Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

UcrainaUcraina · Persha Liga

Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

UcrainaPersha Liga · Ucraina Final
Final2-0Pauză 1-0
FSC Mariupol
ÎÎEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Agrobiznes Volochisk 37%Egal 30%FSC Mariupol 33%

Agrobiznes Volochisk 2-0 FSC Mariupol: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Agrobiznes Volochisk 2-0 FSC Mariupol (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui Agrobiznes Volochisk, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 61%). Scorul exact 2-0 avea 7,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (10-2) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Agrobiznes Volochiskîn meciFSC Mariupol
10
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Agrobiznes Volochisk vs FSC Mariupol

Agrobiznes Volochisk marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. FSC Mariupol marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,8. La FSC Mariupol, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Agrobiznes Volochisk 2, egal 2, FSC Mariupol 1.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
39%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Agrobiznes Volochiskultimele 5FSC Mariupol
1,60
Puncte / meci
1,00
1,0
Goluri marcate / meci
0,6
1,0
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
0%
20%
Ambele marchează
20%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Agrobiznes Volochisk și ultimele 5 FSC Mariupol, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Agrobiznes Volochisk2-2-1

V
Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol31.07.26 · Persha Liga
2-0
Î
Agrobiznes Volochisk - SC Poltava25.07.26 · Persha Liga
0-3
E
Agrobiznes Volochisk - Kudrivka Nyva09.06.26 · Premier League
2-2
E
Kudrivka Nyva - Agrobiznes Volochisk05.06.26 · Premier League
0-0
V
Agrobiznes Volochisk - FC Chernihiv01.06.26 · Persha Liga
1-0

FSC Mariupol1-2-2

Î
Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol31.07.26 · Persha Liga
2-0
Î
FSC Mariupol - Viktoriya Sumy24.07.26 · Persha Liga
0-1
E
Karpaty Lviv - FSC Mariupol02.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
FSC Mariupol - Viktoriya Sumy01.06.26 · Persha Liga
2-0
E
Podillya Khmelnytskyi - FSC Mariupol23.05.26 · Persha Liga
0-0

Întâlniri directe Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol

Agrobiznes Volochisk 2Egal 2FSC Mariupol 1
V
Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol31.07.2026 · pauză 1-0
2-0
Î
FSC Mariupol - Agrobiznes Volochisk01.05.2026 · pauză 2-0
4-0
V
Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol14.10.2025 · pauză 1-0
1-0
E
FSC Mariupol - Agrobiznes Volochisk24.05.2024 · pauză 1-1
1-1
E
Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol20.04.2024 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Agrobiznes Volochisk. 1 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Agrobiznes Volochisk2.4737% fără marjă
X · Egal3.0030% fără marjă
2 · FSC Mariupol2.7033% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.19
X2 1.67
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.43
Sub 2.5 1.49
Peste 2.5 2.37

Ambele marchează

GG Da 2.10
GG Nu 1.66

Analiza de dinainte de meci

Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol s-a jucat vineri, 31 iulie, în Persha Liga (Ucraina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Agrobiznes Volochisk vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, FSC Mariupol are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Agrobiznes Volochisk a câștigat de 2 ori, FSC Mariupol o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol 2-0, pe 31 iulie 2026.

La case, diferența e mică: Agrobiznes Volochisk are cota 2.47, FSC Mariupol 2.70. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.37, iar GG la 2.10.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Agrobiznes Volochisk și 0,9 pentru FSC Mariupol. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 68% în model, dar la 1.19 plătește sub cota corectă de 1.47. Sub 2.5 goluri: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Cota 1.49 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 61%. Cota de 1.66 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol

Goluri estimate: 1,02 Agrobiznes Volochisk și 0,94 FSC Mariupol, total 1,96. 1X2 în model: 37% · 31% · 32%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 39% (cotă corectă 2.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

1-014,4%0-014,1%1-113,5%0-113,2%2-07,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,7 goluri, după cote 2,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere10-2
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startAgrobiznes Volochisk · 2.47
Goluri estimate~2,0
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol?

În Persha Liga (Ucraina).

Cine era favorită în Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.70 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Agrobiznes Volochisk - FSC Mariupol?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Persha Liga

Toată liga →