Luni19 octombrie
Live 35 Pune pont

Analize din miercuri, 26 august

Analizele meciurilor mari din ziua asta, scrise înainte de start, și rezultatul final. Analiza completă rămâne pe pagina fiecărui meci.

International cluburi · Liga Campionilor, 22:00, final 1-2

Olympique Lyon, ușor favorită cu Fenerbahce, la 2.05

Înainte de start: Olympique Lyon are două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri, iar Fenerbahce trei victorii, un egal și o înfrângere.

Olympique Lyon 47%egal 27%Fenerbahce 27% Analiza și rezultatul
1-2
4-0 International cluburi · Liga Campionilor, 22:00, final 4-0

Levski Sofia, patru victorii în ultimele cinci, merge la AEK Atena

AEK Atena are trei victorii și două egaluri în ultimele 5 meciuri, iar Levski Sofia patru victorii și un egal.

AEK Atena 63%egal 23%Levski Sofia 14%
1-1 International cluburi · Liga Campionilor, 22:00, final 1-1

Slovan Bratislava, patru victorii în ultimele cinci, merge la Celje

Celje are trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri, iar Slovan Bratislava patru victorii și un egal.

Celje 35%egal 29%Slovan Bratislava 36%
3-1 International cluburi · Liga Campionilor, 22:00, final 3-1

Dinamo Zagreb, patru victorii în ultimele cinci, merge la Viking

Viking are două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri, iar Dinamo Zagreb patru victorii și un egal.

Viking 38%egal 27%Dinamo Zagreb 35%
4-1 Spania · LaLiga, 22:00, final 4-1

Real Madrid, patru victorii în ultimele cinci, o primește pe Real Sociedad

Real Madrid are patru victorii și un egal în ultimele 5 meciuri, iar Real Sociedad o victorie și patru înfrângeri.

Real Madrid 80%egal 13%Real Sociedad 7%
1-1 International cluburi · Uefa Europa Conference League, 19:45, final 1-1

Rapid Viena, patru victorii în ultimele cinci, o primește pe Hearts

Rapid Viena are patru victorii și un egal în ultimele 5 meciuri, iar Hearts două victorii, două egaluri și o înfrângere.

Rapid Viena 61%egal 21%Hearts 18%
5-1 Anglia · EFL Cup, 21:45, final 5-1

Charlton Athletic, patru victorii în ultimele cinci, merge la Tottenham

Tottenham are două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri, iar Charlton Athletic patru victorii și o înfrângere.

Tottenham 82%egal 11%Charlton Athletic 6%
3-2 Anglia · EFL Cup, 21:45, final 3-2

Newcastle e favorită cu West Bromwich Albion, deși a câștigat doar unul din ultimele 5 meciuri

Newcastle are o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri, iar West Bromwich Albion cinci victorii.

Newcastle 72%egal 16%West Bromwich Albion 12%
0-0 Anglia · EFL Cup, 21:45, final 0-0

Burnley, fără victorie în ultimele 5, merge la Bradford City

Bradford City are patru victorii și un egal în ultimele 5 meciuri, iar Burnley trei egaluri și două înfrângeri.

Bradford City 26%egal 28%Burnley 46%
0-4 Anglia · EFL Cup, 22:00, final 0-4

Preston North End, fără victorie în ultimele 5, o primește pe Everton

Preston North End are un egal și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri, iar Everton trei victorii, un egal și o înfrângere.

Preston North End 12%egal 18%Everton 70%
3-1 International cluburi · Copa Libertadores, 03:30, final 3-1

Independiente del Valle, cinci victorii din cinci, o primește pe Deportes Tolima

Independiente del Valle are cinci victorii în ultimele 5 meciuri, iar Deportes Tolima o victorie, un egal și trei înfrângeri.

Independiente del Valle 65%egal 22%Deportes Tolima 14%
2-2 International · ASEAN Championship, 16:00, final 2-2

Vietnam, cinci victorii din cinci, o primește pe Thailanda

Vietnam are cinci victorii în ultimele 5 meciuri, iar Thailanda trei victorii și două înfrângeri.

Vietnam 38%egal 42%Thailanda 20%

Cum citești o analiză

Fiecare analiză pornește de la cotele de dinainte de start. Bara arată șansele pe care le dau casele de pariuri, după ce scădem marja. Forma vine din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile.

Pe pagina meciului găsești restul: statisticile, directele, probabilitățile modelului și ce nu știe modelul (absențe, rotații, vreme). Metodologia explică cum se calculează.