Beyoglu Yeni Carsi – Sakaryaspor
1X2, fără marjă
Gazdă 24% · Egal 26% · Oaspete 51%
Goluri / meci
—
Peste 2.5
1.72
GG
Da 1.67 · Nu 2.07
Analiză Beyoglu Yeni Carsi – Sakaryaspor
Beyoglu Yeni Carsi o primește pe Sakaryaspor duminică, 18 octombrie, ora 15:00 (ora României), în un meci amical. Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.
Pentru Beyoglu Yeni Carsi nu avem meciuri recente în baza de date. Pentru Sakaryaspor nu avem meciuri recente în baza de date.
Nu avem întâlniri directe recente între cele două echipe în baza noastră, așa că analiza se sprijină pe forma fiecăreia și pe cote.
La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 3.80 / 3.50 / 1.78. După ce scoatem marja (aproximativ 11,1% pe piața asta), rămân 24% pentru Beyoglu Yeni Carsi, 26% pentru egal și 51% pentru Sakaryaspor. Favorită e Sakaryaspor. Peste 2.5 goluri e cotat la 1.72 și sub 2.5 la 2.00, adică 54% șanse pentru peste 2.5, fără marjă. Pentru GG, Da e la 1.67 și Nu la 2.07.
Pentru că nu avem destule meciuri recente, modelul pleacă doar de la cote și ajunge la 1,11 goluri estimate pentru Beyoglu Yeni Carsi și 1,72 pentru Sakaryaspor, adică 2,83 în total. Cu aceste valori, Beyoglu Yeni Carsi câștigă în 24% din cazuri, egalul iese în 24%, iar Sakaryaspor câștigă în 52%. Peste 2.5 goluri are 54%, GG are 55%, iar cel mai probabil scor exact este 1–1, cu 11,3%.
| Indicator | Beyoglu Yeni Carsi | Sakaryaspor |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 0 | 0 |
| V-E-Î | 0-0-0 | 0-0-0 |
| Puncte / meci | 0,00 | 0,00 |
| Goluri marcate (medie) | 0 (0,0) | 0 (0,0) |
| Goluri primite (medie) | 0 (0,0) | 0 (0,0) |
| % Peste 2.5 | 0% | 0% |
| % GG | 0% | 0% |
| Goluri estimate (model) | 1,11 | 1,72 |
| Șanse de victorie (model) | 24% | 52% |
Goluri estimate
1,11 – 1,72 · total 2,83
1X2 model
24% · 24% · 52%
Peste 2.5 model
54% · cotă corectă 1.85
GG model
55% · cotă corectă 1.82
Sub 2.5: 46% · Peste 2.5: 54% · total goluri în 90 de minute
| Beyoglu Yen. ↓ / Sakaryaspor → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 5,9 | 10,2 | 8,7 | 5,0 | 2,2 | 0,7 |
| 1 | 6,6 | 11,3 | 9,7 | 5,6 | 2,4 | 0,8 |
| 2 | 3,6 | 6,3 | 5,4 | 3,1 | 1,3 | 0,5 |
| 3 | 1,3 | 2,3 | 2,0 | 1,1 | 0,5 | 0,2 |
| 4 | 0,4 | 0,6 | 0,6 | 0,3 | 0,1 | 0,0 |
| 5 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Beyoglu Yeni Carsi, coloane = goluri Sakaryaspor.
Factori de risc
- Eșantion mic. Avem doar 0 / 0 meciuri recente pentru cele două echipe, așa că mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
- Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 11,1% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
- Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.
Verdict
Victorie Sakaryaspor are 52% în model (cotă corectă 1.92), dar cota 1.78 e sub ea, deci plătește prea puțin. Peste 1.5 goluri are 77% în model (cotă corectă 1.30), dar cota 1.20 e sub ea, deci plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1–1 (11,3%).
Nu avem ultimele meciuri ca să desenăm comparația.
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
Nu avem H2H legat de meciul ăsta.
Fără meciuri recente.
Fără meciuri recente.
Întrebări frecvente
La ce oră începe Beyoglu Yeni Carsi – Sakaryaspor?
Meciul începe duminică, 18 octombrie, ora 15:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.
În ce competiție se joacă Beyoglu Yeni Carsi – Sakaryaspor?
Meciul face parte din un meci amical. Pe pagina competiției găsești restul meciurilor.
Ce spun cotele despre Beyoglu Yeni Carsi – Sakaryaspor?
Cotele 1X2 sunt 3.80 / 3.50 / 1.78. Fără marjă, asta înseamnă 24% pentru Beyoglu Yeni Carsi, 26% egal și 51% pentru Sakaryaspor, cu Sakaryaspor favorită la cota 1.78.
Câte goluri se așteaptă în Beyoglu Yeni Carsi – Sakaryaspor?
Modelul nostru estimează 2,83 goluri (1,11 pentru Beyoglu Yeni Carsi, 1,72 pentru Sakaryaspor). Peste 2.5 goluri are 54%, GG are 55%, iar cel mai probabil scor este 1–1.