Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

DanemarcaDanemarca · 2Nd Division, Promotion Group

B.93 Copenhagen - FC Roskilde

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

Danemarca2Nd Division, Promotion Group · Danemarca Final
B.93 Copenhagen
ÎVÎÎE
Final1-2
FC Roskilde
VEEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
B.93 Copenhagen 55%Egal 24%FC Roskilde 21%

B.93 Copenhagen 1-2 FC Roskilde: statisticile meciului

Meciul s-a terminat B.93 Copenhagen 1-2 FC Roskilde. Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui FC Roskilde, iar cotele fără marjă 21%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG a ieșit (71%). Scorul exact 1-2 avea 7,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (7-1) și 7 cartonașe galbene (4-3).

B.93 Copenhagenîn meciFC Roskilde
7
Cornere
1
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici B.93 Copenhagen vs FC Roskilde

B.93 Copenhagen marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,8. FC Roskilde marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,6. La B.93 Copenhagen, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: B.93 Copenhagen 2, egal 0, FC Roskilde 2.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
B.93 Copenhagenultimele 5FC Roskilde
0,80
Puncte / meci
1,20
1,8
Goluri marcate / meci
2,4
2,8
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri B.93 Copenhagen și ultimele 5 FC Roskilde, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

B.93 Copenhagen1-1-3

Î
Nykobing - B.93 Copenhagen04.08.26 · Cupa
2-0
V
Frederiksberg Alliancen 2000 - B.93 Copenhagen31.07.26 · 2Nd Division, Promotion Group
1-3
Î
B.93 Copenhagen - Holbaek BI14.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Lyngby - B.93 Copenhagen04.07.26 · Amicale intercluburi
6-3
E
B.93 Copenhagen - Aarhus Fremad30.05.26 · 1. Division
2-2

FC Roskilde1-3-1

V0-5
E
FC Roskilde - Naestved BK31.07.26 · 2Nd Division, Promotion Group
2-2
E
Horsholm Usserod - FC Roskilde25.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
E
Fremad Amager - FC Roskilde18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
HB Koge - FC Roskilde11.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Întâlniri directe B.93 Copenhagen - FC Roskilde

B.93 Copenhagen 2Egal 0FC Roskilde 2
Î
B.93 Copenhagen - FC Roskilde22.05.2025 · pauză 0-2
0-2
V
FC Roskilde - B.93 Copenhagen04.04.2025 · pauză 0-1
2-3
Î
B.93 Copenhagen - FC Roskilde25.10.2024 · pauză 0-1
0-1
V
FC Roskilde - B.93 Copenhagen27.07.2024 · pauză 1-2
1-2

V/E/Î din perspectiva B.93 Copenhagen. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi B.93 Copenhagen - FC Roskilde

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · B.93 Copenhagen1.6655% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · FC Roskilde4.3021% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.13
X2 2.10
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.32
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.56
GG Nu 2.27

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.60
Pauză peste 1.5 2.15

Analiza de dinainte de meci

B.93 Copenhagen - FC Roskilde s-a jucat vineri, 7 august, în 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

B.93 Copenhagen vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 14. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, FC Roskilde are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 12-8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, B.93 Copenhagen a câștigat de 2 ori, FC Roskilde de 2 ori. Ultima: B.93 Copenhagen - FC Roskilde 0-2, pe 22 mai 2025.

Casele o dau favorită pe B.93 Copenhagen, la 1.66, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.56.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru B.93 Copenhagen și 1,9 pentru FC Roskilde. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 38% la victorie, față de 55%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: B.93 Copenhagen are 38%, FC Roskilde 40%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.51 e peste cea corectă (1.39). Ambele marchează (GG) merită privit: 71% în model, iar 1.56 plătește peste cota corectă de 1.41. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități B.93 Copenhagen - FC Roskilde

Goluri estimate: 1,83 B.93 Copenhagen și 1,88 FC Roskilde, total 3,71. 1X2 în model: 38% · 22% · 40%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

1-18,4%1-27,9%2-17,7%2-27,2%1-35,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: B.93 Copenhagen. B.93 Copenhagen a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: FC Roskilde. FC Roskilde a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. B.93 Copenhagen e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Cornere7-1
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startB.93 Copenhagen · 1.66
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat B.93 Copenhagen - FC Roskilde?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat B.93 Copenhagen - FC Roskilde?

În 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca).

Unde s-a jucat B.93 Copenhagen - FC Roskilde?

Pe Stadionul Østerbro, în København, vineri, 7 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în B.93 Copenhagen - FC Roskilde?

B.93 Copenhagen pleca favorită, la cota 1.66. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în B.93 Copenhagen - FC Roskilde?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din 2Nd Division, Promotion Group

Toată liga →