Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

SuediaSuedia · Ettan

Assyriska FF - IFK Stocksund

Statistici și rezultat final · vineri, 4 septembrie

SuediaEttan · Suedia Final
Assyriska FF
VÎVVV
Final2-1Pauză 2-0
IFK Stocksund
ÎÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Assyriska FF 55%Egal 22%IFK Stocksund 23%

Assyriska FF 2-1 IFK Stocksund: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Assyriska FF 2-1 IFK Stocksund (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 57% pentru victoria lui Assyriska FF, iar cotele fără marjă 55%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 2-1 avea 9,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (7-2) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Assyriska FFîn meciIFK Stocksund
7
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Assyriska FF vs IFK Stocksund

Assyriska FF marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,4. IFK Stocksund marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. Ultimele 5 întâlniri directe: Assyriska FF 1, egal 2, IFK Stocksund 2.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Assyriska FFultimele 5IFK Stocksund
2,40
Puncte / meci
0,60
2,0
Goluri marcate / meci
2,0
0,4
Goluri primite / meci
2,2
4
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Assyriska FF și ultimele 5 IFK Stocksund, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Assyriska FF4-0-1

V
FC Jarfalla - Assyriska FF29.08.26 · Ettan
0-2
Î
Assyriska FF - Gefle23.08.26 · Ettan
1-2
V
IF Karlstad - Assyriska FF15.08.26 · Ettan
0-2
V
Assyriska FF - Sollentuna FF09.08.26 · Ettan
3-0
V
FBK Karlstad - Assyriska FF01.08.26 · Ettan
0-2

IFK Stocksund1-0-4

Î
IFK Stocksund - FC Arlanda29.08.26 · Ettan
2-3
Î
Vasalunds IF - IFK Stocksund23.08.26 · Ettan
4-3
Î
Karlbergs BK - IFK Stocksund15.08.26 · Ettan
2-0
V
IFK Stocksund - Gefle08.08.26 · Ettan
5-0
Î
IFK Stocksund - Karlbergs BK01.08.26 · Ettan
0-2

Întâlniri directe Assyriska FF - IFK Stocksund

Assyriska FF 1Egal 2IFK Stocksund 2
E
IFK Stocksund - Assyriska FF23.05.2026 · pauză 0-2
3-3
E
Assyriska FF - IFK Stocksund17.10.2025 · pauză 0-2
3-3
Î
IFK Stocksund - Assyriska FF08.06.2025 · pauză 1-2
3-2
Î
IFK Stocksund - Assyriska FF09.11.2024 · pauză 2-0
5-2
V
Assyriska FF - IFK Stocksund03.06.2024 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Assyriska FF. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Assyriska FF - IFK Stocksund

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Assyriska FF1.6755% fără marjă
X · Egal4.1522% fără marjă
2 · IFK Stocksund4.0023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.21
X2 2.00
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.07
Sub 2.5 2.90
Peste 2.5 1.32

Ambele marchează

GG Da 1.39
GG Nu 2.77

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.80
Pauză peste 1.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

Assyriska FF - IFK Stocksund s-a jucat vineri, 4 septembrie, în Ettan (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Assyriska FF are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 10-2. IFK Stocksund vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 11.

În ultimele 5 întâlniri directe, Assyriska FF a câștigat o dată, IFK Stocksund de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 5,0 goluri în medie. Ultima: IFK Stocksund - Assyriska FF 3-3, pe 23 mai 2026.

Assyriska FF pleacă favorită, la cota 1.67. Egalul e la 4.15, iar IFK Stocksund la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.32, iar GG la 1.39.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,1 pentru Assyriska FF și 1,3 pentru IFK Stocksund. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Assyriska FF are 57% în model, iar 1.67 e aproape de cota corectă (1.75). Peste 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. La 1.32, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.39 e sub cea corectă (1.56) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Assyriska FF - IFK Stocksund

Goluri estimate: 2,14 Assyriska FF și 1,29 IFK Stocksund, total 3,43. 1X2 în model: 57% · 21% · 22%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

2-19,6%1-18,9%2-07,4%1-06,9%3-16,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: IFK Stocksund. IFK Stocksund a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 5,0 goluri, iar modelul estimează acum 3,4.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-0
Cornere7-2
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startAssyriska FF · 1.67
Goluri estimate~3,4
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Assyriska FF - IFK Stocksund?

S-a jucat vineri, 4 septembrie, ora 20:30 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Assyriska FF - IFK Stocksund?

În Ettan (Suedia).

Unde s-a jucat Assyriska FF - IFK Stocksund?

Pe Sodertalje Fotbollsarena, în Södertälje, vineri, 4 septembrie, ora 20:30 (ora României).

Cine era favorită în Assyriska FF - IFK Stocksund?

Assyriska FF pleca favorită, la cota 1.67. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Assyriska FF - IFK Stocksund?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Ettan

Toată liga →