Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

SuediaSuedia · Ettan

Ariana FC - Atvidaberg FF

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 5 septembrie

SuediaEttan · Suedia Final
Ariana FC
EÎEÎE
Final2-2Pauză 1-2
Atvidaberg FF
ÎVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Ariana FC 40%Egal 25%Atvidaberg FF 35%

Ariana FC 2-2 Atvidaberg FF: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ariana FC 2-2 Atvidaberg FF (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 70%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 2-2 avea 7,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Ariana FCîn meciAtvidaberg FF
2
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ariana FC vs Atvidaberg FF

Ariana FC marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,6. Atvidaberg FF marchează și primește câte 2,0 goluri pe meci. La Ariana FC, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ariana FCultimele 5Atvidaberg FF
0,60
Puncte / meci
1,80
1,8
Goluri marcate / meci
2,0
2,6
Goluri primite / meci
2,0
0
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Ariana FC și ultimele 5 Atvidaberg FF, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ariana FC0-3-2

E
Laholms FK - Ariana FC30.08.26 · Ettan
2-2
Î
Ariana FC - Lunds BK22.08.26 · Ettan
2-5
E
BK Olympic - Ariana FC15.08.26 · Ettan
2-2
Î
Ariana FC - Trelleborg FF08.08.26 · Ettan
1-2
E
Angelholms FF - Ariana FC01.08.26 · Ettan
2-2

Atvidaberg FF3-0-2

Î
Kristianstad FC - Atvidaberg FF29.08.26 · Ettan
5-2
V
Atvidaberg FF - Angelholms FF22.08.26 · Ettan
4-1
V
Atvidaberg FF - Skovde AIK16.08.26 · Ettan
2-1
V
Tvaakers IF - Atvidaberg FF08.08.26 · Ettan
1-2
Î
Hassleholms IF - Atvidaberg FF01.08.26 · Ettan
2-0

Întâlniri directe Ariana FC - Atvidaberg FF

Ariana FC 0Egal 0Atvidaberg FF 1
Î
Atvidaberg FF - Ariana FC25.04.2026 · pauză 2-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Ariana FC. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ariana FC - Atvidaberg FF

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ariana FC2.3240% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Atvidaberg FF2.6235% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.57
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.59
Pauză peste 1.5 2.17

Analiza de dinainte de meci

Ariana FC - Atvidaberg FF s-a jucat sâmbătă, 5 septembrie, în Ettan (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ariana FC n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 9-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Atvidaberg FF vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Atvidaberg FF - Ariana FC 3-0, pe 25 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.32 pentru gazde, 2.62 pentru oaspeți și 3.60 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.48.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Ariana FC și 1,9 pentru Atvidaberg FF. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Ariana FC are 36%, Atvidaberg FF 42%. Peste 2.5 goluri merită privit: 70% în model, iar 1.53 plătește peste cota corectă de 1.43. Ambele marchează (GG): 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Cota 1.48 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ariana FC - Atvidaberg FF

Goluri estimate: 1,75 Ariana FC și 1,90 Atvidaberg FF, total 3,65. 1X2 în model: 36% · 22% · 42%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

1-18,6%1-28,2%2-17,6%2-27,2%1-35,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ariana FC. Ariana FC a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Atvidaberg FF. Atvidaberg FF a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,2 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-2
Cornere2-4
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startAriana FC · 2.32
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ariana FC - Atvidaberg FF?

S-a jucat sâmbătă, 5 septembrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Ariana FC - Atvidaberg FF?

În Ettan (Suedia).

Unde s-a jucat Ariana FC - Atvidaberg FF?

Pe Kroksbacks Idrottsplats, în Malmo, sâmbătă, 5 septembrie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Ariana FC - Atvidaberg FF?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Ariana FC - Atvidaberg FF?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Ettan

Toată liga →