Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Banbury United - Stourbridge

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Banbury United
ÎÎVEE
Final1-1
Stourbridge
EVVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Banbury United 36%Egal 29%Stourbridge 35%

Banbury United 1-1 Stourbridge: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Banbury United 1-1 Stourbridge. Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 1-1 avea 11,3% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Banbury United vs Stourbridge

Banbury United marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. Stourbridge marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,2. La Stourbridge, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Banbury United 1, egal 3, Stourbridge 0.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Banbury Unitedultimele 5Stourbridge
1,00
Puncte / meci
1,60
1,0
Goluri marcate / meci
1,8
1,4
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Banbury United și ultimele 5 Stourbridge, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Banbury United1-2-2

Î
Rushall Olympic - Banbury United22.08.26 · Southern League - PD Central
3-2
Î
Banbury United - Real Bedford15.08.26 · Southern League - PD Central
1-3
V
Banbury United - RC Warwick11.08.26 · Southern League - PD Central
2-1
E
Bishop's Stortford - Banbury United08.08.26 · Southern League - PD Central
0-0
E
Quorn FC - Banbury United01.08.26 · Amicale intercluburi
0-0

Stourbridge2-2-1

E
Stourbridge - Leiston22.08.26 · Southern League - PD Central
2-2
V
Peterborough Sports - Stourbridge15.08.26 · Southern League - PD Central
1-2
V
Stourbridge - Stamford08.08.26 · Southern League - PD Central
2-0
Î
Stourbridge - Kidderminster Harriers01.08.26 · Amicale intercluburi
0-5
E
Halesowen Town - Stourbridge28.07.26 · Amicale intercluburi
3-3

Întâlniri directe Banbury United - Stourbridge

Banbury United 1Egal 3Stourbridge 0
E
Stourbridge - Banbury United27.12.2025 · pauză 0-0
1-1
V3-2
E0-0
E0-0

V/E/Î din perspectiva Banbury United. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Banbury United - Stourbridge

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Banbury United2.5536% fără marjă
X · Egal3.1529% fără marjă
2 · Stourbridge2.6235% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.43
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.67
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.65

Analiza de dinainte de meci

Banbury United - Stourbridge s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Banbury United are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-7. Stourbridge vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Banbury United a câștigat o dată, Stourbridge niciodată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,8 goluri în medie. Ultima: Stourbridge - Banbury United 1-1, pe 27 decembrie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.55 pentru gazde, 2.62 pentru oaspeți și 3.15 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.67.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Banbury United și 1,5 pentru Stourbridge. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Banbury United are 38%, Stourbridge 38%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 57%. Cota de 1.80 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 60% în model, iar 1.67 e aproape de cota corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Banbury United - Stourbridge

Goluri estimate: 1,49 Banbury United și 1,48 Stourbridge, total 2,97. 1X2 în model: 38% · 24% · 38%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%2-18,4%1-28,4%0-17,6%1-07,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Stourbridge. Stourbridge a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,8 goluri, iar modelul estimează acum 3,0.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Favorită la startBanbury United · 2.55
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Banbury United - Stourbridge?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Banbury United - Stourbridge?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Banbury United - Stourbridge?

Pe Stadionul The Spencer, în Banbury, sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Banbury United - Stourbridge?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Banbury United - Stourbridge?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →