Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Alvechurch - RC Warwick

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Alvechurch
VVVÎE
Final2-0
RC Warwick
EVÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Alvechurch 52%Egal 24%RC Warwick 24%

Alvechurch 2-0 RC Warwick: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Alvechurch 2-0 RC Warwick. Înainte de start, modelul dădea 53% pentru victoria lui Alvechurch, iar cotele fără marjă 52%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG n-a ieșit (NG avea 53%). Scorul exact 2-0 avea 10,4% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Alvechurch vs RC Warwick

Alvechurch marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,4. RC Warwick marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Alvechurchultimele 5RC Warwick
2,00
Puncte / meci
1,00
1,6
Goluri marcate / meci
1,0
0,4
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Alvechurch și ultimele 5 RC Warwick, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Alvechurch3-1-1

V
Bishop's Stortford - Alvechurch22.08.26 · Southern League - PD Central
0-3
V
Alvechurch - Needham Market15.08.26 · Southern League - PD Central
2-0
V
Alvechurch - Worcester11.08.26 · Southern League - PD Central
3-1
Î
Kettering Town - Alvechurch08.08.26 · Southern League - PD Central
1-0
E
Kidderminster Harriers - Alvechurch28.07.26 · Amicale intercluburi
0-0

RC Warwick1-2-2

E
RC Warwick - Hitchin Town22.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
V
Stamford - RC Warwick15.08.26 · Southern League - PD Central
1-2
Î
Banbury United - RC Warwick11.08.26 · Southern League - PD Central
2-1
E
RC Warwick - Peterborough Sports08.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
Î
Rushden & Diamonds - RC Warwick01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0

Ponturi Alvechurch - RC Warwick

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Alvechurch1.7552% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · RC Warwick3.8524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.10
X2 2.27
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Alvechurch - RC Warwick s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Alvechurch are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 8-2. RC Warwick vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 6.

Alvechurch pleacă favorită, la cota 1.75. Egalul e la 3.85, iar RC Warwick la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,6 pentru Alvechurch și 0,9 pentru RC Warwick. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Alvechurch, modelul calculează 53%. Cota de 1.75 e sub cea corectă (1.89) și nu merită. Sub 2.5 goluri merită privit: 55% în model, iar 2.00 plătește peste cota corectă de 1.82. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Alvechurch - RC Warwick

Goluri estimate: 1,57 Alvechurch și 0,90 RC Warwick, total 2,47. 1X2 în model: 53% · 25% · 22%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-013,3%1-112,0%2-010,4%2-19,4%0-08,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Favorită la startAlvechurch · 1.75
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Alvechurch - RC Warwick?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Alvechurch - RC Warwick?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Alvechurch - RC Warwick?

Pe Lye Meadow, în Alvechurch, Worcestershire, sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Alvechurch - RC Warwick?

Alvechurch pleca favorită, la cota 1.75. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Alvechurch - RC Warwick?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →