BK Frem2-1-2

Î
Helsingor - BK Frem14.08.26 · 3Rd Division, Relegation Round
1-0
E
BK Frem - Horsholm Usserod07.08.26 · 3Rd Division, Relegation Round
1-1
V
Ringsted IF - BK Frem04.08.26 · Cupa
0-1
Î
Holbaek BI - BK Frem01.08.26 · 3Rd Division, Relegation Round
2-1
V
BK Frem - Fremad Amager25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

ASA Aarhus2-2-1

Î
ASA Aarhus - Randers FC19.08.26 · Cupa
0-4
V
ASA Aarhus - Vanlose IF15.08.26 · 3Rd Division, Relegation Round
2-1
V
Ishoj IF - ASA Aarhus11.08.26 · 3Rd Division, Relegation Round
0-1
E
Viby IF - ASA Aarhus04.08.26 · Cupa
0-0
E
ASA Aarhus - Ringsted IF01.08.26 · 3Rd Division, Relegation Round
1-1

Ponturi BK Frem - ASA Aarhus

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · BK Frem1.6256% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · ASA Aarhus4.4020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.18
X2 1.83
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.78

Ambele marchează

GG Da 1.73
GG Nu 2.00

Analiza de dinainte de meci

BK Frem - ASA Aarhus s-a jucat sâmbătă, 22 august, în 3Rd Division, Relegation Round (Danemarca). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

BK Frem vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, ASA Aarhus are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-6.

Casele o dau favorită pe BK Frem, la 1.62, cu egalul la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.78, iar GG la 1.73.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,4 pentru BK Frem și 0,9 pentru ASA Aarhus. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 48% la victorie, față de 56%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 76% în model, dar la 1.18 plătește sub cota corectă de 1.32. Sub 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Casele dau 1.92, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități BK Frem - ASA Aarhus

Goluri estimate: 1,38 BK Frem și 0,89 ASA Aarhus, total 2,27. 1X2 în model: 48% · 28% · 24%. Peste 2,5: 39% (cotă corectă 2.56). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 61% · peste 2,5: 39% (verde).

Scoruri probabile

1-014,3%1-112,7%0-010,3%2-09,8%0-19,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,8 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză2-0
Cornere6-7
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startBK Frem · 1.62
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat BK Frem - ASA Aarhus?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat BK Frem - ASA Aarhus?

În 3Rd Division, Relegation Round (Danemarca).

Cine era favorită în BK Frem - ASA Aarhus?

BK Frem pleca favorită, la cota 1.62. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în BK Frem - ASA Aarhus?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din 3Rd Division, Relegation Round

Toată liga →