Analize din miercuri, 26 august
Analizele meciurilor mari din ziua asta, scrise înainte de start, și rezultatul final. Analiza completă rămâne pe pagina fiecărui meci.
Olympique Lyon, ușor favorită cu Fenerbahce, la 2.05
Înainte de start: Olympique Lyon are două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri, iar Fenerbahce trei victorii, un egal și o înfrângere.
Olympique Lyon 47%egal 27%Fenerbahce 27% Analiza și rezultatul 1-2Levski Sofia, patru victorii în ultimele cinci, merge la AEK Atena
AEK Atena are trei victorii și două egaluri în ultimele 5 meciuri, iar Levski Sofia patru victorii și un egal.
AEK Atena 63%egal 23%Levski Sofia 14% 1-1 International cluburi · Liga Campionilor, 22:00, final 1-1Slovan Bratislava, patru victorii în ultimele cinci, merge la Celje
Celje are trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri, iar Slovan Bratislava patru victorii și un egal.
Celje 35%egal 29%Slovan Bratislava 36% 3-1 International cluburi · Liga Campionilor, 22:00, final 3-1Dinamo Zagreb, patru victorii în ultimele cinci, merge la Viking
Viking are două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri, iar Dinamo Zagreb patru victorii și un egal.
Viking 38%egal 27%Dinamo Zagreb 35% 4-1Real Madrid, patru victorii în ultimele cinci, o primește pe Real Sociedad
Real Madrid are patru victorii și un egal în ultimele 5 meciuri, iar Real Sociedad o victorie și patru înfrângeri.
Real Madrid 80%egal 13%Real Sociedad 7% 1-1 International cluburi · Uefa Europa Conference League, 19:45, final 1-1Rapid Viena, patru victorii în ultimele cinci, o primește pe Hearts
Rapid Viena are patru victorii și un egal în ultimele 5 meciuri, iar Hearts două victorii, două egaluri și o înfrângere.
Rapid Viena 61%egal 21%Hearts 18% 5-1Charlton Athletic, patru victorii în ultimele cinci, merge la Tottenham
Tottenham are două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri, iar Charlton Athletic patru victorii și o înfrângere.
Tottenham 82%egal 11%Charlton Athletic 6% 3-2Newcastle e favorită cu West Bromwich Albion, deși a câștigat doar unul din ultimele 5 meciuri
Newcastle are o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri, iar West Bromwich Albion cinci victorii.
Newcastle 72%egal 16%West Bromwich Albion 12% 0-0Burnley, fără victorie în ultimele 5, merge la Bradford City
Bradford City are patru victorii și un egal în ultimele 5 meciuri, iar Burnley trei egaluri și două înfrângeri.
Bradford City 26%egal 28%Burnley 46% 0-4Preston North End, fără victorie în ultimele 5, o primește pe Everton
Preston North End are un egal și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri, iar Everton trei victorii, un egal și o înfrângere.
Preston North End 12%egal 18%Everton 70% 3-1 International cluburi · Copa Libertadores, 03:30, final 3-1Independiente del Valle, cinci victorii din cinci, o primește pe Deportes Tolima
Independiente del Valle are cinci victorii în ultimele 5 meciuri, iar Deportes Tolima o victorie, un egal și trei înfrângeri.
Independiente del Valle 65%egal 22%Deportes Tolima 14% 2-2 International · ASEAN Championship, 16:00, final 2-2Vietnam, cinci victorii din cinci, o primește pe Thailanda
Vietnam are cinci victorii în ultimele 5 meciuri, iar Thailanda trei victorii și două înfrângeri.
Vietnam 38%egal 42%Thailanda 20%Cum citești o analiză
Fiecare analiză pornește de la cotele de dinainte de start. Bara arată șansele pe care le dau casele de pariuri, după ce scădem marja. Forma vine din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile.
Pe pagina meciului găsești restul: statisticile, directele, probabilitățile modelului și ce nu știe modelul (absențe, rotații, vreme). Metodologia explică cum se calculează.


































