Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Alvechurch - Needham Market

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Alvechurch
VÎEVE
Final2-0
Needham Market
VÎEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Alvechurch 38%Egal 28%Needham Market 34%

Alvechurch 2-0 Needham Market: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Alvechurch 2-0 Needham Market. Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Alvechurch, iar cotele fără marjă 38%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 2-0 avea 6,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Alvechurchîn meciNeedham Market
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Alvechurch vs Needham Market

Alvechurch marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. Needham Market marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Alvechurchultimele 5Needham Market
1,60
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
1,6
1,0
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Alvechurch și ultimele 5 Needham Market, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Alvechurch2-2-1

V
Alvechurch - Worcester11.08.26 · Southern League - PD Central
3-1
Î
Kettering Town - Alvechurch08.08.26 · Southern League - PD Central
1-0
E
Kidderminster Harriers - Alvechurch28.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Cliftonville - Alvechurch25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Coleshill T. - Alvechurch21.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Needham Market2-1-2

V
Hitchin Town - Needham Market11.08.26 · Southern League - PD Central
1-3
Î
Needham Market - Bromsgrove Sporting08.08.26 · Southern League - PD Central
1-3
E
Felixstowe&Walton United - Needham Market24.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Needham Market - Sudbury21.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
Î
Walsham Le Willows - Needham Market17.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Întâlniri directe Alvechurch - Needham Market

Alvechurch 0Egal 1Needham Market 1
E1-1
Î1-0

V/E/Î din perspectiva Alvechurch. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Alvechurch - Needham Market

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Alvechurch2.4238% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Needham Market2.7234% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.47
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.76

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.62

Analiza de dinainte de meci

Alvechurch - Needham Market s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Alvechurch vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Needham Market are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-7.

În ultimele 2 întâlniri directe, Alvechurch a câștigat niciodată, Needham Market o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Alvechurch - Needham Market 1-1, pe 28 februarie 2026.

La case, diferența e mică: Alvechurch are cota 2.42, Needham Market 2.72. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.76, iar GG la 1.65.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Alvechurch și 1,3 pentru Needham Market. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Alvechurch are 39%, Needham Market 35%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.21 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Alvechurch - Needham Market

Goluri estimate: 1,42 Alvechurch și 1,32 Needham Market, total 2,74. 1X2 în model: 39% · 26% · 35%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%1-09,2%2-18,6%0-18,5%1-28,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startAlvechurch · 2.42
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Alvechurch - Needham Market?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Alvechurch - Needham Market?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Alvechurch - Needham Market?

Pe Lye Meadow, în Alvechurch, Worcestershire, sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Alvechurch - Needham Market?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.72 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Alvechurch - Needham Market?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →