Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

IrlandaIrlanda · First Division

Athlone Town - Longford Town

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

IrlandaFirst Division · Irlanda Final
Athlone Town
ÎEÎVV
Final2-1Pauză 2-0
Longford Town
VVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Athlone Town 40%Egal 28%Longford Town 32%

Athlone Town 2-1 Longford Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Athlone Town 2-1 Longford Town (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Athlone Town, iar cotele fără marjă 40%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (62%). Scorul exact 2-1 avea 7,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (0-6) și 7 cartonașe galbene (3-4).

Athlone Townîn meciLongford Town
0
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Athlone Town vs Longford Town

Athlone Town marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0. Longford Town marchează 3,8 goluri pe meci și primește 1,0. La Longford Town, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Athlone Town 2, egal 4, Longford Town 2.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Athlone Townultimele 5Longford Town
1,40
Puncte / meci
2,40
1,6
Goluri marcate / meci
3,8
1,0
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Athlone Town și ultimele 5 Longford Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Athlone Town2-1-2

Î
Cork City - Athlone Town03.08.26 · First Division
3-2
E
Athlone Town - UC Dublin31.07.26 · First Division
0-0
Î
Treaty United - Athlone Town24.07.26 · First Division
2-1
V
Athlone Town - Midleton17.07.26 · Cupa FAI
3-0
V
Athlone Town - Cobh Ramblers10.07.26 · First Division
2-0

Longford Town4-0-1

V
Longford Town - Finn Harps03.08.26 · First Division
5-0
V
Treaty United - Longford Town31.07.26 · First Division
0-1
Î
Longford Town - Wexford25.07.26 · First Division
1-2
V
Baldoyle United - Longford Town18.07.26 · Cupa FAI
0-8
V
Cork City - Longford Town10.07.26 · First Division
3-4

Întâlniri directe Athlone Town - Longford Town

Athlone Town 2Egal 4Longford Town 2
E
Longford Town - Athlone Town04.05.2026 · pauză 0-0
1-1
V
Athlone Town - Longford Town06.04.2026 · pauză 1-0
2-0
Î
Athlone Town - Longford Town17.10.2025 · pauză 1-0
1-2
Î
Longford Town - Athlone Town23.06.2025 · pauză 1-2
3-2
E
Athlone Town - Longford Town21.04.2025 · pauză 0-0
1-1
E
Longford Town - Athlone Town01.03.2025 · pauză 1-1
1-1
E
Longford Town - Athlone Town05.10.2024 · pauză 0-1
1-1
V
Athlone Town - Longford Town12.07.2024 · pauză 1-0
4-1

V/E/Î din perspectiva Athlone Town. 3 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Athlone Town - Longford Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Athlone Town2.3040% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Longford Town2.8732% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.52
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.82
Peste 2.5 1.88

Ambele marchează

GG Da 1.72
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.65

Analiza de dinainte de meci

Athlone Town - Longford Town s-a jucat vineri, 7 august, în First Division (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Athlone Town are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-5. Longford Town vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 19 goluri și a primit 5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 8 întâlniri directe, Athlone Town a câștigat de 2 ori, Longford Town de 2 ori, iar patru meciuri s-au terminat egal. Ultima: Longford Town - Athlone Town 1-1, pe 4 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.30 pentru gazde, 2.87 pentru oaspeți și 3.25 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.88, iar GG la 1.72.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru Athlone Town și 1,8 pentru Longford Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 29% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Casele dau 1.52, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.88 e peste cea corectă (1.61). Ambele marchează (GG) merită privit: 62% în model, iar 1.72 plătește peste cota corectă de 1.61. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Athlone Town - Longford Town

Goluri estimate: 1,35 Athlone Town și 1,82 Longford Town, total 3,17. 1X2 în model: 29% · 23% · 48%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,3%1-29,4%0-17,6%0-27,0%2-17,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-0
Cornere0-6
Cartonașe galbene3-4
Favorită la startAthlone Town · 2.30
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Athlone Town - Longford Town?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Athlone Town - Longford Town?

În First Division (Irlanda).

Unde s-a jucat Athlone Town - Longford Town?

Pe Stadionul Athlone Town, vineri, 7 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Athlone Town - Longford Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.87 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Athlone Town - Longford Town?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din First Division

Toată liga →