Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

Insulele FeroeInsulele Feroe · Premier League

07 Vestur Sorvagur - EB/Streymur

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

Insulele FeroePremier League · Insulele Feroe Final
07 Vestur Sorvagur
ÎÎVVÎ
Final3-2
EB/Streymur
ÎVEEV
Șanse înainte de meci, după cote
07 Vestur Sorvagur 31%Egal 27%EB/Streymur 42%

07 Vestur Sorvagur 3-2 EB/Streymur: statisticile meciului

Meciul s-a terminat 07 Vestur Sorvagur 3-2 EB/Streymur. Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui 07 Vestur Sorvagur, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 3-2 avea 2,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (7-9) și 7 cartonașe galbene (4-3).

07 Vestur Sorvagurîn meciEB/Streymur
7
Cornere
9
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici 07 Vestur Sorvagur vs EB/Streymur

07 Vestur Sorvagur marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. EB/Streymur marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. Ultimele 8 întâlniri directe: 07 Vestur Sorvagur 3, egal 1, EB/Streymur 4.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
07 Vestur Sorvagurultimele 5EB/Streymur
1,20
Puncte / meci
1,60
1,4
Goluri marcate / meci
1,6
1,8
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
3
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri 07 Vestur Sorvagur și ultimele 5 EB/Streymur, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

07 Vestur Sorvagur2-0-3

Î
B68 Toftir - 07 Vestur Sorvagur02.08.26 · Premier League
2-1
Î
07 Vestur Sorvagur - HB Torshavn05.07.26 · Premier League
1-4
V
Klaksvik - 07 Vestur Sorvagur28.06.26 · Premier League
0-1
V
07 Vestur Sorvagur - AB Argja Boltfelag21.06.26 · Premier League
2-0
Î
07 Vestur Sorvagur - Vikingur Gota13.06.26 · Premier League
2-3

EB/Streymur2-2-1

Î
EB/Streymur - Vikingur Gota02.08.26 · Premier League
1-2
V
AB Argja Boltfelag - EB/Streymur04.07.26 · Premier League
1-2
E
EB/Streymur - B36 Torshavn28.06.26 · Premier League
2-2
E
EB/Streymur - Skala IF20.06.26 · Premier League
1-1
V
EB/Streymur - B68 Toftir14.06.26 · Premier League
2-0

Întâlniri directe 07 Vestur Sorvagur - EB/Streymur

07 Vestur Sorvagur 3Egal 1EB/Streymur 4
V
EB/Streymur - 07 Vestur Sorvagur26.04.2026 · pauză 0-0
0-2
E
07 Vestur Sorvagur - EB/Streymur25.10.2025 · pauză 1-2
3-3
Î
EB/Streymur - 07 Vestur Sorvagur31.05.2025 · pauză 0-0
1-0
Î
07 Vestur Sorvagur - EB/Streymur09.05.2025 · pauză 0-0
0-1
Î
EB/Streymur - 07 Vestur Sorvagur31.08.2024 · pauză 3-0
6-0
V
07 Vestur Sorvagur - EB/Streymur20.05.2024 · pauză 0-0
2-0
Î
EB/Streymur - 07 Vestur Sorvagur25.04.2024 · pauză 2-0
5-0
V
07 Vestur Sorvagur - EB/Streymur02.04.2024 · pauză 1-1
4-2

V/E/Î din perspectiva 07 Vestur Sorvagur. 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi 07 Vestur Sorvagur - EB/Streymur

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · 07 Vestur Sorvagur2.8731% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · EB/Streymur2.1742% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.64
X2 1.25
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.17

Analiza de dinainte de meci

07 Vestur Sorvagur - EB/Streymur s-a jucat vineri, 7 august, în Premier League (Insulele Feroe). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

07 Vestur Sorvagur vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, EB/Streymur are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 8-6.

În ultimele 8 întâlniri directe, 07 Vestur Sorvagur a câștigat de 3 ori, EB/Streymur de 4 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,6 goluri în medie. Ultima: EB/Streymur - 07 Vestur Sorvagur 0-2, pe 26 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe EB/Streymur, la 2.17, cu egalul la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 1.62.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru 07 Vestur Sorvagur și 1,6 pentru EB/Streymur. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 69%. Cota de 1.25 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 56% în model, dar la 1.69 plătește sub cota corectă de 1.79. Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.62 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități 07 Vestur Sorvagur - EB/Streymur

Goluri estimate: 1,31 07 Vestur Sorvagur și 1,62 EB/Streymur, total 2,93. 1X2 în model: 31% · 24% · 45%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
17%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%1-29,2%0-18,7%2-17,4%1-07,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: 07 Vestur Sorvagur. 07 Vestur Sorvagur a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Cornere7-9
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startEB/Streymur · 2.17
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat 07 Vestur Sorvagur - EB/Streymur?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 20:30 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat 07 Vestur Sorvagur - EB/Streymur?

În Premier League (Insulele Feroe).

Unde s-a jucat 07 Vestur Sorvagur - EB/Streymur?

Pe Dungasandi, în Sørvágur, Vágar, vineri, 7 august, ora 20:30 (ora României).

Cine era favorită în 07 Vestur Sorvagur - EB/Streymur?

EB/Streymur pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în 07 Vestur Sorvagur - EB/Streymur?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Premier League

Toată liga →