Miercuri21 octombrie
Live 38 Pune pont

SpaniaSpania · Segunda Federacion

Alcoyano - Elche Ilicitano

Statistici și rezultat final · duminică, 18 octombrie

SpaniaSegunda Federacion · Spania Final
Alcoyano
ÎVVVÎ
Final0-0
Elche Ilicitano
VÎÎVÎ
Șanse înainte de start, după cote
Alcoyano 54%Egal 26%Elche Ilicitano 19%

Alcoyano 0-0 Elche Ilicitano: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Alcoyano 0-0 Elche Ilicitano. Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 0-0 avea 8,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Alcoyanoîn meciElche Ilicitano
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Alcoyano vs Elche Ilicitano

Alcoyano marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Elche Ilicitano marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. La Alcoyano, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Alcoyanoultimele 5Elche Ilicitano
1,80
Puncte / meci
1,20
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
40%
0%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Alcoyano și ultimele 5 Elche Ilicitano, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Alcoyano3-0-2

Î
UCAM Murcia - Alcoyano11.10.26 · Segunda Federacion
2-0
V
Mallorca B - Alcoyano04.10.26 · Segunda Federacion
0-1
V
Alcoyano - Deportivo Maritimo27.09.26 · Segunda Federacion
2-0
V
Alcoyano - Poblense20.09.26 · Segunda Federacion
2-0
Î
Castellon B - Alcoyano12.09.26 · Segunda Federacion
3-0

Elche Ilicitano2-0-3

V
Elche Ilicitano - Valencia B10.10.26 · Segunda Federacion
4-1
Î
Elche Ilicitano - UCAM Murcia03.10.26 · Segunda Federacion
1-5
Î
Yeclano Deportivo - Elche Ilicitano27.09.26 · Segunda Federacion
1-0
V
Elche Ilicitano - Pena Deportiva20.09.26 · Segunda Federacion
1-0
Î
CD Cieza - Elche Ilicitano13.09.26 · Segunda Federacion
1-0

Ponturi Alcoyano - Elche Ilicitano

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Alcoyano1.6854% fără marjă
X · Egal3.4526% fără marjă
2 · Elche Ilicitano4.7519% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.14
X2 2.00
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.74
Peste 2.5 1.97

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.70

Analiza de dinainte de meci

Alcoyano - Elche Ilicitano s-a jucat duminică, 18 octombrie, în Segunda Federacion (Spania). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Alcoyano vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Elche Ilicitano are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-8.

Casele o dau favorită pe Alcoyano, la 1.68, cu egalul la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.97, iar GG la 1.92.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,5 pentru Alcoyano și 1,0 pentru Elche Ilicitano. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 74%. Cota de 1.14 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 55% în model, iar 1.74 e aproape de cota corectă (1.82). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Alte analize din duminică, 18 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Alcoyano - Elche Ilicitano

Goluri estimate: 1,48 Alcoyano și 1,00 Elche Ilicitano, total 2,48. 1X2 în model: 48% · 26% · 26%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-012,4%1-112,4%2-09,2%2-19,2%0-08,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Elche Ilicitano. Elche Ilicitano a primit 8 goluri în ultimele 5 partide.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final0-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startAlcoyano · 1.68
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Alcoyano - Elche Ilicitano?

S-a jucat duminică, 18 octombrie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Alcoyano - Elche Ilicitano?

În Segunda Federacion (Spania).

Cine era favorită în Alcoyano - Elche Ilicitano?

Alcoyano pleca favorită, la cota 1.68. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Alcoyano - Elche Ilicitano?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Segunda Federacion

Toată liga →